Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY JAPAN
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
OLSON Mike napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
OLSON Mike napsal:
Skorpion napsal:
KORAL Vaclav napsal:
SPURNY Jan napsal:
no ja myslim, ze by se melo rozlisovat, jestli k vypadku doslo behem rz nebo mezi rz. jestlize k vypadku dojde mezi rz, tak je to videt z vysledku: rzN je danym clovekem dojeta a ma nejaky celkovy cas a rz(N+1) neni dany clovek ani na startu. zde je bez debat, ze se nejedna o havarii nebo umyslne vylepseni si vysledku. pokud k vypadku dojde behem jizdy, coz se stat muze, clovek by mel v klidu rz doject a nahrat replay na stranky pluginu - tak pripadne admin muze poznat, ze tu Rz dojel celou a ze v ni neboural. nevim jestli je to technicky mozne, ale v takovem pripade by admin nastavil cloveku cas v RZete, jenz vycte z replaye a restartuje daneho cloveka od dalsi RZ... myslim, ze tady nemuze dojit k zadnemu podvodu, teda ja nevim, ja nad tim nespekuloval, ale nic spatneho me na tom nenapada,,,

Ani tohle neni idealni reseni. Viz priklady zadosti o reset typu "musel jsem z toho vyskocit, protoze nekdo potreboval na comp". Ja vim, je to kruty, ale nechce se mi nejak verit, ze by lidem tak casto padalo pripojeni.

Dobrej pristup Very Happy pokud to nepada tobe==nepada to nikomu. Ja bych taky nikomu neveril, ze volant muze sam zatacet... nikdy jen do te doby, nez se ti to stane taky. Tohle by jsi mel mit na pameti. Az se to bude stavat tobe, tak budes mluvit jinak...


pokud to někomu padá je to jen a jen jeho problém .. z vlastní skušenosti vím že se to dá .... opakuji dá odstranit téměř úplně ......
to mi nikdo nevymluví .. taky sem měl vrásky z toho že to padalo ale vyřešil sem to .. a když to mohu vyřešit já ..proč ne ostatní ??

to není narážka ale jenom holá skutečnost že s tím skrátka jde něco dělat a le pokud to člověk ani neskusí tak je jasné že se akorát bude stekat .....
To by mě zajímalo jak já vyřeším padáni internetu, když mám jen strčený kabel v siťovce a PC naťukanou IP adresu.Nic víc nic míň.Za to že mě spadne net nemožu já, ale poskytovatel.Hlavně nepiš ať změním poskytovatele.(stalo se)


tohle je trochu mimo ... bavíme se zde o padání rbr do win ... tohle je trošku jiný problém .. a jestli ti to padá (připojení) často tak není jiná rada ... u mě je to tak že mám problém jednou .. dvakrát do roka .. ale když jsou problémy tak to stojí za to .. Sad((
Tak to pardón, ale zdálo se mě že se Koral vyjadroval i k padani netu.Jestli ne tak se jeste jednou omlouvám.


nic se neděje ...
Příspěvek Zaslal: čt květen 18, 2006 17:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Lancer Odpovědět s citátem

Cau, memu jezdci Radkovi Polcarovi nejede z niceho nic Nkovej Lancer ve Sprintu v Japonsku. Jezdime na stejnem PC a ja jsem to odjel v pohode zacatkem tydne. Nic jsem od te doby nemenil. Nepovolovalo se neco novyho v pluginu? Subo je normalne videt ale Lancer ne. Je prihlasenej prave s Lancerem.
Příspěvek Zaslal: so květen 20, 2006 10:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYDL Tomas





Založen: 26. 10. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: dolní kralovice

Příspěvek Předmět: Re: Lancer Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Cau, memu jezdci Radkovi Polcarovi nejede z niceho nic Nkovej Lancer ve Sprintu v Japonsku. Jezdime na stejnem PC a ja jsem to odjel v pohode zacatkem tydne. Nic jsem od te doby nemenil. Nepovolovalo se neco novyho v pluginu? Subo je normalne videt ale Lancer ne. Je prihlasenej prave s Lancerem.


..ano-Lancer se menil..zatim jenom model ..viz "Udalosti na serveru" Smile.. ..at si stahne tento ( http://www.bhmotorsports.com/download/11648a )uz mu to pojede ..
Příspěvek Zaslal: so květen 20, 2006 10:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Dik moc Odpovědět s citátem

Diky, nevim ale jestli je uplne dobry menit tyto veci v prubehu rally.
Příspěvek Zaslal: so květen 20, 2006 10:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím souhlasit s Petrem, že v průběhu rally to bylo dost nešťastné řešení, jak u Fabie, tak u Lancera.Vím, času je málo a velký mistrák a sprint se prolínají, ale stačilo by napsat do novinek na serveru, že za 2 dny přijde změna a jaké bude ta změna mít následky a ne to plesknout jen jako info ve sloupci,kde to člověk sice zaregistruje,ale netuší že ho to nepustí do seriálu MČR

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: so květen 20, 2006 13:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
Musím souhlasit s Petrem, že v průběhu rally to bylo dost nešťastné řešení, jak u Fabie, tak u Lancera.Vím, času je málo a velký mistrák a sprint se prolínají, ale stačilo by napsat do novinek na serveru, že za 2 dny přijde změna a jaké bude ta změna mít následky a ne to plesknout jen jako info ve sloupci,kde to člověk sice zaregistruje,ale netuší že ho to nepustí do seriálu MČR


U MODELU FABOE JSEM BYL V ÚDIVU STEJNĚ JAKO VY ... prostě některé věci se dějou bez ohledu a nikdo s tím nic asi nenadělá ..
Příspěvek Zaslal: so květen 20, 2006 13:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 z 12

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme