Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY AUSTRALIA

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: RALLY AUSTRALIA Odpovědět s citátem

Nevím jestli je úplně dobře, že jsou pořád otevřené přihlášky a nominace. Mohl bych teď zaměnit nominace podle toho jak jsme v týmu odjeli první etapu. Exclamation

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 0:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Diky za reset Odpovědět s citátem

Diky Mikeu za reset i bez padovyho souboru, tesil jsem se na druhou etapu, ale nebyl jsem schopen zaktivovat volant, takze hned prvni strom. Jsem nasranej, ale i presto diky za tenhle sampionat, bylo to super!!

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 22:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Komentář k velkýmu mistráku: Neodhadl jsem kluzkost rozbitýho povrchu a udělal jsem 10x kotrmelec a odešla mi spojka a konec. Děkuji všem za zajímavou sezónu, těším se na druhý ročník a sraz! Bylo to velmi náročný a moc jsem toho ve velkým mistráku nepředvedl, ale letos je pro mně priorita srint! Diky mike za MČR.
Ps: tenhle komentář jsem už psal při tý ráně, ale neobjevil se tam takže bude někde chybka!?

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: čt červen 22, 2006 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tož i můj krátký komentář: po 5 RZtách jsem začal hledat při jízdě chyby v mapování původních tratí a to jsem opravdu neměl...do cíle mě přitáhla odtahovka Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: čt červen 22, 2006 22:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtelo by to jeste pred zavodem predelat penalizaci na Mineshaftu, uz sem ji tam dostal potreti a rozhodne tam nepojedu sejdrem, kdyz vim, ze jasne jedu dvema koli po ceste... je to ta predposledni vracecka Smile staci o 0,5m posunout A jak tak koukam, tak s tou penalizaci je vic lidi

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá červen 23, 2006 0:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Žádal jsem o reset a nic. Škoda...vím, že sem si pos**sám - shodil sem se do menu, ale jelikož jsem v hloubi celkového pořadí, čekal jsem, že mi reset někdo povolí...nebo alespoň napíše *polib si*, že. Ale nic.
No můžu jen děkovat, že mám tak dobré připojení k netu, že mi to nepadalo při turnajích, čekání na resety asi musí být stresující Crying or Very sad

Nelíbí se mi to, nelíbí...ještě, že je konec...přesto dík za zážitky v turnajích. Někdy to stálo za prd, jindy super. Prostě jako v normálních závodech. Tak to má být.
V dalším ročníku možná (nebo snad?) nashle.
Příspěvek Zaslal: so červenec 01, 2006 14:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme