Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FYZIKY WRC
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Péťo Tajovský ,ať tě kontaktuje třeba Loeb ,todle je hra určité vychytávky tam celkem logicky chybí - jako například zvyšování přítlaku rychlostí a jiné drobnosti oproti reálu.
Každopádně Mike Olson pracuje na úpravě fyzik dle specifikací FIA .Měl jsem možnost dostat jakýsi náčrt Nka a oproti současné fyzice to neni žádný radikální rozdíl .Doufám ,že se Mike nenaštve ,že jsem něco řek ,ale o tom ,že tě kontaktoval Hirvonnen si dovolím myslet své. Laughing
A co se týká řízení ostrého auta - bohužel jen EVO 6 (připravené na sezonu 02) a je to o ničem jiným -cejtíš auto pod prdelí. Laughing

A ke srovnání s colinem (1,2) jsem došel jednoduše - tam měli všechna auta stejnou fyziku.
A na závěr ,napsal jsem ať počkáš na nové fyziky a jestli se ti nechce čekat tak si kup ostrý auto a pak vyprávěj jak je to simulátor na hov.. .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 18:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TAJOVSKY Petr:Tak ty fyziky udelej ty!!! Wink

Jinak si nemyslím že by bylo dobry mět stejny motor na všech aut.Vždyť to je přece blbost.Buďme rádi se někdo snaží udělat co nejrealnějši fyziku a na tu si rád počkám. Wink Jen doufam že u Nenka nebude moc velkej rozdil abych mohl použit současny setupy. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 18:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing tak tohle je už i na mě moc...ty seš nehoráznej JOKER chlape (neber to ve zlým, ale fakt hlásíš Laughing )

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tajovský - myslím, že sis spletl fórum. Tady se baví lidé, kteří mají rádi složitost RBR a to nejen v ježdění. takže ti Petře přeji hodně úspěchů v CMR a přitom se nauč se jezdit a nastavovat RBR a pak hovoř.
Jo a ostatním co tady mektají něco o stejných motorech a převodovkách - mám to považovat za provokaci lidí, co se o fyziky staraj, aby byly co nejreálnější ? Co Michale N. ???
Jste hloupí...
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TAJOVSKY Petr





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 32
Bydliště: vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

na nick přes icq se zeptej kubrta na toho hirvu,chtěl jsem napsat něco hodně sprostýho ale nemá to smysl,jenom detail abyste věděli tak kdybych neukecal kubrta tak nemáte žádnou fabii dodnes s pozdravem damon.


Naposledy upravil TAJOVSKY Petr dne po říjen 16, 2006 22:09, celkově upraveno 4 krát
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAJOVSKY Petr





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 32
Bydliště: vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

omlouvám se všem, kterých jsem se dotknul myslim bittnera sorry nečetl jsem pozorně tvůj příspěvek a urazil tě,ale myslej jsem to upřímě v tu chvíli už holt jinej nebudu Embarassed jenom jsem chtěl říct že ty fyziky nejsou uplně super,kdyby byla jedna dobře super propracovaná tak nemusme na každý auto čekat věčnost , ostatním ladičům rozumím museli by překopat setupy a to se jim nelíbí no jo no jak je libo to je můj názor a nejen můj
Příspěvek Zaslal: po říjen 16, 2006 21:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

@ Tajovsky Petr

Myslim ze tady z toho delas zbytecnou kovbojku... Vsichni tady vi ze RBR neni dokonaly. Je tam spousta bugu, ale porad je to, to nejrealnejsi co ve svete Rally her je!!! Ty volas po realite, ale pritom chces mit jednotnou fyziku na vsechny auta, coz si hodne protireci.

Nakonec nechme toho hadani se porad okolo reality v RBR. Proste ho tak nekdo vytvoril a spouste lidi se to libi a to je vse.

A co se tyce Fabky, dobre mas u mne PLUS za snahu. Wink

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2006 0:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Tajovský - myslím, že sis spletl fórum. Tady se baví lidé, kteří mají rádi složitost RBR a to nejen v ježdění. takže ti Petře přeji hodně úspěchů v CMR a přitom se nauč se jezdit a nastavovat RBR a pak hovoř.
Jo a ostatním co tady mektají něco o stejných motorech a převodovkách - mám to považovat za provokaci lidí, co se o fyziky staraj, aby byly co nejreálnější ? Co Michale N. ???
Jste hloupí...


Nikoho neprovokuju, ale urcite si na to v sezone jeste vzpomenes az uslysin namitky typu ze jednoauto je moc dobry, at uz to bude jakekoliv.:)Uz mam sve zkusenosti.Wink

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2006 5:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Tajovsky : jen si mě lehce přizved ,nenadával jsem ti ,jen jsem ti zdělil ,že jednotné fyziky považuji za hloupost a návrat někam o 4 a více let zpět. Záslluhy na Fabii jsou hezké ,ale bohužel já ji nejezdim ,ale díky .

to Němec : keci o tom ,že jsou fyziky špatný budou pořád ,vždycky bude Subaru letadlo když s tím umíš jezdit - já s ním neumím a tak jezdim s trabantem Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2006 6:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pravě že teď jsem nemyslel konkretne subaru, ale klidne se muze stat ze to bude jiny auto, treba bude nekdo vyhravat s... ja nevim Focusem 04 tak to bude samozrejme taky letadlo a podvodik co ma strasne dlouhou skrin, jako tak to proste bylo ted neni ale bude.

Noi to je jedno.Kazdopadne preju tem co delaj fyziku hodne trpelivosti, a zdroju pro pripravu.A dekuji predem za jejich ohromnou snahu zprostredkovat nam zavody v tehle hre.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2006 6:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo B.: Ty jóó, a kterým dost dobře to jezdí takovej béžovošedivej, to ty ale asi nebudeš, protože jsi vcelku střízlík, tam má pilot takovejch 120kg určitě. Very Happy

Teď vážně, sjednocení fyzik je blbost. Hra má svoje rezervy, takže je jasný, že i když bude fyzika bůhví jak přesná, tak k reálu to bude mít ještě kus cesty. Taky sem zvědav jak se s tim Mike a jeho pomocníci (jsou-li nějací) poperou.

Ty dohady kolem letadla a trabantu? Myslim že tohle se děje jenom v téhle komunitě, v reálu sem si toho ještě nevšiml. Každej jezdíme rbr dobrovolně a auto si vybíráme jaký chceme, tak že jak už bylo 1000000x řečeno, vyber si to druhý, když si myslíš že je rychlejší ne? Ostatně hodně dělá taky nastavení a ještě když to někdo fakt umí a nastavuje si auto na téměř každou RZ, tak je jasný, že výsledek se dostaví.

Doufam, že letošní mčr už bude míň uhádaný Idea

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2006 7:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Lucius : já nejezdím ,jen jsem dostal možnost si to auto zkusit na pár Km ,pokud se zadaří tak dostanu možnost se svézt s letošní EVO 8 od Červenky - ale má neustále technické problémy a většinu závodů nedojel.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2006 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to: Nemec Michal Snad námitky k "letadlům" už nebudou Smile Doufám,, že to je snaha tvůrců fyzik pro MČR. Příklad z realu - Xsara dojížděla furt první a teď - Loeb není a už to brousej někde kolem 5 - 6 místa. Je to samozřejmě v pilotovi. To platí i v RBR. O tom není pochyb. Tím myslím - platí ten princip
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2006 15:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romane, tak tohle byla odpověď hodná zkušeného borce. Pod tvůj a výše uvedený příspěvek Vaška Dejmka se podepíšu. Každý má svobodnou volbu a o tom to je. Díky chlapci Confused

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2006 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s názory Chrásta, Pyrose a Lucifera a přidám taky něco. Realita je úplně někde jinde a můžu Vám některým říct, že zas tak moc zábavný to rally není, můžete být rádi, že sednete za volant doma a jedete. Spíše bych řešil to jakým způsobem byl dosažen čas v cíli rz, viděl jsem už pár šílených replayů a to s realitou nemá nic společnýho. Pro MČR se hledá řešení a snad se nám to povede...

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: st říjen 18, 2006 9:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme