Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

časy a setup
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Chyby v nastavení na asfalt Odpovědět s citátem

Může mi někdo prosím napsat, ked je ta chyba v nastavení na sfalt, Já jsem se s asfaltem pral hodně dlouho než jsem si zvykl, ale teď se mi jezdí docela dobře(defaultní nastavení), ale občas es mi stále stává, že auto najednou vystřelí z tratě a už letím vzduchem a moc s tím nenadělám. Asi je problém v diferácích, ale v tom já se právě ztrácím(nelíbí se mi hlavně hodnoty svornosti zadního diferenciálu, ale nevím jestli je to ono), nechtěl by někdo napsat třeba nějaký FAQ jak na to nastavení, myslím, že třeba tvrdost podvozku a pružiny, převodovku zvládne každý, ale geometrie, svornosti diferáků, mapy diferáků to už chce přesně vědět co to s tím autem udělá.

Jinak Skorpione, pokdu to tvoje nastavení není výrobní tajemství tak muj emaila je david_lister(zavináč)centrum(tečka)cz. Pokud bys mně ho poslal, tak předem díky moc Smile
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2006 11:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim! Mam ho v Praze, tak kdyz se mi nejka v utery pripomenes (treba PM) tak ti ho poslu... Ja na to urcite jinak zapomenu....

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 07, 2006 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister





Založen: 19. 12. 2005
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Zdravim! Mam ho v Praze, tak kdyz se mi nejka v utery pripomenes (treba PM) tak ti ho poslu... Ja na to urcite jinak zapomenu....


Jo napíšu, ale fakt by mě zajímalo, v čem je ta hlavní chyba toho orig setupu. A vstahuje se to jen na originály nebo tu chybu mají i upravené fysiky, protože já mám vlastně orig. jen tu na Imprezu (a tu mám v plánu nahradit fysikou Imprezy 05), jinak používám modifikovaná vesměs od Ruedy.
Příspěvek Zaslal: ne leden 08, 2006 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme