Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY JAPAN
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
NEMEC Michal napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
KOZISEK Martin napsal:
BARTA Roman napsal:

Poď k Fordu a nebuď měkkej

To vám nestačí těch patnáct stran v příslušném tematu o fyzikách. Já jsem podal jasnej důkaz, že se Subaru jezdím už od samýho začátku, v době, kdy se jezdilo s orig. fyzikama. Mrzí mě, že ti co jezdí se Subaru jsou stále napadáni, že jsou měkký, slaboší atd. Všichni si myslí, že se Subaru se nic umět nemusí, a že to auto asi jezdí samo.
1. Nevím, proč bych jezdil s autem, se ktreým jezdit nechci.
2. I kdybych chtěl, tak mi ten Focus prostě nefunguje.
S originálníma fyzikama bylo Subo 03 stejně nejrychlejší oproti ostatním autům v originalce. Wink


Nesouhlas. Xsara byla nej a bylo to same jako s Imprezou ted....
Tak to si nemýslým zas já. Laughing Smile Wink


nene musim souhlasit s Michalem Němcem...Z originálních aut byla o něco málo rychlejší než ostatní auta...
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ten muj Noiker II blbne, nezobrazuje se mi tam druhej mezicas, nevim proc mam to uz od zacatku po nainsatlovani, nevim cim to je, mate nekdo radu?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 19:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Michalem nejlepší časy sem měl s Xarou ale stejně sem jezdil se Subaru.
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Ten muj Noiker II blbne, nezobrazuje se mi tam druhej mezicas, nevim proc mam to uz od zacatku po nainsatlovani, nevim cim to je, mate nekdo radu?


Ja vím čím to Michale je seš moooc rychlej skus u fotobunky na mezičasu trochu přibrzdit třeba tě to pak zaznamená že si projel Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tim to sai nebude ale muzu to zkusit,

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Ten muj Noiker II blbne, nezobrazuje se mi tam druhej mezicas, nevim proc mam to uz od zacatku po nainsatlovani, nevim cim to je, mate nekdo radu?


Mel sem podobnej problem s Diamond Creekem II, parkrat sem si ji zajel pred Vltavinem, protoze se ji bojim jak cert krize a vsechno v pohode, pak sem jel ten turnaj (tusim ze dokonce bez opusteni RBR) a v cili se mi nezastavil cas... Po asi hodine hledani kde je chyba sem zjistil ze je v haji dls soubor (rozpis)... Ale cim se to stalo, to nevim... Mozna mas podobnej problem.
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 20:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HARAZIM Jan napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
NEMEC Michal napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
KOZISEK Martin napsal:
BARTA Roman napsal:

Poď k Fordu a nebuď měkkej

To vám nestačí těch patnáct stran v příslušném tematu o fyzikách. Já jsem podal jasnej důkaz, že se Subaru jezdím už od samýho začátku, v době, kdy se jezdilo s orig. fyzikama. Mrzí mě, že ti co jezdí se Subaru jsou stále napadáni, že jsou měkký, slaboší atd. Všichni si myslí, že se Subaru se nic umět nemusí, a že to auto asi jezdí samo.
1. Nevím, proč bych jezdil s autem, se ktreým jezdit nechci.
2. I kdybych chtěl, tak mi ten Focus prostě nefunguje.
S originálníma fyzikama bylo Subo 03 stejně nejrychlejší oproti ostatním autům v originalce. Wink


Nesouhlas. Xsara byla nej a bylo to same jako s Imprezou ted....
Tak to si nemýslým zas já. Laughing Smile Wink


nene musim souhlasit s Michalem Němcem...Z originálních aut byla o něco málo rychlejší než ostatní auta...
Tak dobře.Ukecali jste mě a jak to vypadá tak jsem neměl pravdu.Jinak já jezdil většinou s Xarou, ale to jsem netušil že je nejrychlejší. Confused

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
KOZISEK Martin napsal:
BARTA Roman napsal:

Poď k Fordu a nebuď měkkej

To vám nestačí těch patnáct stran v příslušném tematu o fyzikách. Já jsem podal jasnej důkaz, že se Subaru jezdím už od samýho začátku, v době, kdy se jezdilo s orig. fyzikama. Mrzí mě, že ti co jezdí se Subaru jsou stále napadáni, že jsou měkký, slaboší atd. Všichni si myslí, že se Subaru se nic umět nemusí, a že to auto asi jezdí samo.
1. Nevím, proč bych jezdil s autem, se ktreým jezdit nechci.
2. I kdybych chtěl, tak mi ten Focus prostě nefunguje.
S originálníma fyzikama bylo Subo 03 stejně nejrychlejší oproti ostatním autům v originalce. Wink


Nesouhlas. Xsara byla nej a bylo to to same jako s Imprezou ted....


vidíte chytráci už to z vás leze .. heh srdeční záležitost
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 10:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Olson: Hele, kdyz jsi admin, tak bud ty Subaru zakaz vsechny a nebo do nich nerej. Kdyz jsou povolene, tak proc by s nima nemel nikdo jezdit. Ja se Subaru nejezdim a mindrak z toho nemam.

Opet opakuju: Vyjadruj se jako admin MCR, to znamena jasne a srozumitelne. Kdyz akorat hazis do placu narazky, tak to tady tezko bude vypadat jinak...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 10:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
NEMEC Michal napsal:

Nesouhlas. Xsara byla nej a bylo to to same jako s Imprezou ted....


vidíte chytráci už to z vás leze .. heh srdeční záležitost


Hele Miku proc sis vybral zrovna prvniho cloveka a uplne jsi opomel dalsich 5 lidi,kteri s tim nesouhlasi? Jako xsara tam je podle me "nejvyrovnanejsi",s03 ma vetsi maximalku.
A kdyby jsi sledoval RBR rank 1,5 roku,tak bys zjistil,ze xsara asi rok uplne dominovala,soucet casu vychazel v prumeru asi o 100s lepsi nez se subem.Pak se to vyrovnalo a obratilo a ted zase vede s03 o 100s.Tim chci rict,ze v uplne extremnich podminkach je rychlejsi,ale pak me vysvetli tu velkou dominanci xsary?
Navic jsem odjel ten porovnavaci turnaj a nej cas jsem mel s Fikem! se s06 a fabkou jsem byl skoro o 20s pomalejsi.
Jako tve prace si vazim,nikdy jsem s tebou nemel problem a MCR pojedu,at uz bude S06 zakazana ci ne,ale myslim si tez,ze by neuskodilo zapracovat na odpovedich.Myslim hlavne obsahove,forum sleduji,ale obcas v tom mam taky gulas po "obecne" odpovedi.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 12:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
Mike Olson: Hele, kdyz jsi admin, tak bud ty Subaru zakaz vsechny a nebo do nich nerej. Kdyz jsou povolene, tak proc by s nima nemel nikdo jezdit. Ja se Subaru nejezdim a mindrak z toho nemam.

Opet opakuju: Vyjadruj se jako admin MCR, to znamena jasne a srozumitelne. Kdyz akorat hazis do placu narazky, tak to tady tezko bude vypadat jinak...


Smile Smile Smile Smile Smile jojo dejou se to veci Very Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 13:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
SPURNY Jan napsal:
no ja myslim, ze by se melo rozlisovat, jestli k vypadku doslo behem rz nebo mezi rz. jestlize k vypadku dojde mezi rz, tak je to videt z vysledku: rzN je danym clovekem dojeta a ma nejaky celkovy cas a rz(N+1) neni dany clovek ani na startu. zde je bez debat, ze se nejedna o havarii nebo umyslne vylepseni si vysledku. pokud k vypadku dojde behem jizdy, coz se stat muze, clovek by mel v klidu rz doject a nahrat replay na stranky pluginu - tak pripadne admin muze poznat, ze tu Rz dojel celou a ze v ni neboural. nevim jestli je to technicky mozne, ale v takovem pripade by admin nastavil cloveku cas v RZete, jenz vycte z replaye a restartuje daneho cloveka od dalsi RZ... myslim, ze tady nemuze dojit k zadnemu podvodu, teda ja nevim, ja nad tim nespekuloval, ale nic spatneho me na tom nenapada,,,

Ani tohle neni idealni reseni. Viz priklady zadosti o reset typu "musel jsem z toho vyskocit, protoze nekdo potreboval na comp". Ja vim, je to kruty, ale nechce se mi nejak verit, ze by lidem tak casto padalo pripojeni.

Dobrej pristup Very Happy pokud to nepada tobe==nepada to nikomu. Ja bych taky nikomu neveril, ze volant muze sam zatacet... nikdy jen do te doby, nez se ti to stane taky. Tohle by jsi mel mit na pameti. Az se to bude stavat tobe, tak budes mluvit jinak...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 13:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
NEMEC Michal napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
KOZISEK Martin napsal:
BARTA Roman napsal:

Poď k Fordu a nebuď měkkej

To vám nestačí těch patnáct stran v příslušném tematu o fyzikách. Já jsem podal jasnej důkaz, že se Subaru jezdím už od samýho začátku, v době, kdy se jezdilo s orig. fyzikama. Mrzí mě, že ti co jezdí se Subaru jsou stále napadáni, že jsou měkký, slaboší atd. Všichni si myslí, že se Subaru se nic umět nemusí, a že to auto asi jezdí samo.
1. Nevím, proč bych jezdil s autem, se ktreým jezdit nechci.
2. I kdybych chtěl, tak mi ten Focus prostě nefunguje.
S originálníma fyzikama bylo Subo 03 stejně nejrychlejší oproti ostatním autům v originalce. Wink


Nesouhlas. Xsara byla nej a bylo to to same jako s Imprezou ted....


vidíte chytráci už to z vás leze .. heh srdeční záležitost



Ja nenapsal ze jsem s ni nekdy jel.Jen byla vzdy rychlejsi nez ja s Imprezou.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
KORAL Vaclav napsal:
SPURNY Jan napsal:
no ja myslim, ze by se melo rozlisovat, jestli k vypadku doslo behem rz nebo mezi rz. jestlize k vypadku dojde mezi rz, tak je to videt z vysledku: rzN je danym clovekem dojeta a ma nejaky celkovy cas a rz(N+1) neni dany clovek ani na startu. zde je bez debat, ze se nejedna o havarii nebo umyslne vylepseni si vysledku. pokud k vypadku dojde behem jizdy, coz se stat muze, clovek by mel v klidu rz doject a nahrat replay na stranky pluginu - tak pripadne admin muze poznat, ze tu Rz dojel celou a ze v ni neboural. nevim jestli je to technicky mozne, ale v takovem pripade by admin nastavil cloveku cas v RZete, jenz vycte z replaye a restartuje daneho cloveka od dalsi RZ... myslim, ze tady nemuze dojit k zadnemu podvodu, teda ja nevim, ja nad tim nespekuloval, ale nic spatneho me na tom nenapada,,,

Ani tohle neni idealni reseni. Viz priklady zadosti o reset typu "musel jsem z toho vyskocit, protoze nekdo potreboval na comp". Ja vim, je to kruty, ale nechce se mi nejak verit, ze by lidem tak casto padalo pripojeni.

Dobrej pristup Very Happy pokud to nepada tobe==nepada to nikomu. Ja bych taky nikomu neveril, ze volant muze sam zatacet... nikdy jen do te doby, nez se ti to stane taky. Tohle by jsi mel mit na pameti. Az se to bude stavat tobe, tak budes mluvit jinak...


pokud to někomu padá je to jen a jen jeho problém .. z vlastní skušenosti vím že se to dá .... opakuji dá odstranit téměř úplně ......
to mi nikdo nevymluví .. taky sem měl vrásky z toho že to padalo ale vyřešil sem to .. a když to mohu vyřešit já ..proč ne ostatní ??

to není narážka ale jenom holá skutečnost že s tím skrátka jde něco dělat a le pokud to člověk ani neskusí tak je jasné že se akorát bude stekat .....
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 15:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HONZALEK Vratislav napsal:
OLSON Mike napsal:
NEMEC Michal napsal:

Nesouhlas. Xsara byla nej a bylo to to same jako s Imprezou ted....


vidíte chytráci už to z vás leze .. heh srdeční záležitost


Hele Miku proc sis vybral zrovna prvniho cloveka a uplne jsi opomel dalsich 5 lidi,kteri s tim nesouhlasi? Jako xsara tam je podle me "nejvyrovnanejsi",s03 ma vetsi maximalku.
A kdyby jsi sledoval RBR rank 1,5 roku,tak bys zjistil,ze xsara asi rok uplne dominovala,soucet casu vychazel v prumeru asi o 100s lepsi nez se subem.Pak se to vyrovnalo a obratilo a ted zase vede s03 o 100s.Tim chci rict,ze v uplne extremnich podminkach je rychlejsi,ale pak me vysvetli tu velkou dominanci xsary?
Navic jsem odjel ten porovnavaci turnaj a nej cas jsem mel s Fikem! se s06 a fabkou jsem byl skoro o 20s pomalejsi.
Jako tve prace si vazim,nikdy jsem s tebou nemel problem a MCR pojedu,at uz bude S06 zakazana ci ne,ale myslim si tez,ze by neuskodilo zapracovat na odpovedich.Myslim hlavne obsahove,forum sleduji,ale obcas v tom mam taky gulas po "obecne" odpovedi.



prosím ten rank sem netahej protože to je pro mne akorát tak web kde si posuneš cíl hned za start a jsi nejlepší ......
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 15:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme