Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY JAPAN
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

toto jsem poznal na vlastni kuzu na champu a ztratil jsem kvuli tomu moznsot bojovat o 4. misto mozna i bednu.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po květen 08, 2006 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RYDL Tomas





Založen: 26. 10. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: dolní kralovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

..to ja taky v Rally Wales Crying or Very sad .. ..je to fakt hoodne neprijemny..
Příspěvek Zaslal: po květen 08, 2006 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Spadlo mi to po RZ11, mám reset, můžu pokračovat, ale jeden problem tu je. Když se totiž po resetu pokračuje od RZty, kde není servis (v mém případě 11-12), je po resetu automaticky nastaven default setup a nedá se stím nic dělat, což je docela nepříjemný. Napadlo mě si ještě dát svůj setup na místo defaultu, ale to je v souboru Physics.rbz a to by asi plugin nezkousnul.
Zajímalo by mě, jestli se o tomto problemu ví, protože si myslím, že v předešlé verzi pluginu to bylo mnohem lépe vyřešeno, když se pokračovalo od poslední servisu, takže se to mohlo všechno nastavit.

Měl jsem stejný problém, ale jednu RZ na default snad zvládneš ne? Ono ti vlastně nic jiného nezbývá Laughing
Příspěvek Zaslal: út květen 09, 2006 18:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odstupuji z rally.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st květen 10, 2006 15:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Spadlo mi to po RZ11, mám reset, můžu pokračovat, ale jeden problem tu je. Když se totiž po resetu pokračuje od RZty, kde není servis (v mém případě 11-12), je po resetu automaticky nastaven default setup a nedá se stím nic dělat, což je docela nepříjemný. Napadlo mě si ještě dát svůj setup na místo defaultu, ale to je v souboru Physics.rbz a to by asi plugin nezkousnul.
Zajímalo by mě, jestli se o tomto problemu ví, protože si myslím, že v předešlé verzi pluginu to bylo mnohem lépe vyřešeno, když se pokračovalo od poslední servisu, takže se to mohlo všechno nastavit.

Omlouvam se za pozdni reakci, ale byl jsem tyden mimo CR a ted mam zahul v praci. Na tuhle chybku se mrknu, ale pravdepodobne nejdriv az v patek.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st květen 10, 2006 16:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: komentář k rally Odpovědět s citátem

Nějak se neuložil komentář po RZ21:

Tak jsem ťuknul o strom pravýma dveřma. Poškodil se zámek dveří, el. instalace, těsnění hlavy a ještě něco (už si nevzpomínám). Lehkým nárazem na dveře se asi reálně nekončí, ale znamenalo to konec. Crying or Very sad
Škoda, chtěl jsem to dojet bez Superally...
Příspěvek Zaslal: st květen 10, 2006 19:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zde si stáhněte replay a koukejte ja nemá jezdit WRC. A možná pochopíte, proč ta debata v sekci o fyzice. Taky sledujte moje časy - odstupy ve zkušebních turnajích a v MČR. Třeba teď Pirka Menoko o 2 min pomaleji - bomba ne ? Prej lama...
Občas mě někteří lidé zde opravdu ser**, že mám sto chutí na ten sraz nejet, fakt že jo...


Zde link na RZ z replay - nevím proč je ale v první etapě, když patří do druhé. Ale neva
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kterej myslis? Me to hodi na RZ7 na Japan, je to spravne?

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 23:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
Kterej myslis? Me to hodi na RZ7 na Japan, je to spravne?


Je to sedmička z druhé etapy, ale uložila se do první etapy. Je to ta správná.
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 7:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stáhl jsem si to a fakt silný zážitek...teď už se nedivím, že s Imprezou si dáš 30 sekund na jedné rz....večer si z toho replaye vytáhnu setup a zkusím to

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 16:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Oznameni
Na primou zadost Mika Olsona jsem prodlouzil platnost druhe etapy rally o dva dny. Dekujeme za pochopeni.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 16:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
Stáhl jsem si to a fakt silný zážitek...teď už se nedivím, že s Imprezou si dáš 30 sekund na jedné rz....večer si z toho replaye vytáhnu setup a zkusím to

Heleď Pavle, ale v turnájku ti to bude fungovat na ten setup normálně, to mě taky, ale v MČR (a zvlášť pokud máme šedivý lidi tzn. Japonsko není na tý hnědý hlíně), tak je to k pláči...ale na štěstí takto hororový nejsou všechny závody. Některý jsem odjel pěkně do 11 místa, což si myslím, že bych tak nějak měl. Hold Japonsko je pro mě druhá Argentina - tam to bylo to samé.
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 17:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže ve středu jsem poslal p.m. Miku Olsonovi, včera jsem mu poslal ještě navíc e-mail, ale stále jsem se nedočkal odpovědi. Takže to napíšu sem.
Pěkně si ze mě pěkně vystřelili. V úterý odpoledne jsem požádal o reset, čekal jsem do 22:00 než mi ho ze zcela nepochopitelných důvodů zamítli. Dozvěděl jsem se, že mám požádat znova, tak jsem tedy požádal. Čekal jsem do dlouho do noci a stejně jsem se nedočkal. Ale pak mi to bylo stejně ráno zase zamítnuto. To mi opravdu moc vtipný nepřipadá! Bojujeme spolu s Olsonem o 3. místo celkově a pomalu si myslim, že je to kvůli tomu. JAK MÁM TOHLE CHÁPAT! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nedokončil jsem tedy 1.etapu (nenastoupil jsem na RZ 12).
Otázka pro Vaška Korála: Zajímalo by mě jestli se to nedá udělat tak, že bych za tu RZ12 dostal třeba penalizaci, abych mohl alespoň pokračovat v druhé etapě.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 17:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
CHRASTINA Pavel napsal:
Stáhl jsem si to a fakt silný zážitek...teď už se nedivím, že s Imprezou si dáš 30 sekund na jedné rz....večer si z toho replaye vytáhnu setup a zkusím to

Heleď Pavle, ale v turnájku ti to bude fungovat na ten setup normálně, to mě taky, ale v MČR (a zvlášť pokud máme šedivý lidi tzn. Japonsko není na tý hnědý hlíně), tak je to k pláči...ale na štěstí takto hororový nejsou všechny závody. Některý jsem odjel pěkně do 11 místa, což si myslím, že bych tak nějak měl. Hold Japonsko je pro mě druhá Argentina - tam to bylo to samé.

Jestli je v té fyzice skutečně chyba, tak chápu, že tě to štve (mě by to taky štvalo). Ale co má proboha s tímhle společnýho Impreza06. Nemyslíte, že by bylo lepší opravit fyziku na Fordu Focus, než kvůli tomu zakazovat Imprezu 06.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 17:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
BARTA Roman napsal:
CHRASTINA Pavel napsal:
Stáhl jsem si to a fakt silný zážitek...teď už se nedivím, že s Imprezou si dáš 30 sekund na jedné rz....večer si z toho replaye vytáhnu setup a zkusím to

Heleď Pavle, ale v turnájku ti to bude fungovat na ten setup normálně, to mě taky, ale v MČR (a zvlášť pokud máme šedivý lidi tzn. Japonsko není na tý hnědý hlíně), tak je to k pláči...ale na štěstí takto hororový nejsou všechny závody. Některý jsem odjel pěkně do 11 místa, což si myslím, že bych tak nějak měl. Hold Japonsko je pro mě druhá Argentina - tam to bylo to samé.

Jestli je v té fyzice skutečně chyba, tak chápu, že tě to štve (mě by to taky štvalo). Ale co má proboha s tímhle společnýho Impreza06. Nemyslíte, že by bylo lepší opravit fyziku na Fordu Focus, než kvůli tomu zakazovat Imprezu 06.

Tak přesně tak začala tato debata - opravit Focus.
Důkaz místo slibů: http://rbr.onlinegames.cz/forum/viewtopic.php?p=7838#7838
Smile

Následující události vyplynuly z kontroly setupů za to já nemůžu. Opravdu nechci nikomu škodit. Tak přísahám Exclamation Wink
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 17:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Strana 3 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme