Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

MČR 2 aneb nová sezóna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chci příští sezónu MČR Rally/Sprint rally, ale:
...uplne novy poradatelsky tym
2%
 2%  [ 1 ]
...stejny poradatelsky tym, avsak pocetnejsi
85%
 85%  [ 42 ]
...vse pri starem, tak jako letos
12%
 12%  [ 6 ]
...radsi nic. Budu jezdit nekde jinde
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 49

Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:
BARTA Roman napsal:
JANDAK Jakub napsal:
JANDAK Jakub napsal:

Vsak ja vim co mas na mysli...
Jen kdyz napises "značku vlastním pouze já", napadne me ma to nekde registrovany, tak sem se chtel zeptat kde a co je to za typ znacky (me napadla jen obchodni znacka, ale co ja vim co jeste existuje), nikoliv jake je plne zmeni nazvu znacky, i kdyz i za tuto informaci dekuji...


Bez odpovedi???

Dost dobře nechápu, k čemu to potřebuješ vědět ?


To to musim chtit vedet k "necemu"?
Jen me proste zajima kde se da takova znacka registrovat a co je to vubec za registraci.
Ty si snad nikdy nechtel vedet nic jen kvuli tomu ze te to zajima?



zatím bych se k tomu nevyjadřoval ..až bude vše na papíře tak vydám tiskovou informaci

ale již teď mohu prozradit že bude MČR V SEZONĚ 2006/2007 ZAŘAZENO DO MČR PC HER ORGANIZOVÁNO PROGAMERS.
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 22:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
BARTA Roman napsal:
Koukám Miku, že zatím hlasování ve prospěch tebe s tím, že si vezmeš další lidi k sobě. Já sem zatím spokojen. Vím, že je pro tebe těžké se s někým zde domluvit, ale jde to. A ne že z toho exneš Exclamation Razz


jak říkám hlasovat si mohou kluci o čem chtějí .. to není směroodatné


Tomu nerozumím...já myslel, že vědět, když máš podporu, tak to je dobré...
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 22:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
OLSON Mike napsal:
BARTA Roman napsal:
Koukám Miku, že zatím hlasování ve prospěch tebe s tím, že si vezmeš další lidi k sobě. Já sem zatím spokojen. Vím, že je pro tebe těžké se s někým zde domluvit, ale jde to. A ne že z toho exneš Exclamation Razz


jak říkám hlasovat si mohou kluci o čem chtějí .. to není směroodatné


Tomu nerozumím...já myslel, že vědět, když máš podporu, tak to je dobré...


JASNĚ ŽE ANO ..jsem rád ale musím připomenout že i kdyby bylo hlasování opačné tak to není směrodatné ....

ale samozdřejmě děkuji za jakoukoli podporu a jsem rád že ne všichni jsou naštvaní ...
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 22:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a věřte že právě kvůli Vám kterým se líbí MČR toho rozhodně nenechám a pojedu dál i když abych pravdu řekl mám občas nutkání vypnout kompl kopnout do něj a zauvažovat jestli mi to stojí za ty plivance které občas schytám ..

díky cením si podpory a porozumění ..
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:

zatím bych se k tomu nevyjadřoval ..až bude vše na papíře tak vydám tiskovou informaci

ale již teď mohu prozradit že bude MČR V SEZONĚ 2006/2007 ZAŘAZENO DO MČR PC HER ORGANIZOVÁNO PROGAMERS.


Diky za odpoved, naprosto chapu ze se k tomu nechces vyjadrovat...

Pro Romana: Na vzdycky kdyz se nekdo na neco zepta to musi byt nejaka pruda... Jelikoz sem tusil ze by to tak nekdo mohl brat, tak jsem to i do puvodni otazky do zavorky napsal, ale klidne to pro priste budu psat do vsech Smile
Příspěvek Zaslal: po květen 15, 2006 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SPURNY Honza





Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno / Vsetin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem naprosto spokojeny s vedenim MCR v dosavadni sezone a myslim, ze toho na jednoho Mika je dost a dost, proto jsem hlasoval pro to, aby zustal soucasne vedeni s tim, ze by se rozsirili rady (moznost B). Padlo tady neco o startovnem - na to je vlastni vlakno, ale stejne bych reagoval i tady: Ja myslim, ze nikdo nebude nic namitat proti "rozumnemu" startovnemu, ale 1000 je fakt trosku prestrelka (a to i pro me, jakozto (podle meho nazoru solidne) vydelavajiciho). Stejne tak zvyhodnovani nebo znevyhodnovani studentu / pracujicich mi prijde docela nefair - v rallye se taky nikdo nepta posadek, jak silne maji sponzory... Pravidla musi byt pro vsechny stejna. Takze platit jo, ale rozumne, aby nedoslo k odlivu jezdcu, to by myslim byla velika skoda.

Spis bych tady navrhl jeste jednu zmenu, mozna to tak uplne nepatri do teto diskuze, tak me prosim nekamenujte, klidne tonapisu i jinam: Co takhle vice "natahnout" cely prubeh mistrovstvi? Myslim tim, ze napriklad mezi jednotilivymi podniky by byla nejaka pauza - co treba tyden volna? Pri velkem mistraku by se kazda etapa jela v jednom tydnu (rally by se jelo tedy 14 dnu). Podnik maleho mistraku, by se bral adekvatne jako jedna etapa velkeho, takze by se sprint jel stejne jako letos cely tyden. Nemuzu si pomoct, ale kdyz se jede velky mistrak, tak mi to prijde cele takove uhonene a hekticke, honem honem, abychom to stihli - mi tak vetsinou zbyde cas pouze v utery na tu prvni etapu a pokud se stane nejaky pruser s vypadkem serveru nebo zadost o restart, tak v podstate jsem v haji... Sprinty mi prijdou dobry tak jak sou... Toto pro me je asi jedna z nejdulezitejsich veci, co mi nevyhovuje na MCR - uspechany harmonogram.

Druha zmena co me napada a co by mohla prispet mozna trosku k zajimavosti je nasledujici: Usporadani RZ mi prijde hodne motoni a jednotvarne: 2rz servis 2rz servis .... a tak dale v nekonecne smycce. Co to vice zvariabilovat (to je ale hnusne slovo). Nekdy tad kratky servis hned po jedne RZ, nekdy nechat jet 3 RZ s delsim servisem? Ruku v ruce s tim me napada vic menit pocasi a "vlhkost" povrchu mezi servisy (japonska rallye by mohla byt hezkym prikladem) -- samozrejme rozumne, ne ze po suchem asfaltu prijde snehova boure...

A kdyz jsem se tak rozjel tak me napadla i treti zmena, a to v systemu super-rallye... : Zachytne RZ by byla u rally (velky mistrak) jenom na konci 1. etpay (stejne jako je to v realu sjou jenom na konci etap). U sprintu bych nechal jednu zachytnou RZ uprostred podniku mezi 6. a 7. RZ. Posledni RZty podniku by zachytne nebyly... Neni to namirene proti nikomu, kdyz se podivate na moje posledni vysledky, tak jsem byl v superrallye nekolikrat, je to proste jenom forma ztizeni sampionatu MCR.

Jo a jeste neco: Kluci, nehadejte se, neosocujte se a nenadavejte si, nejezdime prece o zlate trenyrky, ale jezdete pro radost, stejne jako na zacatku, kdyz to cele zacinalo.

Omlouvam se, puodne jsem chtel napsat jenom par slov a potom jsem se nejak rozepsal.
Dekuji za moznost se vyjadrit
Honza S.
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 11:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem take pro verzi "B" i kdyz teda ctu Mika, ze si vlastne muzem vsichni delat co chceme a hlasovat o cem chcem a nekomu to je proste uplne jedno a na nicem to nic nezmeni. Sad Takovy odpovedi me trochu trapej, protoze opravdu neznej dobre. Je lepsi se k nicemu nevyjadrovat a vydat tu tiskovou zpravu, kde budou potrebne informace a je to. Takhle akorat MČR muze prijit o par lidi. Ja vim je ti to jedno........... ale prece jenom to je skoda.

No kazdopadne se na dalsi sezonu tesim a diky Exclamation za tu moznost mčr jezdit a to hlavne Wallymu a Mikovi.

Michal
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 13:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
JANDAK Jakub napsal:
BARTA Roman napsal:
JANDAK Jakub napsal:
JANDAK Jakub napsal:

Vsak ja vim co mas na mysli...
Jen kdyz napises "značku vlastním pouze já", napadne me ma to nekde registrovany, tak sem se chtel zeptat kde a co je to za typ znacky (me napadla jen obchodni znacka, ale co ja vim co jeste existuje), nikoliv jake je plne zmeni nazvu znacky, i kdyz i za tuto informaci dekuji...


Bez odpovedi???

Dost dobře nechápu, k čemu to potřebuješ vědět ?


To to musim chtit vedet k "necemu"?
Jen me proste zajima kde se da takova znacka registrovat a co je to vubec za registraci.
Ty si snad nikdy nechtel vedet nic jen kvuli tomu ze te to zajima?



zatím bych se k tomu nevyjadřoval ..až bude vše na papíře tak vydám tiskovou informaci

ale již teď mohu prozradit že bude MČR V SEZONĚ 2006/2007 ZAŘAZENO DO MČR PC HER ORGANIZOVÁNO PROGAMERS.
Tak to je jiná. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 17:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
BARTA Roman napsal:
OLSON Mike napsal:
BARTA Roman napsal:
Koukám Miku, že zatím hlasování ve prospěch tebe s tím, že si vezmeš další lidi k sobě. Já sem zatím spokojen. Vím, že je pro tebe těžké se s někým zde domluvit, ale jde to. A ne že z toho exneš Exclamation Razz


jak říkám hlasovat si mohou kluci o čem chtějí .. to není směroodatné


Tomu nerozumím...já myslel, že vědět, když máš podporu, tak to je dobré...


JASNĚ ŽE ANO ..jsem rád ale musím připomenout že i kdyby bylo hlasování opačné tak to není směrodatné ....

ale samozdřejmě děkuji za jakoukoli podporu a jsem rád že ne všichni jsou naštvaní ...
Já jsem taky občas né naštvaný, ale přímo nasraný i tak jsem hlasoval pro tebe + daší lidi. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 17:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Spurný má pravdu, celý letošní ročník byl hrozná honička, velkej záhul pro nás jezdce, natož pak pro Maika a Wallyho. taky bych uvítal lehké zpomalení šampionátu. Jinak jsem hlasoval taky "B", po pravdě, i když jsem v podstatě flegmouš, být v Maikově kůži, turnaj končím a jezděte si ho sami a kde chcete. Takže Maiku vydrž a díky tobě i ostatním spolubojovníkům, kterým jde hlavně o dobrou zábavu (i když s dávkou adrenalinu)
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Některé reakce a výroky Olsona mě zarážejí (někdy i řádně nase...) a zřejmě si občas neuvědomuje ,že pokud se lidi zbalý a půjdou jezdit něco jiného (a těch možností je celkem dost) může mít papír, že je to jeho a bude mu to prd platný.
Jako obchodník by měl chápat ,že jsme pro něj celkem důležitý ikdyž se letos nic neplatilo. Pokud se na příští rok odhlasuje nějaký startovný tak už by se měl konečně chovat jako kultivovaný obchodník .
To ,že na příští rok plánuje nějakou oficiální ligu je dojista zajímavé a měl by se tedy začít zajímat i o přání lidí (minimálně vysvětlit proč to či ono nejde nebo nechce).
Jsem zvědav zda bude nějaké prohlášení a co to pro nás účastníky bude znamenat.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
Pokud se na příští rok odhlasuje ...


Very Happy Very Happy Very Happy

Omlouvam se, jen me po prdchozich prispevcich rozesmalo to "odhlasuje" Very Happy

(a neberte to prosim vas zase jako utok na nekoho... Wink )
Příspěvek Zaslal: út květen 16, 2006 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, prohlaseni stylu " tohle je moje" me take zarazi. Honza Bittner mel pravdu...

Na druhou stranu, i kdyz me Mikovi odpovedi a znacne kontroverzni prohlaseni cas od casu zvedaji ze zidle ( a to ji mam kozenou, takze se mi k ni lepi zadnice, tudiz musim prekonavat vetsi odpory) tak musim rict, ze snad ani neexistuje vhodnejsi clovek do role hlavniho kapa sampionatu. Mike ma proste podminky to cele organizovat a o tom to je.

Proto Vas vsechny zadam, budte rozumni a sve momentalni "nalady" nesnasejte na jeho bedra.

Na Mika mam zase jinou zadost: zamysli se co Te stve na FASu a jinych a podle toho uprav sve chovani....

PS: ja jsem zas absolutni vlastnik domeny rbrmcr.com>>> to jsem tvrdak, co? Muehehe Very Happy

(pro pristi rok samo poskytnu, bude-li zajem... Wink )

EDIT: PPS: Tim "machrovanim" se nam Mike snazil naznacit, ze svuj champ posunul dal, za coz mu neskonale Dekuji:)

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so květen 20, 2006 0:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak to vypadá s novou sezónou. Bude vůbec nějaká? Jaká budou pravidla, systém, tratě, bodování? Jak to bude s licencemi, teamy, registracemi?... Otázek moc a času málo, tedy pokud nebude nějaká pauza. Vím, že asi jediný kdo to ví je Mike, ale třeby vyprovokuju nějakou reakci...
Příspěvek Zaslal: so červen 03, 2006 17:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
Tak jak to vypadá s novou sezónou. Bude vůbec nějaká? Jaká budou pravidla, systém, tratě, bodování? Jak to bude s licencemi, teamy, registracemi?... Otázek moc a času málo, tedy pokud nebude nějaká pauza. Vím, že asi jediný kdo to ví je Mike, ale třeby vyprovokuju nějakou reakci...

Podle mne začne sezóna po letní přestávce tak v září, v říjnu...
Příspěvek Zaslal: so červen 03, 2006 18:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme