Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

tým

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID Marek





Založen: 10. 03. 2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Pustějov

Příspěvek Předmět: tým Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
chtěl jsem se jenom zeptat, jestli z Vás někdo nemá zájem jezdit za nový tým, který se právě zakládá, jednalo by se o angažmá v týmu Mara Motorsport, chci jakékoliv jezdce ze tříd : WRC, N i S1600 .Pokud by se někdo našel, kdo by měl zájem, ozvěte se mi na icq 267-670-061 nebo na mail: Daivy@seznam.cz ... Byla by škoda, kdyby se týmy nerozrůstaly a v RBR by bylo tak málo konkurenceschopných týmů. Twisted Evil Exclamation

_________________
Image

www.montekrally.estranky.cz
Příspěvek Zaslal: po červenec 10, 2006 19:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: tým Odpovědět s citátem

DAVID Marek napsal:
Ahoj všem,
chtěl jsem se jenom zeptat, jestli z Vás někdo nemá zájem jezdit za nový tým, který se právě zakládá, jednalo by se o angažmá v týmu Mara Motorsport, chci jakékoliv jezdce ze tříd : WRC, N i S1600 .Pokud by se někdo našel, kdo by měl zájem, ozvěte se mi na icq 267-670-061 nebo na mail: Daivy@seznam.cz ... Byla by škoda, kdyby se týmy nerozrůstaly a v RBR by bylo tak málo konkurenceschopných týmů. Twisted Evil Exclamation


Nevím jestli je štěstí dělat další teamy ,když spousta jich odpadá ,jelikož lidiček ochotných jezdit za někoho moc neni a ty co jsou už většinou někde fungují .
Moje rada tedy zní ,raději se přidat k někomu něž vytvořit něco co nemá šanci na přežití ,a mimochodem je plánováno ,že team ,který pojede MČR by měl mít minimálně 6 lidiček.
Takže rozmyslet a pak zakládat (zeptat se případně Mika jak to bude).

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červenec 10, 2006 21:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To snad ne? Kurňa, podařilo se nemožné, ale jako šest lidí v týmu, to je jako aby každej tým měl nasazené dva jezdce v každé skupině, protičemuž sem velice vysazen. Omezovat velikost týmu, tak to je fakt už zoufalost, bude taky nějaká hranice maxima? nebo budou jezdit jen tři týmy o dvaceti lidech a rvát se mezi sebou? Jako pokud přijde na to, aby byla stanovena hranice minimálního počtu členů, tak by mne docela zajímalo co to bude řešit a jaké to má výhody. Chtělo by to teda dát nějaký info co se vlastně bude na příští sezónně měnit, abych nescháněl jezdce jako ko... a ono to bylo naprosto zbytečný. Jako na srazu my bylo řečeno, když sem měl námitky ohledně omezení nominací do rally, že chceme realitu, hmm, pak by mně zajímalo jestli v reálu maji týmy taky alespoň těch 6 posádek Idea Hmm, spíš mi to přijde, že velký a silný týmy se jen snaží získat zbytek kvalitních jezdců ze slabších týmů (nic osobního) je věc každýho, kde bude jezdit. Mno sem zvědav, jaké budou odpovědi, sem momentálně silně vyveden z míry, du si načít vínko a dneska už nic nedělam Mad

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út červenec 11, 2006 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KYSELA Lubo





Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Pov.Bystrica (SVK)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

suhlasim z nazorom Vaclava je to dost divne.Strasne sa snazime byt co najrealnejsi a najrealistickejsi a taketo divne pravidla.

Ale inu vec som chcel zhaname jazdca do kategorie 1600.Tak sa ozvite
najlepsie na ICQ: 276-193-636 alebo mail: elkej@szm.sk Exclamation

_________________
´´eLKey´´

Image
Příspěvek Zaslal: st červenec 12, 2006 11:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
To snad ne? Kurňa, podařilo se nemožné, ale jako šest lidí v týmu, to je jako aby každej tým měl nasazené dva jezdce v každé skupině, protičemuž sem velice vysazen. Omezovat velikost týmu, tak to je fakt už zoufalost, bude taky nějaká hranice maxima? nebo budou jezdit jen tři týmy o dvaceti lidech a rvát se mezi sebou? Jako pokud přijde na to, aby byla stanovena hranice minimálního počtu členů, tak by mne docela zajímalo co to bude řešit a jaké to má výhody. Chtělo by to teda dát nějaký info co se vlastně bude na příští sezónně měnit, abych nescháněl jezdce jako ko... a ono to bylo naprosto zbytečný. Jako na srazu my bylo řečeno, když sem měl námitky ohledně omezení nominací do rally, že chceme realitu, hmm, pak by mně zajímalo jestli v reálu maji týmy taky alespoň těch 6 posádek Idea Hmm, spíš mi to přijde, že velký a silný týmy se jen snaží získat zbytek kvalitních jezdců ze slabších týmů (nic osobního) je věc každýho, kde bude jezdit. Mno sem zvědav, jaké budou odpovědi, sem momentálně silně vyveden z míry, du si načít vínko a dneska už nic nedělam Mad



Souhlasím s tebou. Taky se mi zdá nesmyslné, aby minimální počet jezdců v teamu byl limitován. Spíš bych to viděl omezením počtu startujících osádek za team. Jinak opravdu bude jen několik "mocných" teamů a většina lidí pojede, pokud vůbec, sami za sebe. To ale není smyslem mistrovství, nebo jo?!?
Příspěvek Zaslal: st červenec 12, 2006 23:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme