Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

časy a setup
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: časy a setup Odpovědět s citátem

Když vidím ty časy tak blednu závistí , s tím mojim uměnim se asi někde moc neblejsknu možná by moch někdo poradit jak správně nastavit auto Question
Příspěvek Zaslal: po květen 02, 2005 11:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No setup mi dost pomaha na asfaltu, ale stejne to auto budes muset ridit Sad. Jestli chces, tak ti nejaky setup na zkousku poslu Smile)
Příspěvek Zaslal: po květen 02, 2005 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: časy a setup Odpovědět s citátem

Bobo napsal:
Když vidím ty časy tak blednu závistí , s tím mojim uměnim se asi někde moc neblejsknu možná by moch někdo poradit jak správně nastavit auto Question


Tak si vytvori nejaky mensi turnaj bez nastaveni, tim ziskas nad setapery vyhodu Very Happy Oni bez nastaveni tak dobre nezajedou. A kdyz das jen jednou auto, tak to muzes nazvat treba Xsara CUP (vsichni stejny auto i nastaveni) Smile
Ja uz se na neco takoveho chystam docela dlouho, zajima me, proc treba rally skolu jezdim o 4s pomaleji. Jestli to je treba blbe nastavenym podvozkem. Zajimave by byly raplaye. Dival jsem na onen diskutovany raplay z Japonska a lecos uz je mi jasne. Krome znalosti trate je potreba si to "lechce zkracovat" houstinama atd. Ja zastavam cistou jizdu a zkracovat nehodlam. Jezdim pro radost a ne kvuli tabulce. Hra me hodne bavi, ale abych pred kazdym turnajem trenoval a projizdel trat nekolikrat dokola. Pohar jezdim bez domaci pripravy, snad jen dam jiny turnaj typu trening na xxx. (kdosi tu psal ze trenoval cele dopoledne) A propos stale bych uvital na strankach u kazdeho turnaje (ne jen poharoveho) bodove hodnoceni. Takhle Skorpion vsechny ostatni zastinuje Smile Teoreticky, kdyby tu byl nekdo o desetinky pomalejsi, ale jezdil jen turnaje, ktere vyhral Skorpion, tak se nikdy v TOP10 neobevi.
Sakra trochu jsem odbocil Smile
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 8:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak s tim, ze i turnaje bz se mely bodovat(treba prvni tri by dostaly body). Takhle me to moc nebavi, mam docela naskok Smile) No jinak, pokud si nekdo da tu praci a udela si nastaveni, tak nevidim duvod, proc by s tim nemohl jezdit. Jel jsem tedka francii bez nastaveni a stejne jsem to vyhra Smile) A na skole vam nalozim i se standartnim nastavenim.... Dejte mi e-maily a ja vam poslu svoje nastaveni na skolu.... jsem zvedav, jestli neco poznate. A jezdim s imprezou.
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 9:21
Návrat nahoru
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To jsem psal opetovne ja... pokud otevru odkaz z postu, tak me to nenuti se prihlasit a ja na to pokazde zapomenu. Jo a jeste ty turnaje by se dali jet bez treningu, ale to by ten rozpis musel byt stoprocente presny a to neni!
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion: Tak se jednou provždy přihlaš přes fórum a zatrhni tam automatické přihlašování, a už se ti to vždycky přihlásí samo:). Jinak 0.7 umí maskovat jména RZ (jde si nadefinovat vlastní jméno), takže neuvidíte dopředu, jaký RZ to budou, tudíž žádný tréninky nepomůžou. Ale stejně by to chtělo úplně nový RZ. Ty starý už jsou okoukaný...
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 9:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to samozrejme mam, ale ja se pokazde prihlasuju z jineho pocitace, zaleti na kterej sem hodine Smile) A kdyz mi prijde upozorneni na mail, ze se ve foru neco deje, tak pisu a neuvedomim si, ze nejsem prihlasenej... Mam kratkou pamet. Jo ty RZ by to chtelo nove, bylo by to zajimavejsi.

PS nevite nekdo, jestli se chysta pokracovani RBR?? Uz je dlouho co jsem celtl ze ne, ale treba se to zmenilo!?
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 10:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: zkouška setupu Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
No setup mi dost pomaha na asfaltu, ale stejne to auto budes muset ridit Sad. Jestli chces, tak ti nejaky setup na zkousku poslu Smile)
Moc rád vyzkouším jiné nastavení aspoň budu moct posoudit jak je to moje dobrý nebo ne. Kdo tady tvrdí ale ,že nastavení nepoužívá a jezdí na default tak to se mě nezdá (já když použiju nabídku nastavení tak lítám všude okolo) můžeš poslat na mail: karlovarak@atlas.cz Twisted Evil
jo a děkuju
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 11:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Jinak 0.7 umí maskovat jména RZ (jde si nadefinovat vlastní jméno), takže neuvidíte dopředu, jaký RZ to budou, tudíž žádný tréninky nepomůžou.


To je mazany. Do startu nebudu vedet, jestli "Pindula" bude na asfaltu, nebo snehu. To se potom nebudu stacit divit Very Happy

Mi to nedalo Smile , je mi jasne, ze pred startem mi to ukaze krome nazvu RZ i zemi puvodu, jak jsi mi slibil kdysi.
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 14:23
Návrat nahoru
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zemi to neukáže, ale jenom obrázek RZ a popis - povrch a délku RZ.
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 14:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se mi obcas stane Anonymni prispevek (jako predesly). A to mi vetsinou nahore v liste ukazuje, ze jsem prihlaseny.

Skorpion napsal:
Jo tak s tim, ze i turnaje bz se mely bodovat(treba prvni tri by dostaly body). Takhle me to moc nebavi, mam docela naskok Smile)


Tak kdyz toto rekne nekdo tveho formatu, tak uz bude muset Wally zamyslet Very Happy Very Happy

Skorpion napsal:
No jinak, pokud si nekdo da tu praci a udela si nastaveni, tak nevidim duvod, proc by s tim nemohl jezdit.


Samozrejme, sam jsem se proti tomu kdysi ozval, ze je blbost to zakazovat. Ale jsou vyjimky, jako muj planovany pokusny turnajik, abych mrknul na vase rozdily s nastavenim a bez. Ja totiz vubec nenastavuju podvozek a porad nevim, jestli stoji za to se s tim drbat. Na drhou stranu i v takovem CMR to bylo znat, natoz potom tady. Kdyz dam omylem nastaveni sotolinoveho podvozku na asfalt, tak se s tim neda jet, jak je to vysoky a meky.

Skorpion napsal:
A na skole vam nalozim i se standartnim nastavenim.... Dejte mi e-maily a ja vam poslu svoje nastaveni na skolu.... jsem zvedav, jestli neco poznate. A jezdim s imprezou.


Moc se nevytahuj, kdysi jsi taky jezdil kolem 1:19 a kdejakej Bishop te stejne predjede Very Happy Very Happy Very Happy

ja mam doma rekord na skolu pod 1:18, ale tady se drzim moc zpatky. Nastavujes si extra meksi podvozek kvuli brodum ? A jestli jsi hodne zvedavej, tak mi to posli na hrouda@anect.cz a ja ti reknu, jak jsem dopadl.
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 14:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No pokud se nebude dat zjistit, co se pojede za RZ, tak bych byl pro moznost nastaveni, nebo zvyseni poctu setupu alespon na 10, protoze uz jenom prevodovka se meni RZ od RZ.

Co se tyce nastaveni, tak napr na asfaltu se se standartnim nastaveni neda jet, jde o podvozek a hlavne o diferencialy, proste pokud je porad sepnutej, tak se treba neda vjet do zatacky atd..
Napr, v japonske rally je jedna RZ nevim asi Priko.. ale nerucm za to ktera se uplne odlisuje od ostatnich RZ co jsou v rally, a pokud si toho vsimnes, tak nastavenim jsem tam ziskal moc(teda oproti svemu rekordu).

Bishop mi nalozil proto ze jsem pil kafe, jinak by me nedal Smile a navic ja asi strasne ztracim tim ze nemuzu brzdit levou Sad .

Uz se tesim na USA, to bude jen o tom tipnout kdy zatocit volantem ve 200km/hod aby se to auto veslo presne do zatacky a naucit se vsechny horizonty aby se mohly jet na plny kotel... No proste presne jako se to jezdi v realu, ze Smile Si myslim, ze pokud by bylo jako mozne aby se zavodnik svezl s nasimi auty, tak by asi prestal jezdit, protoze ta jizda na maximalni znalost trati by ho asi rozsekala Smile

Nastaveni zachvili poslu....
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 18:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Skorpion: Tak se jednou provždy přihlaš přes fórum a zatrhni tam automatické přihlašování, a už se ti to vždycky přihlásí samo:).

Ale po prihlaseni do nejakyho turnaje ze hry, jsem po navratu zase anonym.
Příspěvek Zaslal: út květen 03, 2005 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:


Co se tyce nastaveni, tak napr na asfaltu se se standartnim nastaveni neda jet, jde o podvozek a hlavne o diferencialy, proste pokud je porad sepnutej, tak se treba neda vjet do zatacky atd..
Napr, v japonske rally je jedna RZ nevim asi Priko.. ale nerucm za to ktera se uplne odlisuje od ostatnich RZ co jsou v rally, a pokud si toho vsimnes, tak nastavenim jsem tam ziskal moc(teda oproti svemu rekordu).

Uz se tesim na USA, to bude jen o tom tipnout kdy zatocit volantem ve 200km/hod aby se to auto veslo presne do zatacky a naucit se vsechny horizonty aby se mohly jet na plny kotel... No proste presne jako se to jezdi v realu, ze Smile Si myslim, ze pokud by bylo jako mozne aby se zavodnik svezl s nasimi auty, tak by asi prestal jezdit, protoze ta jizda na maximalni znalost trati by ho asi rozsekala Smile

Nastaveni zachvili poslu....


Diky za ty nastaveni. Prvni svezeni bylo seznamovaci, protoze se ti to chova trochu jinak a navic se subaru chova jinak nez citroen, ale po nekolika prujezdech mam stejne casy jako pred tim (ftp://ftp.anect.cz/mkucera/RBR/S-Skola.rpl). To jsem v podstate chtel vedet, jestli ztracim nastavenim, nebo ne a vidim, ze to je spatnou praci s volantem a pedaly Smile Anglii jsem zajel zhruba taky stejne, ale tam byl hodne problem si zvyknout na jine chovani a nejvetsi rozdil byl ve francii. Tam jsem zajel docela rychle, ackoli jsem taky zapasil s chovanim, ale na rovinkach to bylo podstatne klidnejsi. Rekl bych ze druhy/treti prujezd by byl cistsi, ne tak opatrny a rychlejsi. Dival jsem se, ze diferencialy mame docela podobne, takza asi podvozek. Nastaveni je individualni vec, kazdy ma jiny styl jizdy, ale jak sam pises, na asfaltu se s defaultem jede hodne spatne. Podle nekolika zdroju je v tom jejich nastaveni chyba. Kdysi jsem se ptal ve foru i Kresty, jestli to odpovida a psal mi, ze WRCecko je na asfaltu jako pribyte na rozdil od RBR, kde je velmi neklidne.
A na USA se netesim, to chce hodne natrenovat Sad


Naposledy upravil Hrouda dne st květen 04, 2005 20:54, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st květen 04, 2005 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asfalt je naprosto jasnej, to auto se ridi lepe v rychlosti, lepe se to otaci prez rucku a lepe se ridi ve smyku a take se lepe kontruje, takze neni co resit. Treba takovy Cote jsem uz parkrat jel, a se standartem jsem zajel nejlepsi cas 2:34 a s timhle 2:31, coz se mi zda pro me jako veliky rozdil, protoze na ty 2:34 jsem to jezdil hodne dlouho... A na te sotoline je to taky znat, hlavne kdyz to treba skace...
Příspěvek Zaslal: st květen 04, 2005 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme