Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Chyby na strankach
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKULKA Jan napsal:
Mám stejný problém jako Martin. Když se chci příhlásit,tak zadám jméno+heslo,potvrdím a zase to chce to jméno+heslo..a takhle dokola...prostě nejde se přihlásit,jinak s Operou a Expolerem není probém,jen ta mozilla Sad


Tak si taky FF projeď Ccleanerem a snad to bude OK. Já jsem to totiž předtim projížděl BeCleanem a ten mi to pravděpodobně způsobil.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne říjen 05, 2008 22:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ve FF 3.0.2 byla hodne vazna chyba, pokud jste meli hesla s diakritikou tak se spatne ukladala. FF 3.0.3 to opravila, ale mozna mate v cookies/cache/ulozenych dialozich jeste nekde stare prihlasovaci udaje. My s tim nic neudelame Sad

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 7:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O tom jsem mluvil hned, že tam diakritiku nemám a myslím, že snad nikdo si nedává hesla s diakritikou protože je to celkem barbarství. Ale jak jsem říkal, protáhnul jsem FF Ccleanerem a bylo po problému.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 10:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OPRSAL Petr





Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: drzkova 154

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BICA Martin napsal:
MIKULKA Jan napsal:
Mám stejný problém jako Martin. Když se chci příhlásit,tak zadám jméno+heslo,potvrdím a zase to chce to jméno+heslo..a takhle dokola...prostě nejde se přihlásit,jinak s Operou a Expolerem není probém,jen ta mozilla Sad


Tak si taky FF projeď Ccleanerem a snad to bude OK. Já jsem to totiž předtim projížděl BeCleanem a ten mi to pravděpodobně způsobil.


potřebuju poradit nefunguje v profilu registrace k týmu díky
Příspěvek Zaslal: čt říjen 09, 2008 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čau Petře,
požadavek Ti funguje, ale musíš se domluvit s manažerem, jestli Tě příjme! Wink
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=teamview&teamid=789

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: čt říjen 09, 2008 17:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Rozdílný časy Odpovědět s citátem

Mam malej dotaz.V 2 závodě CRC CUPU jsem ztrácel po rz 6 ve skupině S1600 na jezdce předemnou 1:42.30,na rz 7 jsem ho pojel cca o 4 sec ale celkově se rozdíl mezi náma zvíšil na 2:17.34.Trestný minuty zustali stejný jako byli v rz 6. KOCOUREK Vasek
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nebude to třeba tím, že se až po ukončení závodu počítá to penále od prvního Question Při probíhajícím závodu je nastaven jen jakýsi fiktivní čas a až po ukončení závodu se čas penále dopočítá od prvního v dané skupině Wink Penále se počítá od času prvního AŽ po ukončení závodu Idea Idea Idea

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so říjen 25, 2008 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko,jenže on mluvil o jezdci před ním,ne o ztrátě na prvního...Nebo se pletu? Embarassed
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 6:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ADOLT Lukas napsal:
Jirko,jenže on mluvil o jezdci před ním,ne o ztrátě na prvního...Nebo se pletu? Embarassed



Ne nepleteš se,je to ztráta na jezdce předemnou a po ukončení turnaje je to stále rozdílné.Ostatní časy s ostatníma jezdcema souhlasí,akorát ten jeden je takhle divnej.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 9:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To se ale nevylučuje, pokud jezdec před ním měl celkem 4 trestné minuty a on 5 a více,tak po dopočítání je rozdíl docela znatelný Exclamation Nebo pokud mají stejně trestných minut, ale každý je dostal na jiné RZ (např. škola a druhý noiker) tak rozdíl též bude jiný Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOCOUREK Vasek





Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HAZE Jiri napsal:
To se ale nevylučuje, pokud jezdec před ním měl celkem 4 trestné minuty a on 5 a více,tak po dopočítání je rozdíl docela znatelný Exclamation Nebo pokud mají stejně trestných minut, ale každý je dostal na jiné RZ (např. škola a druhý noiker) tak rozdíl též bude jiný Wink


Jo tak to bych pochopil Idea ,já nedojel 1,2,3 a on 2,3 a na 1 byl od prvního 8 sec. a to nedelá ten rozdíl.Ono je to stejně jedno,stejně bych ho nesjel Very Happy .
Příspěvek Zaslal: ne říjen 26, 2008 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: OTAZKA: Odpovědět s citátem

Tu:
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntres2&torid=fd4928fdadfefe12fa4a412b1245c789&stage=11
sa mi stalo nieco nie asi korektne - na RS10 SR 3min, posledna RS11 bez SR ci penalizacie za skratenie ale vo vyslednom case mam penaultu cez 5 minut.
Asi nejaka chyba - skusia sa na to kompetentny pozriet? Nie kvoli mojmu vysledku ale kvoli odstraneniu pripadnej chyby.

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: st únor 11, 2009 13:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KURA Jakub





Založen: 10. 03. 2009
Příspěvky: 69

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím kam to dat, tož to hodím sem, chtěl bych se zeptat, proč mi, když jsem se dnes podíval na svůj profil zmizely všechny dojeté turnaje a najeté km? Díky za odpověď...
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 18:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

odpověd je zde: http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=2608
Příspěvek Zaslal: po březen 30, 2009 18:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ROULE Leopold





Založen: 02. 06. 2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Re: OTAZKA: Odpovědět s citátem

PREISINGER Peter napsal:
Tu:
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntres2&torid=fd4928fdadfefe12fa4a412b1245c789&stage=11
sa mi stalo nieco nie asi korektne - na RS10 SR 3min, posledna RS11 bez SR ci penalizacie za skratenie ale vo vyslednom case mam penaultu cez 5 minut.
Asi nejaka chyba - skusia sa na to kompetentny pozriet? Nie kvoli mojmu vysledku ale kvoli odstraneniu pripadnej chyby.


Přesně tohle se mi dnes stalo taky.. Po poslední zkoušce mi plugin změnil penalizaci ze 3minut na 5:33 minut a ve výsledku ještě připsal přez pět minut navíc. Nějak to přežiju, ale doufám, že se mi to teď nebude stávat furt...

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntres2&torid=0974c798e0f3b7d534a98ba36e9aaf39&stage=12

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá listopad 13, 2009 18:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme