Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FYZIKY WRC
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle jsem mozna nepatri, ale potrebuji pomoc. Nevim proc ale v pluginu kdyz chci jet nejaky turnaj nemam tam fabiu 2005 WRC. Fyziku mam stahlou tu co je pro MČR ale proste ji tam nemam (fabiu), nebo tam mam dat tu puvodni fyziku co byla u te fabie??? Prosim pomoct strasne rad bych si s ni zajel .
Příspěvek Zaslal: út srpen 08, 2006 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VAJDAK Martin napsal:
Tohle jsem mozna nepatri, ale potrebuji pomoc. Nevim proc ale v pluginu kdyz chci jet nejaky turnaj nemam tam fabiu 2005 WRC. Fyziku mam stahlou tu co je pro MČR ale proste ji tam nemam (fabiu), nebo tam mam dat tu puvodni fyziku co byla u te fabie??? Prosim pomoct strasne rad bych si s ni zajel .

Taky mi to delalo a jeste jsem to nevyresil, pac nemam cas, ale zkus predposledni prispevek od Martina, me to pomohlo na Lanciu

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út srpen 08, 2006 14:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A jeste je dulezite neprepisovat Physics.rbz ale vymazat a nahrat novej.A vzdycky nahravat auto do originalu.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út srpen 08, 2006 15:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim fakt nevim cim to porad mi to nejde ostatni nove auta mi v pluginu jidou normalne a tu fyziku na tu fabiimam stahlou z tadyma tak treba neposlal byste mi nekdo kdo mate fabia 2005 WRC a funguje vam v pluginu na muj email MVajdak@seznam.cz byl bych strasne moc rad kdyby se mi to rozbehlo Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: út srpen 08, 2006 16:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi posli physics.rbz a cars.ini , ja ti ji tam nakopu.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: út srpen 08, 2006 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak si asi s fabkou nazajedu ani ta tvoje fyzika mi v pluginu nefunguje, ale dik za snahu. Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st srpen 09, 2006 19:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak musis mit jinej model, poslu ti celou slozku

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st srpen 09, 2006 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VAJDAK Martin





Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín-Želechovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak uz to frci dik moc ja tam mel model colina mcrae ale ten test co jsem si vytvoril pro tu fabku jsem total ne zvoral Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: st srpen 09, 2006 20:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TAJOVSKY Petr





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 32
Bydliště: vysočina

Příspěvek Předmět: univerzální fyzika Odpovědět s citátem

co se týče fyzik ty auta proste nelepěji tak jak by měli třeba s fabkou vezmu hrbol a letim do pangejtu u wrc se auto lehce nadnese a zase lepí tak si myslim že by bylo dobrý dát jednu závodní fyziku na všechny vozy pořádně rozpracovanou a at každej ukáže jak na tom je hlavně v turnajích myslim tim turnajová fyzika na nka,wrc,1600, je přece rozdíl kdo auto řídí kdyby loeb řídil fabii, tak si myslim že by taky jezdil časy lepší než gardemaister, je to hra tak bych srovnal parametry fyziky na univerzální uroven a hned by se vidělo kdo je loeb a kdo je zbytek žejo.
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 11:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: univerzální fyzika Odpovědět s citátem

Nechtěj z této hry dělat arkádu ve stylu Colina. Tady jsou nyní fyziky celkem reálné a ty co nejsou se předělávají do konečné podoby dle originálních parametrů .Tak vydrž.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 12:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NADVORNIK Tomas





Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 105
Bydliště: Kraslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jde o to si to auto hlavne dobre nastavit, lidi, kteri tomu nerozumej (treba jako ja) si bud setup nechaji od nekoho udelat, nebo maji smulu... proste jde jen o nastaveni auta.. podle me Very Happy

_________________
KCM team - Škoda Fabia WRC 06
- Pežooo 207 s2000
vrrrrrn vrrrnn!
http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 15:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Re: univerzální fyzika Odpovědět s citátem

TAJOVSKY Petr napsal:
co se týče fyzik ty auta proste nelepěji tak jak by měli třeba s fabkou vezmu hrbol a letim do pangejtu u wrc se auto lehce nadnese a zase lepí tak si myslim že by bylo dobrý dát jednu závodní fyziku na všechny vozy pořádně rozpracovanou a at každej ukáže jak na tom je hlavně v turnajích myslim tim turnajová fyzika na nka,wrc,1600, je přece rozdíl kdo auto řídí kdyby loeb řídil fabii, tak si myslim že by taky jezdil časy lepší než gardemaister, je to hra tak bych srovnal parametry fyziky na univerzální uroven a hned by se vidělo kdo je loeb a kdo je zbytek žejo.



No ale to je opravdu vec nastaveni to jestli se pres neco prenese nebo odskoci.Jinak ja uz jsem mockrat rikal ze bych dal vsem autum stejne motory a prevodovky.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 15:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TAJOVSKY Petr





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 32
Bydliště: vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak souhlasim s michalem, němcem. s tim colinem to je síla ty vole řídil jsi někdy ostrý auto myslim bittnera, mě s kubrtem kontaktoval hirvonen že ty auta i když jsou supr nastavený tak nelepěji tak jak by měli ty fyziky neodpovídaj ničemu prej nastavil auto tak jak s nim jezdí a chovalo se jak kačena, takže na houby no
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 17:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak vas kontaktoval hirvonen?Pres ICQ?Jakej ma nick?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZAK Radovan





Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 35
Bydliště: Šternberk, okr. Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Peťa Tajovsky: s tim Hirvonenem to myslíš vážně? Laughing
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 17:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme