Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Záhada

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VALENTA Jan





Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Záhada Odpovědět s citátem

Nazdar lidičky,
Vím že se tady padání hry řešilo už mnohokrát, ale přesto mi to nedá se nezeptat.
Mám P4 3,2 1 giga Ram a VGA Nvidia 6600 GT extreme.
A teď v čem je problém, Japonsko je naprosto bez problémů, tam mi to spadne tak max. 1 za měsíc. Pokud jde o jiné trati tak Francie je taky docela v pohodě, Finsko se taky ještě dá, Anglie docela padá, ale i to se dá vydržet. Co je ale největší kámen úrazu je Austrálie, takový east-west, nebo new bobs ať už 1 nebo 2 jsem za poslední měsíc dojel snad jednou, nevim čim to je ale prostě se to během rz sekne a buď se restartuje comp, nebo to zatuhne. Nevim čím to může být když zbytek docela funguje.
Za jakoukoliv radu předem dík Honza
(jo je to originálka se všema patchema) zkoušel jsem ten RBR dll ale moc to nepomáhá
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 8:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Re: Záhada Odpovědět s citátem

VALENTA Jan napsal:
Nazdar lidičky,
Vím že se tady padání hry řešilo už mnohokrát, ale přesto mi to nedá se nezeptat.
Mám P4 3,2 1 giga Ram a VGA Nvidia 6600 GT extreme.
A teď v čem je problém, Japonsko je naprosto bez problémů, tam mi to spadne tak max. 1 za měsíc. Pokud jde o jiné trati tak Francie je taky docela v pohodě, Finsko se taky ještě dá, Anglie docela padá, ale i to se dá vydržet. Co je ale největší kámen úrazu je Austrálie, takový east-west, nebo new bobs ať už 1 nebo 2 jsem za poslední měsíc dojel snad jednou, nevim čim to je ale prostě se to během rz sekne a buď se restartuje comp, nebo to zatuhne. Nevim čím to může být když zbytek docela funguje.
Za jakoukoliv radu předem dík Honza
(jo je to originálka se všema patchema) zkoušel jsem ten RBR dll ale moc to nepomáhá

Pokud to dělá i po přeinstalacích systému Windows a následné instalaci RBR tak hledej problem v "železe"
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 9:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme