Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY JAPAN
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: souhlas Odpovědět s citátem

SPURNY Jan napsal:
No musim priznat, ze kdyz jsem si precetl, ze "rally kvuli mikovi prodlouzena" tak jsem si taky rikal: "Do prdele fix, co to ma znamenat, snad tu mame nejaka pravidla...!" Kdyby za timto prispevkem nebylo dalsich nekolik desitek, tak bych asi okamzite reagoval a asi taky dost podrazdene a peprne. Diky tomu, ze jsem se pri cteni dalsich prispevku sklidnil a vychladl, tak jsem si taky uvedomil, ze vlastne se musim postavit za Mika. Z vlastni zkusenosti vim, ze pristupuje k restartum v MCR velmi "citlive" nebot ja osobne jsem pripojen na ne velmi stabilnim wifi. Otevrene rikam, ze v tomto konkretnim prapadu ma Mike moji podporu (i kdyz jsem si to na zacatku nemyslel Smile

Diskuze mezi Mikem a panem Koziskem mi neprijde v tomhle foru vhodna. Kluci, nechcete si zavolat a vyrikat si to z ouska do ouska? Chovate se jak malinkati kluci., co si na piskovisti rozdupavaji babovky. Sakra chlapi!, je cas vratit se ke korenum - jezdime pro radost ne?

Posledni dobou je kolem MCR hodne tahanic a emotivnich debat - krucinal, zacneme se vsichni chovat jako na zacatku, kdy jsme se vsichni navzajem respektovali.

Diky za moznost se vyjadrit
Honza S.




Musím se připojit. Chce to klid, hlavně ať nám to tady funguje dál, aspoň stejně jako do teď. Vždyť je to celé naprosto skvělé.... (hezkej rým, ne?)
Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 14:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. Já neříkam, že si nevážim jeho práce, ale na druhou stranu mi některý věci prostě štvou:
a)Taky jsem proti resetům původně nic neměl, to až teď. A jestli na to neni čas (což chápu), tak je třeba to jasně napsat, aby se toho zastal někdo jinej.
b)Způsoby vyjadřovaní - ty obecný nic neříkající odpovědi jsou všeobecně známý. A když je nějaké důležité rozhodnutí, tak je třeba ho vysvětlit, a nejenom tak štěknout Impreza 06 bude zakázaná, nebo turnaj bude prodloužen - je přece jasné že to bez vysvětlení povede k bouřlivé diskuzi.

2. Já se taky nejdřív přesvědčim a potom až dělam závěry. I teď jsem chtěl nejdřív vyjádření od Mika, nejdřív jsem poslal p.m., potom e-mail, ale protože jsem se odpovědi nedočkal, tak jsem to prostě napsal sem.(co jsem měl dělat jinýho).

3. A když tady na mě potom arogantně vyjel, že se ho bojim, tak jsem to namohl nechat jen tak.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 15:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPURNY Honza





Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno / Vsetin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
OLSON Mike napsal:
v prvé řadě je třeba ujasnit si termín "ohnutí pravidel"

takže jak to vnímám tak reset turnaje kvůli tomu že u providera dojde k výpadku "ohnutí pravidel" není a výpadek u providera kdy nelze vůbec odstartovat "ohnutí pravidel" je ... no supr ..

výklad je dostatečný ...

No ja uz rikal ze bych byl mnohem prisnejsi co se tyka povolovani restartu. Muj osobni nazor je, ze disconnect neni legalni duvod k restartu, protoze se da velice jednoduse zneuzit - staci vyrvat kabel z modemu a ejhle, disconnect je na svete - takze, budte radi ze mate Majka Smile

A na rozdil od povolovani restartu, Ustanoveni rally, bod 3 mluvi celkem jasne. Proto "ohnuti".


no ja myslim, ze by se melo rozlisovat, jestli k vypadku doslo behem rz nebo mezi rz. jestlize k vypadku dojde mezi rz, tak je to videt z vysledku: rzN je danym clovekem dojeta a ma nejaky celkovy cas a rz(N+1) neni dany clovek ani na startu. zde je bez debat, ze se nejedna o havarii nebo umyslne vylepseni si vysledku. pokud k vypadku dojde behem jizdy, coz se stat muze, clovek by mel v klidu rz doject a nahrat replay na stranky pluginu - tak pripadne admin muze poznat, ze tu Rz dojel celou a ze v ni neboural. nevim jestli je to technicky mozne, ale v takovem pripade by admin nastavil cloveku cas v RZete, jenz vycte z replaye a restartuje daneho cloveka od dalsi RZ... myslim, ze tady nemuze dojit k zadnemu podvodu, teda ja nevim, ja nad tim nespekuloval, ale nic spatneho me na tom nenapada,,,
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 15:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SPURNY Jan napsal:
no ja myslim, ze by se melo rozlisovat, jestli k vypadku doslo behem rz nebo mezi rz. jestlize k vypadku dojde mezi rz, tak je to videt z vysledku: rzN je danym clovekem dojeta a ma nejaky celkovy cas a rz(N+1) neni dany clovek ani na startu. zde je bez debat, ze se nejedna o havarii nebo umyslne vylepseni si vysledku. pokud k vypadku dojde behem jizdy, coz se stat muze, clovek by mel v klidu rz doject a nahrat replay na stranky pluginu - tak pripadne admin muze poznat, ze tu Rz dojel celou a ze v ni neboural. nevim jestli je to technicky mozne, ale v takovem pripade by admin nastavil cloveku cas v RZete, jenz vycte z replaye a restartuje daneho cloveka od dalsi RZ... myslim, ze tady nemuze dojit k zadnemu podvodu, teda ja nevim, ja nad tim nespekuloval, ale nic spatneho me na tom nenapada,,,

Ani tohle neni idealni reseni. Viz priklady zadosti o reset typu "musel jsem z toho vyskocit, protoze nekdo potreboval na comp". Ja vim, je to kruty, ale nechce se mi nejak verit, ze by lidem tak casto padalo pripojeni.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 15:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už sem to vymyslel jak to vyřešit. Asi tak. Je to hozená rukavice a vyřešíme to na srazu jak ve středověku - SOUBOJ, zbraně - pistole na 100m (jestli Honza přiveze ) sekundanty si vyberte sami. Laughing Laughing první dvojice Olson vs Kožišek a druhá Barta vs Janku Twisted Evil Twisted Evil Subarysti budou mit modré náboje. ( sem taky subarysta Laughing ) To bude prdel Laughing Wink ale to by mohlo být fakt dobrý. Ne vim že to ve skutečnosti není tak horký jako když si to řeknem. Ve foru to vyzní vždycky jinak než to ten dotyčný myslí. Konkretně Romane myslím že ti Petr chtěl opravdu pomoci a ne se ti smat ale dost řečí a podme jezdit už se toho napsalo až až.
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Už sem to vymyslel jak to vyřešit. Asi tak. Je to hozená rukavice a vyřešíme to na srazu jak ve středověku - SOUBOJ, zbraně - pistole na 100m (jestli Honza přiveze ) sekundanty si vyberte sami. Laughing Laughing první dvojice Olson vs Kožišek a druhá Barta vs Janku Twisted Evil Twisted Evil Subarysti budou mit modré náboje. ( sem taky subarysta Laughing ) To bude prdel Laughing Wink ale to by mohlo být fakt dobrý. Ne vim že to ve skutečnosti není tak horký jako když si to řeknem. Ve foru to vyzní vždycky jinak než to ten dotyčný myslí. Konkretně Romane myslím že ti Petr chtěl opravdu pomoci a ne se ti smat ale dost řečí a podme jezdit už se toho napsalo až až.

S Petrem jsme navázali dokonce spolupráci Razz Takže náš souboj skončil Razz A co říct Martinovi K. ? Poď k Fordu a nebuď měkkej Laughing
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 16:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
BRUDER Martin napsal:
Už sem to vymyslel jak to vyřešit. Asi tak. Je to hozená rukavice a vyřešíme to na srazu jak ve středověku - SOUBOJ, zbraně - pistole na 100m (jestli Honza přiveze ) sekundanty si vyberte sami. Laughing Laughing první dvojice Olson vs Kožišek a druhá Barta vs Janku Twisted Evil Twisted Evil Subarysti budou mit modré náboje. ( sem taky subarysta Laughing ) To bude prdel Laughing Wink ale to by mohlo být fakt dobrý. Ne vim že to ve skutečnosti není tak horký jako když si to řeknem. Ve foru to vyzní vždycky jinak než to ten dotyčný myslí. Konkretně Romane myslím že ti Petr chtěl opravdu pomoci a ne se ti smat ale dost řečí a podme jezdit už se toho napsalo až až.

S Petrem jsme navázali dokonce spolupráci Razz Takže náš souboj skončil Razz A co říct Martinovi K. ? Poď k Fordu a nebuď měkkej Laughing



Ne to mi nedělejte kluci a co střelba? Crying or Very sad Crying or Very sad Tak tě vyzívám na souboj Ford'aku. Laughing Laughing Ale protože sme starší osoby tak jen na 50 m.To tě bude bolet dědku Twisted Evil Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 16:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Ne to mi nedělejte kluci a co střelba? Crying or Very sad Crying or Very sad Tak tě vyzívám na souboj Ford'aku. Laughing Laughing Ale protože sme starší osoby tak jen na 50 m.To tě bude bolet dědku Twisted Evil Twisted Evil


Image Twisted Evil

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to to byla debata. Laughing KOnečně to tu někteří pobavili. Mr. Green Já budu střílet ze zelenýma kulkama za Škodu. Mr. Green

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 17:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:

Poď k Fordu a nebuď měkkej

To vám nestačí těch patnáct stran v příslušném tematu o fyzikách. Já jsem podal jasnej důkaz, že se Subaru jezdím už od samýho začátku, v době, kdy se jezdilo s orig. fyzikama. Mrzí mě, že ti co jezdí se Subaru jsou stále napadáni, že jsou měkký, slaboší atd. Všichni si myslí, že se Subaru se nic umět nemusí, a že to auto asi jezdí samo.
1. Nevím, proč bych jezdil s autem, se ktreým jezdit nechci.
2. I kdybych chtěl, tak mi ten Focus prostě nefunguje.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 17:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
BARTA Roman napsal:

Poď k Fordu a nebuď měkkej

To vám nestačí těch patnáct stran v příslušném tematu o fyzikách. Já jsem podal jasnej důkaz, že se Subaru jezdím už od samýho začátku, v době, kdy se jezdilo s orig. fyzikama. Mrzí mě, že ti co jezdí se Subaru jsou stále napadáni, že jsou měkký, slaboší atd. Všichni si myslí, že se Subaru se nic umět nemusí, a že to auto asi jezdí samo.
1. Nevím, proč bych jezdil s autem, se ktreým jezdit nechci.
2. I kdybych chtěl, tak mi ten Focus prostě nefunguje.
S originálníma fyzikama bylo Subo 03 stejně nejrychlejší oproti ostatním autům v originalce. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V tom paintballu jsem asi tak cca 5 let zpátky mistr republiky, nebo co to bylo, tak kdo chce ke mě do týmu.....a rady aby nedostal kulku mezi oci.....tak se hlaste Cool Laughing Very Happy Wink
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:
V tom paintballu jsem asi tak cca 5 let zpátky mistr republiky, nebo co to bylo, tak kdo chce ke mě do týmu.....a rady aby nedostal kulku mezi oci.....tak se hlaste Cool Laughing Very Happy Wink


Tendle příspěvek sem asi moc nepatří ,ale aby byl paintball bylo by potřeba víc lidí . Bohužel i v tomto oboru funguje ekonomika a počítání peněz.

Jinak ještě k tomu připojení . Dokud jsem používal CDMA od errortelu tak mě to opravdu padalo šíleným způsobem a nedalo se to ovlivnit ,lidí ,kteří mě to můžou potvrdit je dost , takže pokud někdo hlásí pády spojení tak to chápu a soucítím .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 17:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
KOZISEK Martin napsal:
BARTA Roman napsal:

Poď k Fordu a nebuď měkkej

To vám nestačí těch patnáct stran v příslušném tematu o fyzikách. Já jsem podal jasnej důkaz, že se Subaru jezdím už od samýho začátku, v době, kdy se jezdilo s orig. fyzikama. Mrzí mě, že ti co jezdí se Subaru jsou stále napadáni, že jsou měkký, slaboší atd. Všichni si myslí, že se Subaru se nic umět nemusí, a že to auto asi jezdí samo.
1. Nevím, proč bych jezdil s autem, se ktreým jezdit nechci.
2. I kdybych chtěl, tak mi ten Focus prostě nefunguje.
S originálníma fyzikama bylo Subo 03 stejně nejrychlejší oproti ostatním autům v originalce. Wink


Nesouhlas. Xsara byla nej a bylo to to same jako s Imprezou ted....

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
KOZISEK Martin napsal:
BARTA Roman napsal:

Poď k Fordu a nebuď měkkej

To vám nestačí těch patnáct stran v příslušném tematu o fyzikách. Já jsem podal jasnej důkaz, že se Subaru jezdím už od samýho začátku, v době, kdy se jezdilo s orig. fyzikama. Mrzí mě, že ti co jezdí se Subaru jsou stále napadáni, že jsou měkký, slaboší atd. Všichni si myslí, že se Subaru se nic umět nemusí, a že to auto asi jezdí samo.
1. Nevím, proč bych jezdil s autem, se ktreým jezdit nechci.
2. I kdybych chtěl, tak mi ten Focus prostě nefunguje.
S originálníma fyzikama bylo Subo 03 stejně nejrychlejší oproti ostatním autům v originalce. Wink


Nesouhlas. Xsara byla nej a bylo to same jako s Imprezou ted....
Tak to si nemýslým zas já. Laughing Smile Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 19:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 9 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme