Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pár dotazů.

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Pár dotazů. Odpovědět s citátem

Zdravím,jezdím tak 3 týden a pomalu se rozkoukávám a nevím jestli tady některé věci nebyli řešeny,ale nejdřív velký poděkování za tu práci co tady děláte.
Nejdřív otázky.
Neuvažovali jste o tom,že při zakládání turnajů,by byla jen jedna možnost
a to realistické poškození?Vždit jde přece o to,aby to nebyla arkáda,ale bylo to nejblíž realitě.Co to je střední,malé atd. poškození.Při skutečný rally a v životě si přece člověk nemůže vybírat jestli to rozjede naplno a vrazí např. do stromu,aby se mu nic nestalo a jel vesele dál.Pak by se ukázalo jaký je kdo ridič a jakou strategií zvolí jestli opatrnost nebo rysk.Tak to k tomuto.

Pak dotaz jestli je někdy reálná šance ,že by jste udělali to aby se dalo sledovat auta v turnajích ostatních on-line v obraze?Myslím tím obraz jako v replay.

Dalo by se do pluginu v další verzi k jménům přiřadit i jména aut a týmu za jaký kdo jede?

Při turnaji jsem samozřejmě vylítl s tratě nebo byl oběma koli mimo vozovku,ale žádnou penalizaci mě to nepřipsalo.Připíše mě to jen za superrally,předčasný start,servis,ale za zkrácení ne.Po foru jsem hledal jak to asi s těma penalizacema je,ale nic jsem nenašel jen o verzi 0.65.
Můžu poprosit o podrobný vysvětlení jak to je s tou penalizací v této aktuální verzi 0.85?

Poslední dotaz kdy se plánuje nový plugin?

Mockrát dík za odpovědi a za Vaši práci pro nás maniaky.
Příspěvek Zaslal: so srpen 05, 2006 0:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Odpoví nějaký moderátor těhle stránek?
Příspěvek Zaslal: ne srpen 06, 2006 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak.....

1, Poškození si myslím že by na výběr být mělo, např. když se jede trenink nebo se testuje tak se třeba jede na střední, a nevíc v RBR není Realistické požkození bezchybné

2, Sledovat auta v obraze (replayi) Online asi ne, jedině po odeslaném rpl na web a následném puštění ve hře

3, Nevím kde by se to tam ještě vešlo

4, Penalizace zaprvé musí být povolena v turnaji, a když už je a ty vylítneš mimo trať tak se to ve většině případů rozpozná jestli jde o zkrácení

5, To je otázka na Wallyho


....Snad sem to naspal všechno dobře. Smile

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: ne srpen 06, 2006 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře jsem s tím spraven a díky za odpověd.
Příspěvek Zaslal: út srpen 08, 2006 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme