Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

SUB WRC 06 a svornost. difer.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MATULA Lukas





Založen: 05. 09. 2007
Příspěvky: 166
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak tak, nejlepší je Xsara 06 a hotovo Very Happy
Příspěvek Zaslal: st únor 13, 2008 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FIKAR Vitezslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 2
Bydliště: Semily

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepší je fabia wrc05 jen se s ni neda jet rychle Laughing
Příspěvek Zaslal: st květen 21, 2008 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš je to o tom, kdo si jaký auto oblíbí. Já sám se snažím setupy dělat sám a nehledám, kde kdo jaký jede. Dá to spoustu času a neůspěchů, ale když se ti pak povede, tak vím, že je to moje práce a ne kopírovat někoho. Setupy jsem různě kombinoval s autama z jiných tříd vzájemně mezi sebou. Něco se zlepšilo na S1600, tak jsem to zkusil nastavit i na WRC. Dalo to dost práce, ale na asfalt používám jen jeden setup, jak pro Francii i Český tratě. Kompromis má svá slabá místa, ale když o nich víte, tak není problém. Pak už je to jenom v rukách.
Osobně jsem se hodně natrápil s Focusem a už s ním nejezdím. Ze začátku jsem jezdil s autama, který si nikdo moc nevybíral. Když se snažíš ze slabších aut udělat dobrá, tak se nejvíc naučíš. Jinak mi teď vyhovujou Subarky a Fabie06. Pěkně se dá sézt i s 206WRC a A7 kity jsou obzvášť bonbónek k zvládnutí a Corollu mám připravenou pořád. Pro mě je tady těch osm slotů na auta málo. Oblíbených mám víc. A taky si vybírám auta, podle toho jaký se mi podaří sehnat skin. Ale na který auta jich mám nejvíc, tak s těma mi to nejde. Ono s každý autem se dá zajet, všechno je to o tom jak sedí na trati. Pokud je podvozek dobrý, i se slabším autem se dá zajet pěkně. Viz MG S1600. Málo kdo s tím jezdí, ale přizpůsobyl jsem na něj můj setup z WRC a jede se s tím pěkně.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so leden 31, 2009 12:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPISAK Pavol





Založen: 21. 03. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Moldava nad Bodvou (SK)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Fabia WRC05 je podla mna leňoch ale nehovori mze sa s tým nedá ísť Very Happy a subaru06 je podla mna vynikajuce auto..jednak bo sa mi paci a je fakt dobre nastavitelné na pribram a si myslim ze aj soto dobre ovláda..ale jako kukam chce to subaru viac otacok a je to tam kde focus06
Příspěvek Zaslal: so srpen 08, 2009 9:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme