Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY DE ESPANA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="PRIKRYL Roman"][quote="NEMEC Michal"]
OLSON Mike napsal:
... krátká skřín je holt nutná aby to auto aspon trochu odjíždělo do kopce ... takže né má chyba ale NUTNOST .... A NA


Ted nevim bavime se furt o WRC?Ja jezdim na asfaltu vsude stred je to optimalni nikde nejedu v omezovaci a nikde se mi ani nestalo ze ba auto "netahlo", a opravdu to neni tim ze bych mel letadlo Impreza , ted si asi rikate ze vtipkuju ale subaru opravdu bylo puvodne letecka spolecnost, proste to je WRC to tahne vsude a vzdycky dokopce, zkopce, v zatacce. ted jsem citoval kopejdu.





no je to tak subaru na střední skříň jede do kopce bez poklesu výkonu což se o fordu se střední skříní říct nedá .. tam kde se subo rozjede se ford udusí a musím podřadit ....

to znamená jen jedno .. aby měl ford stejnou akceleraci na výjezdu tak musí mít krátkou skříň ale s tím rozdílem že na stejný rychlostní stupeň má na tachometru o 25 km/h menší rychlost ....


Naposledy upravil OLSA Mirek dne ne červen 11, 2006 14:37, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne červen 11, 2006 14:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mike: Tak ten Ford je trochu slabsi, ale zase se mi na asfaltu vyrazne lip ridi... Jinak podle me je vetsi letadlo P307...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne červen 11, 2006 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
Mike: Tak ten Ford je trochu slabsi, ale zase se mi na asfaltu vyrazne lip ridi... Jinak podle me je vetsi letadlo P307...


to je sice pravda ale musím podotknout že se řídí dobře pokud nedosáhneš hranice auta ... ale aby čas byl aspoň trochu dobrý tak je třeba jít někdy hodně daleko za hranici a věř že potom se to řídí špatně Smile
Příspěvek Zaslal: ne červen 11, 2006 14:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="OLSON Mike"][quote="PRIKRYL Roman"]
NEMEC Michal napsal:

OLSON Mike napsal:
... krátká skřín je holt nutná aby to auto aspon trochu odjíždělo do kopce ... takže né má chyba ale NUTNOST .... A NA


Ted nevim bavime se furt o WRC?Ja jezdim na asfaltu vsude stred je to optimalni nikde nejedu v omezovaci a nikde se mi ani nestalo ze ba auto "netahlo", a opravdu to neni tim ze bych mel letadlo Impreza , ted si asi rikate ze vtipkuju ale subaru opravdu bylo puvodne letecka spolecnost, proste to je WRC to tahne vsude a vzdycky dokopce, zkopce, v zatacce. ted jsem citoval kopejdu.





no je to tak subaru na střední skříň jede do kopce bez poklesu výkonu což se o fordu se střední skříní říct nedá .. tam kde se subo rozjede se ford udusí a musím podřadit ....

to znamená jen jedno .. aby měl ford stejnou akceleraci na výjezdu tak musí mít krátkou skříň ale s tím rozdílem že na stejný rychlostní stupeň má na tachometru o 25 km/h menší rychlost ....


Nechci se nějak míchat do rivalské diskuze, ale např. v tomto bodě s Mikem souhlasím - pro rok 2007 se Ford musí upravit, tak aby to odpovídalo skutečnosti - časy jako dosáhl Mike teďkom v rally, by se měly dosahovat nikoli rizikem resp. stylem: napálím to nebo s tím prásknu.
Tím nemluvím o sobě, aby se toho zase někdo nechyt a prej Bárta chce jezdit v první pětce. To né, ale prostě je to slabota...Miku, doufám, že tu opravu uděláš, spoléhám na tebe. Focus 06 je v nedohlednu a příští sezóna bude u mě asi většinou s Focusem 04, doufám, že upraveným, tak jak to má být.
Příspěvek Zaslal: ne červen 11, 2006 14:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Focus 06 Odpovědět s citátem

To je skoda, tesil jsem se na 06 Sad Sad

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: ne červen 11, 2006 14:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:


sem si myslel ... jenom blbě kecat a vytahovat se ... no ukázalo se kde je pravda

a ještě edit: věřím že máš strach že by se vše co sem zde popsal potvrdilo Smile a nedivím se ti že si řekl ne přece vyhrávat je sladší než prohrávat že?

Ty jsi vážně k smíchu. Kdo se tady vytahuje??? Jinak z tebe strach rozhodně nemam, to tě můžu uklidnit, já mam prostě spoustu důvodů, proč jet se Subaru. To další jsou argumenty na úrovni malýho dítěte.

souhlasim s Petrem Stejskalem, že by se měli jezdci respektovat, ale tvé provokativní výroky s tím nemají nic společného.

a k tomu Fordu:
Jestli je pomalejší, tak já za to teda rozhodně nemůžu a ani Subaru za to nemůže, takže ty neustálé narážky nechápu.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne červen 11, 2006 15:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Penalizacia! Odpovědět s citátem

Tymto by som chcel poprosit kompetentnych, aby mi za 2.RZ v Sprinte Rally Espana udelili penalty za skratenie trate. Som tam prilis skoro aj s ruckou prebrzdil a tak som si to skratil tak, ze som nemal ani jedno koleso na asfaltke.. Neviem ci nebola penalty konrola zapnuta, alebo mi tie penalty nedalo schvalne, ale mne sa to teda nepaci a tak ziadam tych 20sekund k mojmu casu. Za "pochopenie" dakujem! Wink

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: po červen 12, 2006 1:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
LEHOCKY Mojmir





Založen: 24. 09. 2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Banská Bystrica - Podlavice

Příspěvek Předmět: Re: Penalizacia! Odpovědět s citátem

Tomas Holba napsal:
Tymto by som chcel poprosit kompetentnych, aby mi za 2.RZ v Sprinte Rally Espana udelili penalty za skratenie trate. Som tam prilis skoro aj s ruckou prebrzdil a tak som si to skratil tak, ze som nemal ani jedno koleso na asfaltke.. Neviem ci nebola penalty konrola zapnuta, alebo mi tie penalty nedalo schvalne, ale mne sa to teda nepaci a tak ziadam tych 20sekund k mojmu casu. Za "pochopenie" dakujem! Wink

Pocuj viem ze si bol dnes unaveny, ale ze sem budes pisat námesačny a este k tomu taketo vtipy tak to som fakt netusil Very Happy
Příspěvek Zaslal: po červen 12, 2006 3:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Re: Penalizacia! Odpovědět s citátem

LEHOCKY Mojmir napsal:
Tomas Holba napsal:
Tymto by som chcel poprosit kompetentnych, aby mi za 2.RZ v Sprinte Rally Espana udelili penalty za skratenie trate. Som tam prilis skoro aj s ruckou prebrzdil a tak som si to skratil tak, ze som nemal ani jedno koleso na asfaltke.. Neviem ci nebola penalty konrola zapnuta, alebo mi tie penalty nedalo schvalne, ale mne sa to teda nepaci a tak ziadam tych 20sekund k mojmu casu. Za "pochopenie" dakujem! Wink

Pocuj viem ze si bol dnes unaveny, ale ze sem budes pisat námesačny a este k tomu taketo vtipy tak to som fakt netusil Very Happy
Mr. Green

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po červen 12, 2006 18:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KYSELA Lubo





Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Pov.Bystrica (SVK)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

len by som chcel aby ste sa pozreli na ziadost o reset na sprinte DIKY

_________________
´´eLKey´´

Image
Příspěvek Zaslal: út červen 13, 2006 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: evo 8 Odpovědět s citátem

mam problem. mam jet sprintrally de espana. prihlasil jsem se a protoze ve vyberu auta byla moznost dat lancer evo 8 a jelikoz ho mam nainstalovany tak jsem to zvolil vim ze neni v oficialnim seznamu aut k pouziti ale kdyz jsem tam tu moznost videl tak jsem to hned prihlasil. no a ted kdyz chci jet tu espanu tak mi to pri prihlasovani do turnaje nahlasi ze nemam nainstalovane pozadovane auto(evo Cool to ale nainstalovany mam proto chci poradit co s tim muzu delat dik za pomoc
Příspěvek Zaslal: st červen 14, 2006 14:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me EVO VIII slo pouzit v pluginu az na treti pokus, a to jsem tam nahraval porad to same Confused Zkus ho nainstalovat znova...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st červen 14, 2006 14:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Mam problem pri prihlaseni na turnaj "MCR v SprintRally RALLY DE ESPANA". Plugin vypise "Spatne textury". Hledal jsem tady na foru a objevil jsem prispevek:
http://rbr.onlinegames.cz/forum/viewtopic.php?p=9066#9066
Velikosti souboru mam presne stejne:

13 768 345 2006-06-15 18:14 track-41_M_textures.rbz
13 779 528 2006-06-15 18:15 track-42_M_textures.rbz
14 662 628 2006-06-15 18:15 track-43_N_textures.rbz
15 565 866 2006-06-15 18:16 track-44_E_textures.rbz
13 630 675 2006-06-15 18:17 track-45_N_textures.rbz
13 744 347 2006-06-15 18:17 track-46_E_textures.rbz

Vytvoril jsem md5sum kazdeho ze souboru pomoci programku md5sum, stahnutelnyho treba tady:
http://www.etree.org/md5com.html

Prikaz:

md5sum track-41_M_textures.rbz track-42_M_textures.rbz track-43_N_textures.rbz track-44_E_textures.rbz track-45_N_textures.rbz track-46_E_textures.rbz


Vysledek:

c6ba0fe346b978b52734bcb5514485f6 *track-41_M_textures.rbz
06f55c50672374c97c2fa575d4be6dc0 *track-42_M_textures.rbz
80171e11186a6aaf124deceaba0bf98b *track-43_N_textures.rbz
4f8a9af9e346d2b50cba587594b07d39 *track-44_E_textures.rbz
7acd86049a46e5fda7be4a7266b3fa11 *track-45_N_textures.rbz
3d8e1a904f87371cdc7db65f01d4fa1b *track-46_E_textures.rbz


NTFS kompresi nepouzivam (mam filesystem vfat, Windows98SE).

Mohli byste nekdo, komu to funguje prosim pustit ten md5sum, abych zjistil, jestli mam opravdu jine textury, nebo je chyba nekde jinde?

Diky
Příspěvek Zaslal: pá červen 16, 2006 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sprint vypouštím, jestli teda se mi do pulnoci nebude chtít jet. Ale ted se mi nechce a myslim ze to tak i zustane, uz mam hlavu v australii. Very Happy

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: dotaz Odpovědět s citátem

Proč zmizely body z tabulky za Rally de Espana?

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so červen 17, 2006 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme