Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

MČR 2 aneb nová sezóna
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chci příští sezónu MČR Rally/Sprint rally, ale:
...uplne novy poradatelsky tym
2%
 2%  [ 1 ]
...stejny poradatelsky tym, avsak pocetnejsi
85%
 85%  [ 42 ]
...vse pri starem, tak jako letos
12%
 12%  [ 6 ]
...radsi nic. Budu jezdit nekde jinde
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 49

Autor Zpráva
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: MČR 2 aneb nová sezóna Odpovědět s citátem

Docela mě zajímá nyní v této situaci názor jezdců, kteří se zůčastňují MČR. Prosím o vysvětlení toho či kterého důvodu hlasování.
Já osobně se zasazuji o to, aby se MČR v příštím roce jelo a vše teoretické se vyřešilo na srazu. I když mám problémy v některých závodech, mám je rád a jiné turnaje mě vůbec nebraly tolik jako tento.
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 11:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: MČR 2 aneb nová sezóna Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Docela mě zajímá nyní v této situaci názor jezdců, kteří se zůčastňují MČR. Prosím o vysvětlení toho či kterého důvodu hlasování.
Já osobně se zasazuji o to, aby se MČR v příštím roce jelo a vše teoretické se vyřešilo na srazu. I když mám problémy v některých závodech, mám je rád a jiné turnaje mě vůbec nebraly tolik jako tento.


Já jsem pro ,ale v početnějším stavu . I právě proto co se ted děje okolo prodloužení termínu ,mělo by to schválit nějaká rada .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 11:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

původní tým a pár kluků k tomu navíc. Jako tahle sezona byla první a řešily se neustále některé problémy, což některé z nich by se už vyskytnout neměly, samo že přijdou další, ale vše se nechá řešit, a víc hlav víc vymyslí. Každopádně MČR je prostě nářez a žádnej turnaj se tomu nemůže vyrovnat, protože tohle je závod na dlouhou trať a ne jen na pár metrů, což znamená, že když jednou (víckrát) vypadnu, tak pro mne závod nekončí. Pokud se zvětší tým lidí, který se pohybujou okolo realizace a pořádání, tak se ty mouchy nechaj vychytat v nebezpečně krátkej chvíly. Je fakt, že je okolo toho spousta práce a každej netráví čas pouze u pc, taky jedině dobře. Takže lidem který realizovaly první sezónu držim palce, aby do toho šly i v příští sezónně.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stejný tým. Jednoznačně Exclamation Plus lidi na víc. Tahle sezona byla první. Byl to těžký porod, ale dopadl v celku dobře Exclamation Exclamation Žádná velká věc není bez problémů, to mějme na paměti. Přeji ať je Druhý ročník MČR aspoň, tak povedený jako tento Very Happy

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 13:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chce to prostě jen více lidí......to je vše.....např. Wally aby se staral o vývoj pluginu, Mike o pravidla a povolování reset MČR, Mikl o vytváření turnajů a povolov. resetů, Korál o fórum.....atd. atd. atd.

To je jen moje lehká...tak narychlo od plotny vize......na srazu by se mělo vyřešit.

Dále...taková choulostivá otázka.....podle mě, by se mělo zaplatit za 2.MČR nějaký peníz......z lásky k tomuto sportu to dělat nejde....to přejde i toho nejzarytějšího fandu rally......např. já bych dal na tu sezónu i 1000Kč.......když se přihlasí 50-100 lidí tak to dělá 50000-100000Kč....za to se dá udělat úplně mega šampionát....od cen až po zaplacení adminů......je to jen takový návrch, tak mě hned neukamenujte......za 100Kč se to dá také pořešit.
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 16:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PTACEK Martin napsal:

Dále...taková choulostivá otázka.....podle mě, by se mělo zaplatit za 2.MČR nějaký peníz......z lásky k tomuto sportu to dělat nejde....to přejde i toho nejzarytějšího fandu rally......např. já bych dal na tu sezónu i 1000Kč.......když se přihlasí 50-100 lidí tak to dělá 50000-100000Kč....za to se dá udělat úplně mega šampionát....od cen až po zaplacení adminů......je to jen takový návrch, tak mě hned neukamenujte......za 100Kč se to dá také pořešit.


Rozhodne nejsem proti placeni startovneho na MCR, jen me uz od zacatku co se tenhle napad objevil napadlo jedno ALE...

Doufam ze moc nekecam ale...

Uvedomujete si ze pokud v tom budou figurovat takovehle penize, musi se to nejak osetrit ucetne? Ze se kvuli tomu musi zalozit nejaky "oficialni subjekt"? At uz neziskova organizace nebo neco jineho?
Nejsem v tomhle nikterak kovany (i kdyz bude-li zajem muzu o tom jednoduse ledacos zjistit), ale pokud se tohle neudela, muze to cele vyhoret prave na tomhle... ono totiz tech 100 litru neni uplne malo a pokud do toho zacne nekdo stourat, tak by s tim podle meho mohli mit organizatori nehezke problemy....

Jestli se moc pletu, tak me prosim opravte... Nicmene tak jako tak se z toho pak musi odvadet nejake spravni poplatky...
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 16:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stejně jak letos, ale větší pořadatelský team. Větší pravomoce pro další lidi, ohledně restartů to chce vyřešit nejvíc protože ta situace jaká je ted´je neúnosná!!!
Ale POZOR on už početný team lidí byl a to na začátku MČR, ale ze všech zbyl akorát Mike a bud´me rádi, že vůbec MČR je a že to dělá, protože to co si s některými jezdci zažil tak na to bych já nervy neměl a vysr.... na to!!!!

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 16:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MLEZIVA Jakub





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

stejny poradatelsky tym, avsak pocetnejsi.......super sezona, neviděl sem žádnej problém, až teď ke konci se to začíná nějak hádat ale to už se do konce sezony zvládne a na novou už vlítne "komando" pořadatelů Laughing Cool

_________________
m l e z a motorsport
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak tak souhlasim..Víc lidí a větší pravomoce a bude to OK.. Jen se pozastavim nad tou částkou 1000Kč, páč se mi zdá trochu velká..Nevim no, ale pro ty kteří ještě vydělávat nemůžou a nemaj nějakýho "silnýho rodinnýho sponzora" by to byl možná trochu problém! Startovný klidně,ale cca 200 - 500Kč , to je můj názor Wink
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli se bude platit tak to se mnou asi moc počítat nemůžete.Už teď si mama myslí že jsem ujetej. Smile

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Jestli se bude platit tak to se mnou asi moc počítat nemůžete.Už teď si mama myslí že jsem ujetej. Smile

Chápu tě, jsem na tom podobně. Ale ty 200 klidně dam(klidně i trochu víc), ale 1000Kč je utopie - Pro ty co si nevydělávaj je to docela dost.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:
PTACEK Martin napsal:

Dále...taková choulostivá otázka.....podle mě, by se mělo zaplatit za 2.MČR nějaký peníz......z lásky k tomuto sportu to dělat nejde....to přejde i toho nejzarytějšího fandu rally......např. já bych dal na tu sezónu i 1000Kč.......když se přihlasí 50-100 lidí tak to dělá 50000-100000Kč....za to se dá udělat úplně mega šampionát....od cen až po zaplacení adminů......je to jen takový návrch, tak mě hned neukamenujte......za 100Kč se to dá také pořešit.


Rozhodne nejsem proti placeni startovneho na MCR, jen me uz od zacatku co se tenhle napad objevil napadlo jedno ALE...

Doufam ze moc nekecam ale...

Uvedomujete si ze pokud v tom budou figurovat takovehle penize, musi se to nejak osetrit ucetne? Ze se kvuli tomu musi zalozit nejaky "oficialni subjekt"? At uz neziskova organizace nebo neco jineho?
Nejsem v tomhle nikterak kovany (i kdyz bude-li zajem muzu o tom jednoduse ledacos zjistit), ale pokud se tohle neudela, muze to cele vyhoret prave na tomhle... ono totiz tech 100 litru neni uplne malo a pokud do toho zacne nekdo stourat, tak by s tim podle meho mohli mit organizatori nehezke problemy....

Jestli se moc pletu, tak me prosim opravte... Nicmene tak jako tak se z toho pak musi odvadet nejake spravni poplatky...


Máš úplnou pravdu. Ono příspěvek na pořadatele je jedna věc, ale pak jsou tu taky finanční úřady a věřte, že se určitě najde někdo "ukřivděnej" kterej si myslí že je nejlepší a rozhodne se pořadatelům pomstít za svojí vlastní blbost a průs... je na světě(vím o čem píšu, s jedním takovým momentálně bojuju v práci a je to zatím fifty-fifty) .
Jinak pro pokračování příštího ročníku samozřejmě jsem. Pořadatele bych nechal a podstatně rozšířil, ale hlavně je nutná vzájemná zastupitelnost, aby nedocházelo k tomu, že jednomu spadne comp nebo spojení a všichni budou marně čekat na reset protože admin se o žádosti ani nedozví. Doma mi taky říkaj, že jsem ujetej, ale za ty chvíle při závodech to stojí. Nic lepšího jsem zatím nikde nenašel. Proto hlavu vzhůru a ať je příští ročník alespoň takový jako tento.
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 21:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musel sem bezet na autobus tak sem to nedopsal cele...

Organizacni tym at ma klidne stejny zaklad, ale urcite by se mel o dost rozsirit.
Startovne se uz probiralo jinde, myslim ze 200 - 500 je jeste OK, kdyz to bude vic, myslim ze hodne lidi odpadne... Co si tak pomatuju, tak ja kdyz byl ve skole, tak pro me i tech 200 byli velky penize, natoz petikilo... Ale pomery se od ty doby asi trochu zmenili Smile Smile

PS: Jsem rad ze mi dal Karel za pravdu, nepodcenujte to, byla by skoda, kdyby to necem takovym vyhorelo...
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

moznost b, a klidne 1000 ale musi se ktomu postavit profesionalne.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky je moznost, aby dali studenti treba 300 a starsi => pracujici a prosperujici treba 500. 1000 je pro me jakozto studenta opravdu hodne, tech 500 bych snad jeste nekde sehnal. Ale podminkou samozrejme je, aby to fakt klapalo tak jak ma a pokud dam 500, tak za to ocekavam, ze by byly videa, review a tak dale z kazde rally (sprintrally) a bezproblemove reseni restartu, profesionalni pristup atd....
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 22:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme