Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Chyby na strankach
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Chyby na strankach Odpovědět s citátem

Vazeni,

pokud najdete na nasich strankach nebo v pluginu nejakou chybu, prosim smerujte ji sem.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 8:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Re: Chyby na strankach Odpovědět s citátem

KORAL Vaclav napsal:
Vazeni,

pokud najdete na nasich strankach nebo v pluginu nejakou chybu, prosim smerujte ji sem.

Tak to je přesně vono, Vašku, počasí a chybná varianta tě nepustí dál, to se mi líbí, hraju si s tim teď a hledám slabinu Very Happy

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: út červen 27, 2006 10:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANDA Petr





Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: kutnohorsko

Příspěvek Předmět: Re: Chyby na strankach Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
KORAL Vaclav napsal:
Vazeni,

pokud najdete na nasich strankach nebo v pluginu nejakou chybu, prosim smerujte ji sem.

Tak to je přesně vono, Vašku, počasí a chybná varianta tě nepustí dál, to se mi líbí, hraju si s tim teď a hledám slabinu Very Happy

Tak slabinu sem našel, dopoledne zakládám dva turnaje Simracingu a po vrácení a oprav se smazali názvy erzet a nahradili se automaticky originálními i přesto, že jsem je tam zadal znovu a znovu, bohužel je překvapení totam, třeba to půjde ještě nějak vychytat, jinak je to fajn, tohle tu chybělo.dikes

_________________
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: st červen 28, 2006 15:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Chyby na strankach Odpovědět s citátem

METRIK Petr napsal:
Tak slabinu sem našel, dopoledne zakládám dva turnaje Simracingu a po vrácení a oprav se smazali názvy erzet a nahradili se automaticky originálními i přesto, že jsem je tam zadal znovu a znovu, bohužel je překvapení totam, třeba to půjde ještě nějak vychytat, jinak je to fajn, tohle tu chybělo.dikes


Nojo, chybka se vloudi. Snad jsem to vychytal.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: st červen 28, 2006 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Re: Chyby na strankach Odpovědět s citátem

Zdravim, ak by to nebol problem dala by sa opravit jedna vec?:
Ked vytvorim turnaj, dam tam superally 300sec a potom chcem niekedy v buducnosti turnaj upravit, tak sa tam zobrazi superally 60 sec. No a moze sa stat, ze niekedy nieco upravim, zabudnem navolit 300 sec. a ostane mi 60sec...A to by bol pruser napr. teraz pri Eger Rally.
Vdaka Wink

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: so červenec 22, 2006 22:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam zase jednu věc, vlastně dvě.
Je turnaj založen http://rbr.onlinegames.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=6f0f6060c52e8c7cff1667e1fd2c97f7

1. ukládat replay - ano (přesto se nikomu neuložil)
2. volba pneumatik - ne, navolil jsem na každou erzetu jiné pneu a přesto v turnaji byli jen mokrá šotolina - tedy vlastně zůstali z první erzety po celý turnaj (samozřejmě byla zakázaná volba, tak jak sem navolil).

buď jsem něco udělal já blbě a nebo nevim

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: ne červenec 23, 2006 11:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Metrik napsal:
Mam zase jednu věc, vlastně dvě.
Je turnaj založen http://rbr.onlinegames.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=6f0f6060c52e8c7cff1667e1fd2c97f7

1. ukládat replay - ano (přesto se nikomu neuložil)
2. volba pneumatik - ne, navolil jsem na každou erzetu jiné pneu a přesto v turnaji byli jen mokrá šotolina - tedy vlastně zůstali z první erzety po celý turnaj (samozřejmě byla zakázaná volba, tak jak sem navolil).

buď jsem něco udělal já blbě a nebo nevim

K bodu 1: Podle mě je to tím, že je v názvu "/" - při použití takovéhoto znaku to replay prostě neuloží (myslím, že už se to tu říkalo).

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne červenec 23, 2006 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a jo, to nevim, teď už jo. Snad pomlčka nevadí

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: ne červenec 23, 2006 12:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANASEK Robin





Založen: 21. 07. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Velké Opatovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych něco měl. Když spustím ve hře plugin, normálně se naloguji do turnaje, ale nejde mi spustit RZ, prostě nereaguje na enter. Jediné řešení, jak to rozchodit je vyjet s pluginu a v offline modu zapnout jakoukoli RZ, tu vypnout a poté spustit plugin, pak už to jede. Je to jenom drobnost, ale hlásit by se to asi mělo Smile

_________________
Vltavín-RBR-team team
My website
Příspěvek Zaslal: po červenec 24, 2006 9:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Hm Odpovědět s citátem

JANASEK Robin napsal:
Taky bych něco měl. Když spustím ve hře plugin, normálně se naloguji do turnaje, ale nejde mi spustit RZ, prostě nereaguje na enter. Jediné řešení, jak to rozchodit je vyjet s pluginu a v offline modu zapnout jakoukoli RZ, tu vypnout a poté spustit plugin, pak už to jede. Je to jenom drobnost, ale hlásit by se to asi mělo Smile


Me to zase dela naopak, kdyz jedu nejdriv normalne mimo plugin a pak chci zajet neco v pluginu, tak me to nereaguje na enter pri vstupu do RZ. Musim vyskocit z RBR a pak uz to je ok.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po červenec 24, 2006 10:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Hm Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
JANASEK Robin napsal:
Taky bych něco měl. Když spustím ve hře plugin, normálně se naloguji do turnaje, ale nejde mi spustit RZ, prostě nereaguje na enter. Jediné řešení, jak to rozchodit je vyjet s pluginu a v offline modu zapnout jakoukoli RZ, tu vypnout a poté spustit plugin, pak už to jede. Je to jenom drobnost, ale hlásit by se to asi mělo Smile


Me to zase dela naopak, kdyz jedu nejdriv normalne mimo plugin a pak chci zajet neco v pluginu, tak me to nereaguje na enter pri vstupu do RZ. Musim vyskocit z RBR a pak uz to je ok.

To zni jako znamej bug RBR "Nedavejte si Quick Rally pokud potom chcete jezdit v pluginu" - jedina sance je opravdu restartovat RBR.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po červenec 24, 2006 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Re: Hm Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
JANASEK Robin napsal:
Taky bych něco měl. Když spustím ve hře plugin, normálně se naloguji do turnaje, ale nejde mi spustit RZ, prostě nereaguje na enter. Jediné řešení, jak to rozchodit je vyjet s pluginu a v offline modu zapnout jakoukoli RZ, tu vypnout a poté spustit plugin, pak už to jede. Je to jenom drobnost, ale hlásit by se to asi mělo Smile


Me to zase dela naopak, kdyz jedu nejdriv normalne mimo plugin a pak chci zajet neco v pluginu, tak me to nereaguje na enter pri vstupu do RZ. Musim vyskocit z RBR a pak uz to je ok.
JJ přeně.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po červenec 24, 2006 17:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak tak koukám, tak se readme u pluginu (úvodní obrazovka instalátoru) moc nečte. Je to opravdu způsobeno předchozí volbou rychlé rally. Mimo toho restartu RBR z toho jde vybruslit i bez opuštění turnaje - stačí vylézt z pluginu přes Esc,dát rychlou rally,odstartovat libovolnou rz,hned z ní zase vyskočit a jít do pluginu,a jste tam,kde jste byli před klávesou Esc s tím,ze by už měla jít rz spustit
Příspěvek Zaslal: po červenec 24, 2006 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANASEK Robin





Založen: 21. 07. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Velké Opatovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám problém...založil jsem s jedním kamarádem tým a teď bych chtěl přestoupit do jiného. problém je, že jsem manažer a nejde mi nijak tým zrušit...je tu nějaká jiná cesta?

_________________
Vltavín-RBR-team team
My website
Příspěvek Zaslal: st srpen 02, 2006 21:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud vyuziju nove pekne funkce "Sledovat turnaj živě", tak ze u jezdcu zobrazuji skutecne nazvy RZ misto nazvu zadanych pri vytvareni turnaje. Napriklad v tomto turnaji pro RZ1 se misto "Super SS England" zobrazi "Rally School".

Pak mam jeste jednu otazku. V tomto turnaji nejsem uveden ani mezi odstoupivsimi, ani mezi temi co dojeli. Na konci RZ8 se mi ve hre ukazalo cervene "Getting results failed Sad" (nebo neco podobneho, nezapamatoval jsem si to presne). Pak uz se mi nepodarilo pripojit na server (bylo to 1.8.) a tim padem jsem turnaj nedojel. Cekal bych, ze bych mel byt mezi odstoupenymi s hlaskou "Nenastoupil na RZ 9".

Pak mam jeste jednu drobnou chybku tykajici se turnajoveho pluginu 0.85, ale nemuzu tady na foru najit spravne misto na bugreport, nasmerujete me nekdo?
Příspěvek Zaslal: čt srpen 03, 2006 17:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme