Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nové fyziky N4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě že chceme jet, ale když si to tady "vypíšeme" tak to můžeme zlepšit.Nešlo o žádné napadání, ale jen o názor, který jsem chtěl prezentovat.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po květen 22, 2006 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Uzavreme to Odpovědět s citátem

Ja bych se to pokusil na zaklade poznatku ze vsech ruznych mist tohoto fora uzavrit:
MCR Rally se nyni jede na modelu Lancera EVO VII a stare fyzice a tak se i dojede
MCR Sprintrally se pojede a dojede take na modelu Lancera EVO VII a stare fyzice, nebot se tento turnaj bude zakladat jeste pred povolenim fyziky nove (28.5.2006), se kterou se do nej pote nebude mozno se prihlasit.
Dalsi podniky MCR by se jiz mely jet na modelech EVO VII a EVO VIII s jejich fyzikami.
Stara fyzika Lanceru (soucasna) bude zrusena.
Příspěvek Zaslal: po květen 22, 2006 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Uzavreme to Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Ja bych se to pokusil na zaklade poznatku ze vsech ruznych mist tohoto fora uzavrit:
MCR Rally se nyni jede na modelu Lancera EVO VII a stare fyzice a tak se i dojede
MCR Sprintrally se pojede a dojede take na modelu Lancera EVO VII a stare fyzice, nebot se tento turnaj bude zakladat jeste pred povolenim fyziky nove (28.5.2006), se kterou se do nej pote nebude mozno se prihlasit.
Dalsi podniky MCR by se jiz mely jet na modelech EVO VII a EVO VIII s jejich fyzikami.
Stara fyzika Lanceru (soucasna) bude zrusena.

K tomu bych chtěl jen podotknout, že mluvíš o RALLYE DE FRANCE. A taky, že není jisté, že uvedení Mitsubishi Lancer Evo 8 nemusí být hned ten den, co budou skutečně povoleny fyziky. Jen předběžně Wally řekl, že by ho chtěl do pluginu. Wink
Příspěvek Zaslal: po květen 22, 2006 21:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
Samozřejmě že chceme jet, ale když si to tady "vypíšeme" tak to můžeme zlepšit.Nešlo o žádné napadání, ale jen o názor, který jsem chtěl prezentovat.

Tak to možná vidíš ty, já to spíš vidím tak, že se s takovou žádných zlepšení nedočkáš, protože se na to Mike vy*****
Příspěvek Zaslal: po květen 22, 2006 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOLECKAR Tomas





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 89
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No konečně odpověď která je dostačující a kterou jsem chtěl Confused Aspon vím na čem jsem a bez zbytečných keců Very Happy

_________________
#47 Schumi

www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: po květen 22, 2006 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

LECIAN Lukas napsal:

Doprdele hoši serte na to, pořád se tady Mikovi jen něco vyčítá!!!!! Jestli chcete, aby byl s MČR konec a Mike s tím praštil, tak prosím, pokračujte v tom, cos jste začali! Jestli si chcete zajezdit i další ročník MČR, tak toho nechte a své výlevy se snažte vypouštět někde jinde! Dneska mně Mike psal, že už toho má dost a že chce s MČR skončit!!!!!! Já osobně si myslím, že by to byla zatraceně velká škoda pro nás pro všechny. Tak už se do Mika nenavářejte, ať se tu pořád nemusí řešit takové věci. Je jasné, že chyba je na obou stranách, ale já si Mika cením a snažím se mu pomáhat. Toto téma bych považoval za uzavřené. Děkuji


Ja to taky povazuju za uzavrene... Uz dlouho.
Lukasi, tohle neni zadny vycitani ani navazeni se do Mika a nechci aby se kolem toho neco "resilo". Tady totiz neni nic k "reseni".
Nikdo neni neomylny a nikdo neni bez chyby, Mike, Ty, ani ja (no ja uz vubec ne Smile ), dulezity je se z tech chyb poucit a na to aby se z nich mohl clovek poucit o nich musi vedet. Ja jsem jen upozornil na to, ze se dalo tem diskuzim predejit (alespon z vetsi casti). Samosebou bych mohl (a mozna sem i mel) psat prispevky typu "Nevite vsechny informace, nejdriv se na vsechno vyptejte, pak si zanadavejte". V tomhle jsem asi udelal chybu, ale je fakt ze mi prislo konstruktivnejsi upozornit Mika na to ze z meho pohledu (a myslim ze nejen z meho) to vzniklo z nedostatku informaci z jeho strany. Muj prispevek vyse bylo jen opakovani toho co jsem uz jednou napsal a bylo kompletne bez odezvy. Tahle debata (nastesti ne moc dlouha) vznikla prave z toho duvodu o kterym jsem psal, tak mi to proste nedalo...
Jak sem napsal uz minule, potreti to psat nebudu, necham vas at si v klidu nadavate Smile Smile
Verim ze toho chce Mike nechat, ale taky verim ze toho nenecha a ze pristi rok bude MCR o to lepsi.
Ja si taky vazim toho co Mike dela, ale ignorovat problemy, misto navrhu jak by se byvali dali alespon z casti vyresit mi neprijde jako pomoc.

Mno uz toho necham, dalo by se o tom psat dlouho, ale je to spis na soukromou debatu, nez na zaplacavani fora... Kdo se tu pak ma vyznat Smile

PS: Vzdy je lepsi problemum predchazet nez je pak resit...
PS2: Vim dost dobre o cem tu mluvim Wink
PS3: Jestli vam to prijde lepsi, budu ignorovat takovyhle vlakna a jen v soukromi vrtet hlavou... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy (= vtip Wink )
Příspěvek Zaslal: po květen 22, 2006 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: dotaz Odpovědět s citátem

Nevím jestli mám tuto chybu jenom já, nebo už na to někdo taky narazil. U nových oficiálních fyzik N4 (Lancer EVO VII a VIII) nemůžu v nastavení změnit převodovku. Na všechny tři varianty převodovky zůstávají poměry pořád jako na dlouhou skříň. Dělám něco špatně, nebo jste na tom stejně? Sad Crying or Very sad

Tak jsem zkusil i Octávku N4 a je to to samy. Nedovedu si představit jak pojedu Joux Verte na dlouhou převodovku. Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st květen 31, 2006 16:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: dotaz Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Nevím jestli mám tuto chybu jenom já, nebo už na to někdo taky narazil. U nových oficiálních fyzik N4 (Lancer EVO VII a VIII) nemůžu v nastavení změnit převodovku. Na všechny tři varianty převodovky zůstávají poměry pořád jako na dlouhou skříň. Dělám něco špatně, nebo jste na tom stejně? Sad Crying or Very sad

Tak jsem zkusil i Octávku N4 a je to to samy. Nedovedu si představit jak pojedu Joux Verte na dlouhou převodovku. Twisted Evil Twisted Evil


Končim se Nkama ,tak dojebany fyziky jsem dlouho neviděl ,raději nebudu jezdit vůbec než todle ,několikrat chcipl motor v rychlosti a dokud jsem nezastavil tak nenastartoval ,z ničeho nic přestal řadit - porucha převodovky ,podřadim dolu potom nahoru a hle auto jede dal bez poškození ,udělam hodiny a auto už nenastartuje a šup penále. Přibrzdim na rovince a šup auto nekontrolovaně letí mimo ,to neni realita to je debilita.
Seru na to !!!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karlovaku to chce klid a brokovnici v teple Very Happy ja jsem s tim jel jenom cote a musim rici, ze s tim co pises jsem se zatim nesetkal (zalplat panbuh) (tim nevyvracim ze se to nedeje) ale me srala jina vec... Nejde tam nastavit diferencial (je to pry podle skutecnosti... ale i muj kamarad si na nejlevnejsim samosvornem diferencialu mohl nastavit momet kdy sepne...) a pak nejde nastavit stabilizator... a to je jako picovina, tose akorat pretoci ten trouhelnik a hned je tam jina sila... ja fakt nevim, ale neda se s tim moc jet... ja jsem teda a fyzikach nehlasoval, protoze jsem to nezkousel, ale tohle podle me nebylo odhlasovano dobre...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 23:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Re: dotaz Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:

Končim se Nkama ,tak dojebany fyziky jsem dlouho neviděl ,raději nebudu jezdit vůbec než todle ,několikrat chcipl motor v rychlosti a dokud jsem nezastavil tak nenastartoval ,z ničeho nic přestal řadit - porucha převodovky ,podřadim dolu potom nahoru a hle auto jede dal bez poškození ,udělam hodiny a auto už nenastartuje a šup penále. Přibrzdim na rovince a šup auto nekontrolovaně letí mimo ,to neni realita to je debilita.
Seru na to !!!


ja doufam,ze je to jen takovy momentalni vylev.Jako s tema predchozima se me rozhodne jelo lepe.Ale akceptuji,ze to tak je ve skutecnosti nastaveny.Jako urco jsem si nezvykl,hlavne na asfaltu me depta neustale pretaceni vcetne vracecek.Doufam ze dojedes sprinty,jsme tam 4 lidi v 10 bodech tak mam docela nervy.A navic kazdy mame stejny podminky.Ja treba s tim o dost vic brzdim levou,je to stabilnejsi.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út červen 06, 2006 23:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím souhlasit je to špatny v Euru mě ty N4 tak chytli že s nimi chci jet přiští mcr ale s touto fyzikou opravdu ne. Nikomu nic nevyčítam Wally to dal podle hlasovaní to je v pořadku. Ja sice hlasoval at vše zustane jen model nový , ale většina byla pro novou fyziku Crying or Very sad Crying or Very sad Myslím že hlasovalo spusta lidí co s N4 ani nejezdí a v tom je možna problém. Vidim to na hlasovaní o srazu mcr. Hlasovalo asi 45 lidi že pujdou na motokary ale na sraz je přihlašeno jen 30 zvláštní že? Asi to bude stejny připad. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st červen 07, 2006 0:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me to tak strasne neprijde, pretaci se to podstatne vic, je to mekke ve velkych rychlostech, ale treba je to tak vazne i v realu, tak holt, chlapi, se bude muset kapku zpomalit... Wink

Ty diferaky a stabilizatory se nahradit nedaji, ale kdyz se pohraje se zbytkem podvozku, je to o dost lepsi...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st červen 07, 2006 0:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No Vrata mi rekl, at se mrknu na jeho nastaveni na asfalt... tak jsem to zkusil a ve vysoky rychlosti se to nedalo ridit... takze prvni sem chtel utahnout ten diferak.. to neslo, pak teda pritvdil alespon presni stabilizator... to taky ne... takze cim jeste chces udelat na podvozku stabilnejsi jizdu?? Podle me to proste nejde. Nejvic vadi diferencial.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 07, 2006 0:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: N4 fyziky Odpovědět s citátem

Myslím že od Wallyho bylo neprozřetelné dávat hlasovat o fyzikách které 99% lidi ani nezkoušelo a přesto hlasovalo a poté to pustit na plugin.

Já bych byl pro aby se všeobecně o fyziky staral Vítek Houšť, který tomu si myslím rozumí a ví co a jak.

Potom by ohlasy na fyziky ..myslím negativní rozhodně nebyly tak vysoké a nastavil by se jakýsi standard pro plugin.... ale takhle??

vážně jse z toho zmaten .. evo8 s pětikvaltem .. no nevím a u těch převodovek .. když už real tak min 2 které jsou homologovány.
Příspěvek Zaslal: st červen 07, 2006 8:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No comment, už mě fakt serete.
Nejdřív si to odhlasujete, za 2 měsíce přišla jedna přípomínka a teď se zjistí milion problémů. Je mi z některých lidí tady smutno Confused


Mimochodem hlasování čechů: 14:37:6
z toho 47 lidí (82%) jezdí MČR
Příspěvek Zaslal: st červen 07, 2006 10:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme