Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY France
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JUNGER Tom napsal:
BITTNER Jan napsal:
MIKL Tomas napsal:
Psal jsem Korálovi i Olsonovi a nikdo mi neodpověděl!


Jak to bude s tou nominací ,nemám přhlášenej team. Vždy to dělám sám a tak bych potřeboval vědět co s tím. Jinak s Olsonem jsem mluvil ,měl by být na dovolené - tak jednině Korál. Snad ho chctneš a povede se to dát dohromady.


Bohužel to asi nebude tak jednoduché, přesvědčit někoho, aby nominace na Francii byly zpřístupněny. Divím se Tomášovi, že má ještě trpělivost a snahu něco s tím udělat. Vím od něj, že Korálovi i Olsonovi o tom nepsal jednou, ale hned několikrát a nikdo mu ani jednou neodpověděl !!!!! ( což by podle mě měla být slušnost ). Nechápu počínání některých činovníků, kteří svým jednáním nám tuto skvělou hru znepříjemňují. Věřím, že to nemají jednoduché. Ale pokud se tady někdo bavil o startovném, s kterým já mimochodem souhlasím, tak to tady musí fungovat!!!!!! A to se bohužel momentálně neděje. Tome pevné nervy a díky za nás všechny, kteří si chtějí odjet Francii a pokud možno i za tým.


no kdybych měl přístup do databáze tak je to hned jenže to mohou jen 2 lidé a nikdo z nich mi ani nezvedá telefon ...natož aby se ozvali jiným způsobem ..

bohužel situace je taková a snad v pondělí se mi konečně podaří se s nimi spojit a nominace pustit ...

taky je problém s fyzikama enek .. jelikož se měly měnit již včera a pořád nic ..fakt mne to štve ani nevíte jak ale fakt s tím víc dělat nemohu a nejsem si jistý jestli má cenu za těchto podmínek rozjíždět další sezonu ...

myslím že by se v prvé řadě měla vyjasnit spolupráce s developers webu a bylo by to ok .. ale takhle už to prostě dál nejde

omlouvám se i za ně ale ... je to prostě v řiti

ty nominace se budu snažit prodloužit minimálně do pondělí ..
Příspěvek Zaslal: so květen 27, 2006 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: NEFUNSNOST installeru FRANCIE Odpovědět s citátem

[quote="MIKL Tomas"]
NESVADBA Ales napsal:
chlapi zase se nedostanu do rally france ,do shakedownu samozřejmě,
píše mi to nesprávné textury,už se mi to stalo i na německu,které jsem kvůli toho neodjel,nevíte čím to je?už jsem to celé odinstaloval dal zálohy a znovu nainstaloval a nic,poraďte,prosím

A adresář maps vypadá takto, čas souboru rbz budeš mít podle toho kdy jsi to instaloval, pokud to tam takhle nevidíš tak jsi nenainstaloval ty textury!!!
[img]http://www.pcrallye.unas.cz

No,presne takhle jsem to udelal,mam tam aji tan novy datum kdy jse to predelavalo,uz me to sere Evil or Very Mad ,jsem strasne nasrany,protoze vsechno jsem udelal na 100% dobre a ono to zase napise SPATNY TEXTURY
Nechapu proc se to nemohlo odjet na puvodni Francii,predtim jsem nejel Nemecko,to me nasralo,nic jsem nejezdil a ted se chci vratit na Francii a zase HOVNO(velmi se omlouvam za sve vyrazy,jenomze to jinak nejde),zkousel jsem to minimalne 22krat,a porad ta steja veta SPATNE TEXTURY
samozrejme jsem chtel jet jenom SHAKEDOWN,ale ani v zavode to nepujde,co s tim PLS
PLS PLS PLS PLS PLS PLs PLs
Příspěvek Zaslal: so květen 27, 2006 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Preinstaluj si RBR, urcite tam budes mit nekde nejakej po... ini soubor nebo tak neco. Nejrychlejsi je fakt reinstalovat nez to hledat. Zalohuj si fyziku a auta a mas to..... dobra rada Laughing muj kolega by ti rekl....."preinstaluj radsi i wokna" Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 11:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja to preistaluju este jednou Wink
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja se nato vyseru,znovu jsem naistaloval stahnul jsem Patch,auta a to je vsechno dokonce jsem vymazal repleye a savy,jdu instalovt Francii vsechno probehlo OK a zase WRONG TEXTURES
Fakt na hovno
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 13:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKULKA Jan napsal:
Tak ja se nato vyseru,znovu jsem naistaloval stahnul jsem Patch,auta a to je vsechno dokonce jsem vymazal repleye a savy,jdu instalovt Francii vsechno probehlo OK a zase WRONG TEXTURES
Fakt na hovno


Nechi ti do toho moc kecat ,ale momentálně jsi asi jedinej komu to nejde ,tak překontroluj zda jsi to opravdu nainstaloval tam kam to patří a zda jsi to nainstaloval i dohry ,nejen základní složku .Pokud máš vše nainstalované tak prosim nenadávej ,jen sem se snažil ti poradit. Rolling Eyes

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 13:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem si stahnul installer,jsem ho spustil a instaloval do slozky RBR,dam jsem najel a dal to "instal" a pak dak dal 1
tot vse
Ja nevim me uz to ale vazne seere protoze uz jsem asi minimalne 25 zkousel
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A čekal jsi až se objeví "stiskněte jakékoliv tlačítko"? Ne, nedělám si srandu, je to jen z vlastní skušenosti Embarassed Pak vidím další možnost, že by ti někdo poslal celé textury na Francii s nainstalovanym módem jestli jsem se dobře díval má to kolem 80 MB (bez záruky) Cool

_________________
Phantom
1972
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 16:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PAVLICEK Petr napsal:
A čekal jsi až se objeví "stiskněte jakékoliv tlačítko"? Ne, nedělám si srandu, je to jen z vlastní skušenosti Embarassed Pak vidím další možnost, že by ti někdo poslal celé textury na Francii s nainstalovanym módem jestli jsem se dobře díval má to kolem 80 MB (bez záruky) Cool

jj chce to trošku trpelivosti, chvíli to trva Laughing
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 16:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
PAVLICEK Petr napsal:
A čekal jsi až se objeví "stiskněte jakékoliv tlačítko"? Ne, nedělám si srandu, je to jen z vlastní skušenosti Embarassed Pak vidím další možnost, že by ti někdo poslal celé textury na Francii s nainstalovanym módem jestli jsem se dobře díval má to kolem 80 MB (bez záruky) Cool

jj chce to trošku trpelivosti, chvíli to trva Laughing
Ja rikam,videl jsem v Maps ty soubory myslim 41-46 byli jako novy,zrovna chvili hned potom co jsem tu Francii naistaloval,Je tam celkem tusim 7 prepsanych souboru (textury.rbz)vcetne Track Setting
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 16:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DAVID Marek





Založen: 10. 03. 2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Pustějov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

AHoj, nainstaloval sjem si textury Francie, a v Rz Cote D´Arbroz 2 se mi nezastaví časomíra po projetí cílem, a říká mi tam ještě ÚZKÁ NA MOST, což je totální blbost:-) nevíte prosím vás někdo, co stím? Smile

_________________
Image

www.montekrally.estranky.cz
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Rozpis? Odpovědět s citátem

Muze to byt rozpisem od Grosse, zkus pouzit ten puvodni
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JUNGER Tom napsal:
Bohužel to asi nebude tak jednoduché, přesvědčit někoho, aby nominace na Francii byly zpřístupněny. Divím se Tomášovi, že má ještě trpělivost a snahu něco s tím udělat. Vím od něj, že Korálovi i Olsonovi o tom nepsal jednou, ale hned několikrát a nikdo mu ani jednou neodpověděl !!!!! ( což by podle mě měla být slušnost ). Nechápu počínání některých činovníků, kteří svým jednáním nám tuto skvělou hru znepříjemňují. Věřím, že to nemají jednoduché. Ale pokud se tady někdo bavil o startovném, s kterým já mimochodem souhlasím, tak to tady musí fungovat!!!!!! A to se bohužel momentálně neděje. Tome pevné nervy a díky za nás všechny, kteří si chtějí odjet Francii a pokud možno i za tým.

No vidite to. Nevim, kdo mi teda psal, ale o problemu s nominacema jsem se dozvedel az od Majka Olsona v sobotu vecer, kdyz jsem se vracel z Krumlova, ale k pocitaci jsem se dostal az dneska rano, a to jen na chvilku, a nominace jsem prodlouzil. Takze "psal a ne jednou" si prosim racte odpustit, jo? Evil or Very Mad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro ty, kdo jeste maji problemy s texturama - zkuste se podivat, jestli nemate nastaveny u slozky "Richard Burns Rally" atribut komprimace. Resili jsme to s Alesem Nesvadbou, je to nekde tady na foru - ve strucnosti,

1. Odinstaluj textury pro Francii
2. Vypni NTFS kompresi (rightclick na slozce Richard Burns Rally / vlastnosti / na prvnim tabu Upresnit / odskrtni Komprimovat obsah
3. Znova nainstaluj textury pro Francii

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 18:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
JUNGER Tom napsal:
Bohužel to asi nebude tak jednoduché, přesvědčit někoho, aby nominace na Francii byly zpřístupněny. Divím se Tomášovi, že má ještě trpělivost a snahu něco s tím udělat. Vím od něj, že Korálovi i Olsonovi o tom nepsal jednou, ale hned několikrát a nikdo mu ani jednou neodpověděl !!!!! ( což by podle mě měla být slušnost ). Nechápu počínání některých činovníků, kteří svým jednáním nám tuto skvělou hru znepříjemňují. Věřím, že to nemají jednoduché. Ale pokud se tady někdo bavil o startovném, s kterým já mimochodem souhlasím, tak to tady musí fungovat!!!!!! A to se bohužel momentálně neděje. Tome pevné nervy a díky za nás všechny, kteří si chtějí odjet Francii a pokud možno i za tým.

No vidite to. Nevim, kdo mi teda psal, ale o problemu s nominacema jsem se dozvedel az od Majka Olsona v sobotu vecer, kdyz jsem se vracel z Krumlova, ale k pocitaci jsem se dostal az dneska rano, a to jen na chvilku, a nominace jsem prodlouzil. Takze "psal a ne jednou" si prosim racte odpustit, jo? Evil or Very Mad

No psal jsem Ti já a to už v pátek a žádná odpověd!!!
Proto to sem Tom psal. Bavili jsme se o tom spolu

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: ne květen 28, 2006 18:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme