Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Metrikovy patálie
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chceš nevšední turnaj??
ano, urcite jo
44%
 44%  [ 8 ]
ani ne
22%
 22%  [ 4 ]
nechci nic, jen studenou plzeskou 12, a baby u bazénu
33%
 33%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Metrikovy patálie Odpovědět s citátem

Založil jsem nevšední oddechovku pro všechny, co se snaží být co nejlepší na jakémkoli povrchu s jakémkoliv nastavení a jakékole gumama. gumami? kole jaké??
No to je fuck, registrujte se na www.metrik.cz - forum k tomu určené, pokud budete chtít výsledek zanést do tabulek.
Navštěvujte stránky www.metrik.cz
Budu klást překážky, abych vyhrál. Jestli jste lepší, přihlašte se ve foru.
Nebudou žádné dodatkové body , ani strhávání za poháry, ale budou sviňárny v podobě změny povrchu a pneumatik, nastavení a tříd. Bude to nepravidelně a náhodně.
Sledujte a závoďte.


Naposledy upravil Metrik dne čt červenec 20, 2006 6:05, celkově upraveno 1 krát

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: st červenec 19, 2006 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to si samozrejme nemuzu nechat ujit Laughing A navic jsem uveden jako pomocny kontrolor tak vlastne ani nemuzu chybet. Takze se hlasim do party.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt červenec 20, 2006 0:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
No to si samozrejme nemuzu nechat ujit Laughing A navic jsem uveden jako pomocny kontrolor tak vlastne ani nemuzu chybet. Takze se hlasim do party.

Tak v to sem doufal, hoď registraci na forum u mě ( www.metrik.cz )

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: čt červenec 20, 2006 6:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak moc je zavazne auto u prihlasky? Notabene, kdyz to mas na neurcite dlouhou dobu. Chtel bych zkuit i jiny auta, tak to budu muset dopredu hlasit, nebo je to jen takova formalita, a nebo je to udaj uplne na nic a muzu si jezdit s cim budu chtit Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt červenec 20, 2006 8:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Jak moc je zavazne auto u prihlasky? Notabene, kdyz to mas na neurcite dlouhou dobu. Chtel bych zkuit i jiny auta, tak to budu muset dopredu hlasit, nebo je to jen takova formalita, a nebo je to udaj uplne na nic a muzu si jezdit s cim budu chtit Very Happy

Napiš jen s čím budeš tak nějak nejvíc v průměru jezdit, jen abych to dal do tabule pro srovnání, kdo s čím jel a jak mu to šlo, jinak není podmínka.

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: čt červenec 20, 2006 12:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

První turnaj měl bejt odjetej v S1600, nevim jak se vám podařilo odjet v WRC, ale odjeto má být v S1600. viz povolené modifikace. tak restartujem, šup,šup.

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: po červenec 24, 2006 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No me to taky bez problemu nabidlo vsechny auta, ale jsa poctivec, zvolil jsem tu neoblibenou 1600. Se slikama a prednim nahonem mi trvalo pekelne dlouho se vubec rozjet a pak to opravdu byly neovladatelne sanky. Bohuzel jsi zvolil spatnou RZ, protoze asi na tretim kilometru to je do kopce a tam jsem skoncil. Nekolik minut jsem se snazil to nejakym zpusobem vyjet, az se mi z te namahy opet restartnul pocitac Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červenec 25, 2006 22:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tam asi nevyjede nikdo, já se tam mordoval čtvrt hodiny a najížděl jinou stopu, a závějema a tak různě, navíc mě tam překáželi reportéři uvnitř zatáčky. sem zvědavej, kterej borec to vyjede Very Happy

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: st červenec 26, 2006 7:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulace, jste všichni zatím první, za snahu jste dostali všichni jeden bod Laughing

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: út srpen 01, 2006 10:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Metrik napsal:
Gratulace, jste všichni zatím první, za snahu jste dostali všichni jeden bod Laughing
Na mezicase jsem byl prvni, nez jsme se se vsichni sjeli v doliku Very Happy To je povzbudive a hned se mi lip nicnedela Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 02, 2006 8:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: 98 Odpovědět s citátem

mam připravenou specialitu, dnes to na sobě odzkouším, jestli je to proveditelné a pak vyhlásím, nuda nebude Very Happy

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: st srpen 02, 2006 9:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Metrikovy patálie 98 Odpovědět s citátem

Je to tu !
Jeli jste někdy Mineshaft obráceně? ne? ja dneska poprvé. A vy pojedete taky.
úkol pro registrované:
1. Odstarujete a pojedete skoro do cíle, říkám skoro, protože;
2. za žlutou cedulí, těsně před tou zatáčkou dáte ručku, otočíte a pojedete zpět na start. ne až do červené - do cíle! To by se vám stopla časomíra a byl by konec závodu
3.pokračujete tedy zpět na start. tesně před stolkem pořadatelů na startu otočíte a pojedete do cíle. Opatrně, je to úzké na otáčení. Tolerance bude opět cedule za stolkem, takže nemusíte těsně ke stolku, ale jen za tu ceduli, jasné?
4.pojedete standartně do cíle až do konce, takže v podstatě pojedete třikrát trasu, z toho dvakrát normálka a jednou obrácenou.

Vtip je v tom, že zpět vám rozpis nikdo zpětně nenabídne a pojedete naslepo, já dnes třikrat zabloudil a vracel sem se. A až pojedete zase zpět od startu, rozpis taky nedostanete Very Happy . Alespon mě to takhle udělalo. Předpokládám, že po dojetí do cíle se časomíra zastaví, já tam pro nehodu nedojel.
Všichni povinně uložit a odeslat replay, pro kontrolu. Johny třeba sfoukne video bloudících jezdců Surprised
Turnaj spustím zanedlouho, to jen aby všichni stačili zareagovat a dotázat se na nesrovnalosti.
Přátelé, hodně štěstí a pluginu zdar. Tato hra skrývá neomezené možnosti k blbnutí Mr. Green

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: st srpen 02, 2006 18:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Metrikovy patálie 98 Odpovědět s citátem

Ha Laughing tak to je vyzva. To zkusim bez jakekoli pripravy ci treninku hned naostro. To jezdili kluci na srazu. Jsem se mel asi divat.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st srpen 02, 2006 22:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

budu rád, když pojedou všichni bez treninku, alespon bude psina

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: pá srpen 04, 2006 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NESVADBA Ales





Založen: 01. 01. 2006
Příspěvky: 151

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Metrik napsal:
budu rád, když pojedou všichni bez treninku, alespon bude psina
Tak jsem to jel teda bez treninku a celkem dobre,az na ten treti prujezd kdy jsem prisel o brzdy to byl mazec.Ale jinak Metriku nevim kde chodis na takove napady,je to fakt super.Aleš
Příspěvek Zaslal: pá srpen 04, 2006 21:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme