Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

PC simulátory
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kontrolni otazka:
kolik stoji legalne Volvo a kolik stoji legalne NFS shit...? (uvedom si, ze volvo game, je (stejne jako byla M3 challenge) hlavne reklama vyrobce auta...)
navic opravdu si myslite ze nfs bude oznacitelne za "simulaci"?

a jinak od nekoho kdo hraje RBR je velice odvazne oznacit nejakou hru za malo inovativni Wink

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: ne červenec 05, 2009 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli to tu už někde je, tak sorry Smile
Prý už zapracovali trochu i na fyzice...
http://www.youtube.com/watch?v=citAmIg1P4I&NR=1
Příspěvek Zaslal: po červenec 13, 2009 23:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KRPELAN Michal napsal:
ved mozme na hocicom, ja som dal len ten fiat ako priklad Smile

Tak jsem to včéra trochu proháněl - v offline jsem to "daval" na stredni obtiznost Laughing - můžeme se domluvit a jet, už jsem ochotny si do teho sednout Very Happy - dneska ale ne, chystam se na OLD..
Každopádně se na tom okruhu snažím praktikovat něco z rally, jsem "rozkýval" Mini do zatáčky a byl z teho drift s předokolkou Laughing ale nejlepsi zavod co jsem tam jel, tak byl s tou Cortinou Smile honička v noci s Mustangem na Magny Cours Club - 10 kol jsem ho držel za sebou Smile

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: út červenec 14, 2009 8:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KURA Jakub





Založen: 10. 03. 2009
Příspěvky: 69

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

že by se rýsoval nástupce RBRka?Smile http://www.hrej.cz/novinky/2009/10/02/oznamena-oficialni-rally-hra-od-studia-black-bean/[/url][url] jejich motohry nejsou špatné, ale okruhy mne nikdy nebraly...[/url]
Příspěvek Zaslal: pá říjen 02, 2009 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

práve som to chcel písať ( http://www.sector.sk/novinka/49888/oficialna_wrc_hra_prichadza.htm ) a vidím že to už tu je... pamätám sa na Evolution GT od nich a nebola to zlá hra, tak uvidíme... dúfajme že konečne niečo... Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 02, 2009 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hmm chapu že WRC je mistrovstvi sveta ale když už se děla FIA world rally championship (doufam že tam bude jwrc a pwrc) ale mohla by být i hra o IRC

nebo hru kde mate karieru svoji a začinate jako nic ( v našem připade mmčr , mčr ) s nejakou fabii pak koupite nejakeho citroena c2 r2 .......... bliži se barum rally a Vy se dostanete se do BFG drivers team a zajedete si v 207 s2k - vyhrajete barum - dostanete smlouvu od kronosu na cely rok v IRC ....................................... a po vitestvi nemecke rally v třide N4 s tím pujčeným lancerem evo 9 dostanete prachy na zaplaceni vypujčeni auta a taky se Vám ozve sponzor že chce abyste jeli další sezonu v PWRC všechny zavody.................. a tak s tim svojím problémovym grande puntem vyhrajete titul mezi produkčnimi vozy a hurááá do WRC .......................................................................... diky tomuto viteztví v předposledním podniku WRC ziskate 12i bodovy náskok na druheho v seba loeba tim pádem se předčasne stenete WORLD RALLY CHAMPION

no tak jsem nechal fantazii volnou cestu ZPET NA ZEM
Příspěvek Zaslal: pá říjen 02, 2009 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

................................a pak se probudíte...... Very Happy Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá říjen 02, 2009 22:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOMOLA Matej





Založen: 08. 08. 2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Senec - SR

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

asi tak Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá říjen 02, 2009 22:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty voe, tak to nefunguje ani v reálu... Very Happy Natož tak ve hrách... Laughing Ve skutečnosti to je příjdete s rancem peněz a podle aktuálního kurzu dostanete auto... Wink Twisted Evil

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá říjen 02, 2009 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja vím

proto jsem napsal - ZPET NA ZEM Very Happy

ale fakt už je technika na vysoke urovni tak by mohla byt nejaka obsahlejší rally hra
Příspěvek Zaslal: so říjen 03, 2009 12:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SLIVA Ales





Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 38

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

maverick911 napsal:
ja vím

proto jsem napsal - ZPET NA ZEM Very Happy

ale fakt už je technika na vysoke urovni tak by mohla byt nejaka obsahlejší rally hra


Myslím že jde o licence a ty jsou dost drahé (ještě pokud chcete ve hře možnost poškození vozidel), takže s tou obsáhlosti bych to zase nějak dobře neviděl, tipnul bych si tak 8-10 vozidel max (ale třeba překvapí Smile.
Příspěvek Zaslal: so říjen 03, 2009 15:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no jo ty licence jsou na nic

ale spiše by to melo byt naopak - značky by platili vyvojařum za to že se tam jejich auto prezentuje Very Happy
Příspěvek Zaslal: so říjen 03, 2009 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
georges





Založen: 30. 07. 2006
Příspěvky: 14

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KURA Jakub napsal:
že by se rýsoval nástupce RBRka?Smile http://www.hrej.cz/novinky/2009/10/02/oznamena-oficialni-rally-hra-od-studia-black-bean/[/url][url] jejich motohry nejsou špatné, ale okruhy mne nikdy nebraly...[/url]
http://www.hrej.cz/novinky/2009/10/04/oznamena-oficialni-rally-hra-od-studia-black-bean/
Příspěvek Zaslal: ne říjen 04, 2009 8:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: New game Odpovědět s citátem

To by na tý nový hře musely pořádně zabrat. RBR má neuvěřitelnou platformu výběru aut a tratě co dělají kluci, to je prostě o něčem jiným. Oni jestli něco budou dělat, tak udělají akorát sezónu WRC a to bude asi všechno. Pochybuju, že by tam dali třeba tratě z Barumky nebo Ypres, nebo potom dodělávaly šedesát aut. A jestli chtějí opravdu udělat něco, tak by tam měly udělat i paintshop na barvení aut, aby se nemusely schánět Photoshopy a pluginy. Kolem RBR je tolik uděláno, že ji zvlášť pro online ježdění v brzký době těžko něco nahradí. To by pak musely vytvořit i na netu novou síť pro online ježdění, aby se to chytlo. A abych jezdil nějakou novou hru jen proto, že je hezkej pohled z kabiny, jak to autoři chtějí udělat, tak to mě nebere, to je moc slabej odvar. RBR je realistická někdy až moc, no jestli tam chtějí přidat víc lidí co budou běhat po silnici, tak ať radši nic nedělají.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: st říjen 07, 2009 1:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jenomže jaky je RBR v zakladu? žádnej zázrak, když zapomenu na fyziku hry která je zatím nejlepší, tak graficky je to slabota tratí taky není bůhví jak moc a o autech ani nemluvim. Pokud by to novy wrc me kvalitni fyzikalni model tak o zbytek bych se nebal. A dodelavani novych aut a tak podobne se urcite nekdo najde, kdo do toho bude chti jit.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: st říjen 07, 2009 13:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 53, 54, 55  Další
Strana 54 z 55

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme