Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Chyby na strankach
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KADLEC Vladimir napsal:
Pokud vyuziju nove pekne funkce "Sledovat turnaj živě", tak ze u jezdcu zobrazuji skutecne nazvy RZ misto nazvu zadanych pri vytvareni turnaje. Napriklad v tomto turnaji pro RZ1 se misto "Super SS England" zobrazi "Rally School".

Pak mam jeste jednu otazku. V tomto turnaji nejsem uveden ani mezi odstoupivsimi, ani mezi temi co dojeli. Na konci RZ8 se mi ve hre ukazalo cervene "Getting results failed Sad" (nebo neco podobneho, nezapamatoval jsem si to presne). Pak uz se mi nepodarilo pripojit na server (bylo to 1.8.) a tim padem jsem turnaj nedojel. Cekal bych, ze bych mel byt mezi odstoupenymi s hlaskou "Nenastoupil na RZ 9".

Pak mam jeste jednu drobnou chybku tykajici se turnajoveho pluginu 0.85, ale nemuzu tady na foru najit spravne misto na bugreport, nasmerujete me nekdo?

Prvni bod (skutecne nazvy RZ) jsem opravil. Na ostatni se mrknu zitra.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 03, 2006 17:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANASEK Robin napsal:
Mám problém...založil jsem s jedním kamarádem tým a teď bych chtěl přestoupit do jiného. problém je, že jsem manažer a nejde mi nijak tým zrušit...je tu nějaká jiná cesta?

Přimlouvám se, chce jít ke mně do týmu, tak kdyby admini byli tak hodní a uspíšili to, koupim panáka na dalším srazu adminům Rolling Eyes

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: čt srpen 03, 2006 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Prvni bod (skutecne nazvy RZ) jsem opravil. Na ostatni se mrknu zitra.

Diky.

V tomto turnaji je na RZ16 v soucasne chvili zobrazen na 2. miste "MRNUSTIK Radek" a s nim soucasne (zobrazeno "=") "BUJACEK Martin". "BUJACEK Martin" ma u "Rozdíl př." zobrazeno "+00:00.00". Nicmene cas pro RZ je u "MRNUSTIK Radek" zobrazen "01:20.12" a u "BUJACEK Martin" je "01:20.13", tzn. rozdil 1 setina....
Příspěvek Zaslal: pá srpen 04, 2006 13:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANDA Petr napsal:
JANASEK Robin napsal:
Mám problém...založil jsem s jedním kamarádem tým a teď bych chtěl přestoupit do jiného. problém je, že jsem manažer a nejde mi nijak tým zrušit...je tu nějaká jiná cesta?

Přimlouvám se, chce jít ke mně do týmu, tak kdyby admini byli tak hodní a uspíšili to, koupim panáka na dalším srazu adminům Rolling Eyes

Tak hotovo. Kazdy manazer ted muze rozpustit svuj tym, nebo pripadne to taky muzou delat admini. Kde mam toho panaka? Very Happy

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 04, 2006 15:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KADLEC Vladimir napsal:
KORAL Vaclav napsal:
Prvni bod (skutecne nazvy RZ) jsem opravil. Na ostatni se mrknu zitra.

Diky.

V tomto turnaji je na RZ16 v soucasne chvili zobrazen na 2. miste "MRNUSTIK Radek" a s nim soucasne (zobrazeno "=") "BUJACEK Martin". "BUJACEK Martin" ma u "Rozdíl př." zobrazeno "+00:00.00". Nicmene cas pro RZ je u "MRNUSTIK Radek" zobrazen "01:20.12" a u "BUJACEK Martin" je "01:20.13", tzn. rozdil 1 setina....

Rozdil nebyla jedna setina, ale 7 tisicin vteriny. O zbytek se postaraly zaokrouhlovaci rozdily. Upravil jsem zaokrouhlovani a snad uz je to ted OK.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 04, 2006 15:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:

Rozdil nebyla jedna setina, ale 7 tisicin vteriny. O zbytek se postaraly zaokrouhlovaci rozdily. Upravil jsem zaokrouhlovani a snad uz je to ted OK.

No uplne ne. Protoze tedka zase maji oba dva stejnej "Rozdíl 1.", coz podle me trochu mate. Pokud se meri cas na tisiciny, zobrazoval bych ho na tisiciny (netusim, jestli se tu na toto tema uz nevedla diskuse, vedlo by to asi trosku k zneprehledneni). A nebo cas jednou zaokrouhlit (cas jedne RZ pro jezdce) a pocitat stale s cesem na setiny (tzn. nezaokrouhlovat napriklad az rozdil casu).

EDIT:Ted me jeste napadlo jednodussi reseni. Rozdily pocitat v tisicinach a poradi delat podle rozdilu v tisicinach. V zadnem ze zobrazeni nezaokrouhlovat, ale proste useknout tisiciny. Pro soucet casu za vsechny RZ delat soucet z tisicinovych casu, poradi pocitat ze souctu na tisiciny, zobrazeni delat s useklym poslednim cislem. Jde o to, ze kazde zaokrouhleni vnasi chybu, takze bych se zaokrohlenymi vysledky v zadnem z vypoctu (soucet casu, rozdil vuci prvnimu, predchozimu, delani poradi) neoperoval. Pouze pri zobrazeni (rozdilu i casu) bych usekl posledni cislici (tedy nevneseme chybu, jen snizime presnost).
Příspěvek Zaslal: pá srpen 04, 2006 15:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KADLEC Vladimir napsal:
KORAL Vaclav napsal:

Rozdil nebyla jedna setina, ale 7 tisicin vteriny. O zbytek se postaraly zaokrouhlovaci rozdily. Upravil jsem zaokrouhlovani a snad uz je to ted OK.

No uplne ne. Protoze tedka zase maji oba dva stejnej "Rozdíl 1.", coz podle me trochu mate. Pokud se meri cas na tisiciny, zobrazoval bych ho na tisiciny (netusim, jestli se tu na toto tema uz nevedla diskuse, vedlo by to asi trosku k zneprehledneni). A nebo cas jednou zaokrouhlit (cas jedne RZ pro jezdce) a pocitat stale s cesem na setiny (tzn. nezaokrouhlovat napriklad az rozdil casu).

EDIT:Ted me jeste napadlo jednodussi reseni. Rozdily pocitat v tisicinach a poradi delat podle rozdilu v tisicinach. V zadnem ze zobrazeni nezaokrouhlovat, ale proste useknout tisiciny. Pro soucet casu za vsechny RZ delat soucet z tisicinovych casu, poradi pocitat ze souctu na tisiciny, zobrazeni delat s useklym poslednim cislem. Jde o to, ze kazde zaokrouhleni vnasi chybu, takze bych se zaokrohlenymi vysledky v zadnem z vypoctu (soucet casu, rozdil vuci prvnimu, predchozimu, delani poradi) neoperoval. Pouze pri zobrazeni (rozdilu i casu) bych usekl posledni cislici (tedy nevneseme chybu, jen snizime presnost).
Já tě moc nepochopil, ale nebylo by jednoduší kdyby se to už rovnou ukazaovalo v tisícinách?? Smile Já bych to uvítal.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá srpen 04, 2006 16:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Resety Odpovědět s citátem

Vasku nemoh by ses prosim te mrknout na ty resety turnaju? At, kdyz to nekomu spadne treba v 8 RZ, to nemusi jet cele od zacatku, ale od te 8RZ jak to bylo driv. Prijde me to docela dulezite. Diky

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: so srpen 05, 2006 9:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
JANDA Petr napsal:
Přimlouvám se, chce jít ke mně do týmu, tak kdyby admini byli tak hodní a uspíšili to, koupim panáka na dalším srazu adminům Rolling Eyes

Tak hotovo. Kazdy manazer ted muze rozpustit svuj tym, nebo pripadne to taky muzou delat admini. Kde mam toho panaka? Very Happy

Dik, dame na srazu.

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: so srpen 05, 2006 10:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim. Surne potrebujem s niecim pomoct! Mam uz asi tyzden vytvoreny turnaj pre MSR RALLYE MATADOR TATRY a dneska som vytvoril pren shakedown, ibaze ja sa pozeram a shakedown tam mam, ale turnaj sa mi vymazal! sice som pomenoval shakedodown rovanko ako rally turnaj, ale to snad nemoze vymazat turnaj s rovnakym nazvom! tak som to urobil aj na predchozdom poniku a islo to v pohode! Nastastie Startovka sa zachovala: http://rbr.onlinegames.cz/index.php?act=tour_startlist&tori
Prosim o promptnu odpoved, keby sa aspon ta startovka dalo zachranit! Ten turnaj dako nahodim, ale pls nech sa zachova(prenesie) aspon ta startovka!

DIKI

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: st srpen 16, 2006 17:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomas Holba napsal:
Zdravim. Surne potrebujem s niecim pomoct! Mam uz asi tyzden vytvoreny turnaj pre MSR RALLYE MATADOR TATRY a dneska som vytvoril pren shakedown, ibaze ja sa pozeram a shakedown tam mam, ale turnaj sa mi vymazal! sice som pomenoval shakedodown rovanko ako rally turnaj, ale to snad nemoze vymazat turnaj s rovnakym nazvom! tak som to urobil aj na predchozdom poniku a islo to v pohode! Nastastie Startovka sa zachovala: http://rbr.onlinegames.cz/index.php?act=tour_startlist&tori
Prosim o promptnu odpoved, keby sa aspon ta startovka dalo zachranit! Ten turnaj dako nahodim, ale pls nech sa zachova(prenesie) aspon ta startovka!

DIKI

pro me ten link vede do prazdna... torid neni vyplnene Sad
nemas lepsi link?

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 16, 2006 17:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

sorry
http://rbr.onlinegames.cz/index.php?act=tour_startlist&torid=d2cd402583acba3b180dece456f2cab1

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: st srpen 16, 2006 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK uz som to spravil nanovo a tu startovku mi to tam nastastie prenieslo..

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: st srpen 16, 2006 20:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hodiny jdou o hodinu pozdeji.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st srpen 16, 2006 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Hodiny jdou o hodinu pozdeji.


Si to nastav v profilu.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 17, 2006 6:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme