Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

seznam turnaju, do kterych jsem prihlaseny

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SANTAVY Jan





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: seznam turnaju, do kterych jsem prihlaseny Odpovědět s citátem

Zdravim, jsem tu novy, tak se predem omlouvam za mozna trochu hloupy dotaz. Da se tu nekde zobrazit, do kterych turnaju jsem se prihlasil? Popripade, ktere jsem odjel a byly uskonceny?
Příspěvek Zaslal: so červen 03, 2006 16:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: seznam turnaju, do kterych jsem prihlaseny Odpovědět s citátem

j.santa napsal:
Zdravim, jsem tu novy, tak se predem omlouvam za mozna trochu hloupy dotaz. Da se tu nekde zobrazit, do kterych turnaju jsem se prihlasil? Popripade, ktere jsem odjel a byly uskonceny?

Neni. Ale muzes si vybrane turnaje dat do "zalozek".

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so červen 03, 2006 20:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: seznam turnaju, do kterych jsem prihlaseny Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
j.santa napsal:
Zdravim, jsem tu novy, tak se predem omlouvam za mozna trochu hloupy dotaz. Da se tu nekde zobrazit, do kterych turnaju jsem se prihlasil? Popripade, ktere jsem odjel a byly uskonceny?

Neni. Ale muzes si vybrane turnaje dat do "zalozek".
Santa se nabidl, ze to naprogramuje, tak kdyby eventuelne k necemu takovemu doslo, coz si laicky myslim je jen upraveni stranky turnaju (pridanu jeden parametr do sql dotazu) tak by bylo hezke mit moznost vybrat onoho jezdce. Teda defaultne mit seznam svych turnaju, ale mit moznost se podivat i na nekoho jineho. Kdyz s nekym rad zavodim, tak se moct podivat co jel Smile
Zalozky jsou skvela vec, pouzivam je, ale toto by bylo lepsi Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 05, 2006 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: seznam turnaju, do kterych jsem prihlaseny Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
KORAL Vaclav napsal:
j.santa napsal:
Zdravim, jsem tu novy, tak se predem omlouvam za mozna trochu hloupy dotaz. Da se tu nekde zobrazit, do kterych turnaju jsem se prihlasil? Popripade, ktere jsem odjel a byly uskonceny?

Neni. Ale muzes si vybrane turnaje dat do "zalozek".
Santa se nabidl, ze to naprogramuje, tak kdyby eventuelne k necemu takovemu doslo, coz si laicky myslim je jen upraveni stranky turnaju (pridanu jeden parametr do sql dotazu) tak by bylo hezke mit moznost vybrat onoho jezdce. Teda defaultne mit seznam svych turnaju, ale mit moznost se podivat i na nekoho jineho. Kdyz s nekym rad zavodim, tak se moct podivat co jel Smile
Zalozky jsou skvela vec, pouzivam je, ale toto by bylo lepsi Smile

Hm. tohle by asi slo pridat, ale rozhodne bych to nedaval k turnajum, spis to patri k infu o jezdci... treba "show last 5 tournaments"... to by asi slo.
Ale ted mam rozdelanyho neco jinyho (prepisuju formular pro vytvareni turnaju) a mam navic minimum casu, takze prosim o trpelivost.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po červen 05, 2006 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moralles





Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja to tady trochu po 4 letech oprasim.

kdyz jsem zacinal cca pred 2 mesici hrat, prelom 2009/2010 tak jsem procetl forum. a zjistil, ze si nemuzu nikde zobrazit vsechny me dokoncene i nedokoncene turnaje (poslednich 5 mi nestaci)

jelikoz mam rad prehled o tom, co sem dokoncil ci nedokoncil. tak jsem si je alespon daval do zalozek.

ale ted jsem zjistil, ze turnaje ktere jsem nedokoncil (DNF) se mi z nich vytratily. kdyz jsem si turnaj nasel (pamatoval jsem si ho podle jmena) tak ani tam jsem nebyl jako DNF ( na tom zakladnim prehledu) az teprve kdyz jsem si zobrazil odstoupene tak tam jsem byl.

a TED ZAJIMAVOST: mozna to je bug mozne feature Smile
znova sem si ten turnaj pridal do zalozek a hle neukazalo se DNF ale umisteni.

Gravel Rally I 76. (7.)

Image

Image

P.S. tady je ten turnaj http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=450b9278854d3df9bf29ea92b445d5fc

a dela to u vsech turnaju kde jsem byl driv DNF po znovu pridani do zalozek se zobrazi posledni umisteni. napr: dojelo celkove 10 ve skupine 5 tak se mi zobrazi 11. (6.)

_________________
C2Q Q8200 | 4GB ram | HD2600pro | 24" BenQ LED
MOTO: GSX-R 750 K4 RIZLAhttp://www.motorkari.cz/profil/RobinR/ |
http://hdsunset.blogspot.com/
Příspěvek Zaslal: út únor 23, 2010 2:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme