Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Chyby v pluginu 0.85, ktere jsem objevil

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Chyby v pluginu 0.85, ktere jsem objevil Odpovědět s citátem

Seradil jsem je podle toho, jak si myslim, ze jsou podstatne.

Chybne osetreny znak procento (%) v komentarich k RZ:
Popis: Kdyz napisu znak % a bezprostredne po nem nejaky jiny znak, tak se do textoveho pole s komentarem bud vypise smesice cisel/znaku, nebo RBR uplne spadne. Napriklad %555 mi RBR shodi.
Dovedu chybu zopakovat: Ano

Spatne pocasi v TrackSettings.ini:
Popis: Je to popsany v tom prispevku. To mi vadi asi nejvic, nemuzu se zucastnit zadneho z turnaju, ktere maji nastavene/kontroluji pocasi.
Dovedu chybu zopakovat: Ano

"Pripojeni selhalo" (nevim, jestli ta hlaska neni trosicku jinak):
Popis: Pokud behem jizdy na RZ selze pripojeni na server (a jeste pri prujezdu RZ se napise cervene "Get results failed :-("), tak se pak v menu objevi: "Pripojeni selhalo, zkusit znova?" Zcela vyjmecne se mi stalo, ze po volbe "Ano" se pripojeni podarilo (jednou jsem to vydrzel zkouset hodinu a pul, server mezitim prokazatelne fungoval);
- I kdyz se pripojeni zdari, tak pri pokusu jet nasledujici RZ hra zatuhne, pomuze jedine tvrdy reset.
- Kdyz dam "Ne" a potom hned "Esc" a "Esc" pro navrat do hlavniho menu, tak hra zatuhne a pomuze jedine tvrdy reset.
- Kdyz dam "Ne" (jsem v menu pluginu), vlezu napriklad do Shakedownu, tak se muzu pomoci Zpet a nasledne "Esc" a "Esc" vratit do hlavniho menu.
- Kdyz dam "Ne" (jsem v menu pluginu), pak "Esc" (jsem v menu "Nastaveni") a pak v menu "Nastaveni" vlezu do jakyhokoliv menu, pak se muzu vratit do hlavniho menu bez padu.

Dovedu chybu zopakovat: Ano, nicmene su vetsinou nasranej :-), takze uz nemam naladu podrobny zkouseni. Deterministicky je, kdyz po "Pripojeni selhalo" dam "Ne" a pak 2x Esc, ze hra vytuhne. Ostatni pokusy byly spis dilem nahody.


"Car 1":
Popis: Naistaluju si nejaky novy auto (napr. Octavia WRC do slotu 1). Kdyz vlezu do Shakedownu a chci ho vybrat, tak je tam jako jeho jmeno "Car <cislo slotu>". Nicmene, kdyz jedu Online turnaj, tak uz je korektne zobrazeny "Octavia WRC" (nazev jsem zkratil). Vim, jak zmenit ten retezec "Car 1", ale kdyz uz plugin rozpozna kombinaci fyzika/model jako nejaky auto v online modu, moh by to rozpoznat i v tom Shakedownu.


S heslem, "Za plugin vymakanejsi" :-).
Příspěvek Zaslal: ne srpen 20, 2006 0:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To mate z toho, ze nectete readme pri instalaci pluginu.

- Pokud chceš skutečná jména aut v shakedown režimu místo Car X, stačí přidat CarName = “spravneJmeno” do sekce auta v souboru Cars.ini

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: ne srpen 20, 2006 9:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MICHAL Martin napsal:
To mate z toho, ze nectete readme pri instalaci pluginu.

- Pokud chceš skutečná jména aut v shakedown režimu místo Car X, stačí přidat CarName = “spravneJmeno” do sekce auta v souboru Cars.ini

To mas z toho, ze nectes, co pisu :-). Kdyz si to prectes, zjistis, ze vim, jak to zmenit, ale kdyz to plugin umi automaticky... Taky je tenhle detail na poslednim miste v mym vyctu takze to nepovazuju za podstatny.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 20, 2006 15:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych spis rek ze bude lepsi kdyz se kluci budou venovat vyvoji trati, protoze plugin takovej jakej je tak funguje. Me kdyz napise ze spojeni selhalo tak mi pak nezatuhne celej komp, to bude asi chyba jinde... Snad se obejdes bez znamínka % v komentarich, ne?, ja to pisu slovem.
Příspěvek Zaslal: po srpen 21, 2006 1:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KADLEC Vladimir





Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc nerozumim, na co narazis. Pokud na to, ze % povazuju za nejzasadnejsi chybu, tak je to proto, ze proste stisk spatne klavesy zpusobi pad hry (coz v rozjetym turnaji nepotesi).

Jestli ti vadi, ze upozornuju na chyby v pluginu, tak tomu uz tuplem nerozumim. Odkud jinud by se mel(i) vyvojar(i) pluginu dozvedet o chybach, kdyz ne od lidi, co ho pouzivaji? Proc to pisu "verejne" do fora a ne pomoci PM napr. Wallymu? Protoze jsem odtud nabyl dojmu, ze PMs mu chodi docela dost denne a pokud nekdo narazi na stejnou chybu, nebude na ni upozornovat znova.
Příspěvek Zaslal: po srpen 21, 2006 2:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, nevadí a ani sem to nenapsal!
Já si myslim že s problémem "připojení selhalo" se urcite setkal i Wally a ví o nem.
O problemem s pocasi jak sem si to procital tak Wally uz taky ví.
Na problémy s autem ti uz odpovedel Martin (navic to povazujes za nepodstatný..)
Problem s % je podle me prkotina kterou se nemá cenu zabejvat a jednoduše si to pamatovat.
Jak sem napsal, me nevadí že na ne upozornujes, je to dobre, ale ted si myslim ze je lepsi kdyz se kluci budou venovat tratím...
Příspěvek Zaslal: po srpen 21, 2006 12:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SKALA Jan napsal:
Ne, nevadí a ani sem to nenapsal!
Já si myslim že s problémem "připojení selhalo" se urcite setkal i Wally a ví o nem.
O problemem s pocasi jak sem si to procital tak Wally uz taky ví.
Na problémy s autem ti uz odpovedel Martin (navic to povazujes za nepodstatný..)
Problem s % je podle me prkotina kterou se nemá cenu zabejvat a jednoduše si to pamatovat.
Jak sem napsal, me nevadí že na ne upozornujes, je to dobre, ale ted si myslim ze je lepsi kdyz se kluci budou venovat tratím...

no ja si myslim, ze neni dobry nechat lezet plugin hladem a ignorovat ruzny mouchy, ktery zpusobuji jeho uzivatelum neprijemnosti.
mel by byt zachovanej jeho prubeznej vyvoj a vylepsovani, jako tomu bylo doposud Exclamation

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: po srpen 21, 2006 12:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KHAMOTU





Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: United Kingdom at the moment :-)

Příspěvek Předmět: WIN XP x64! Odpovědět s citátem

Ahoj. Vyskytol sa maly problem... Nainstaloval som Winndows XP x64 - A NEJDE online PLUGIN!
Nainstaluje sa na spravne miesto,hra funguje perfektne a rychlejsie ako pod 32bit Windows ale plugin jednoducho po nacitani hry v menu jednoducho nieje..
Dufam existuje riesenie Question Crying or Very sad

http://fotky.azet.sk/jsFotka.phtml?i9=ecc20da73899&ft=19421961&ftv=1&ftid=4

[/img]
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 17, 2006 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KHAMOTU





Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: United Kingdom at the moment :-)

Příspěvek Předmět: WIN XP x64! Odpovědět s citátem

PROBLEM VYRIESENY - plugin sa objavil,neviem praco a ako ale teraz je tam,mozno som mu pohol tym ze som nainstaloval RBRdll v 1.3,kazdopadne od tej doby to funguje.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 17, 2006 15:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Chyby v pluginu 0.85, ktere jsem objevil Odpovědět s citátem

KADLEC Vladimir napsal:
"Car 1":
Popis: Naistaluju si nejaky novy auto (napr. Octavia WRC do slotu 1). Kdyz vlezu do Shakedownu a chci ho vybrat, tak je tam jako jeho jmeno "Car <cislo slotu>". Nicmene, kdyz jedu Online turnaj, tak uz je korektne zobrazeny "Octavia WRC" (nazev jsem zkratil). Vim, jak zmenit ten retezec "Car 1", ale kdyz uz plugin rozpozna kombinaci fyzika/model jako nejaky auto v online modu, moh by to rozpoznat i v tom Shakedownu.


Nemohl. Aby mohl plugin zjistit, co mate nainstalovane za auta, musi si je porovnat proti zaznamu v databazi. Coz v shaku jaksi nejde, protoze se shake vubec nepripojuje k databazi. Jedina cesta pro shake jak poznat auto je ze si ho sam prejmenujes v cars.ini.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 26, 2007 9:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme