Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NOVÉ FYZIKY a předpisy PRO SEZÓNU 2006/2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: nastavení SU06 Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
BITTNER Jan napsal:
Proč aktivní diferáky ? To jako že nejste tovární teamy ? Minimálně jako v reálu ,ty co vyhráli x krát by měli mít pasivní ne . Shocked


Opet zbytečne hadky ještě se ani nezačalo. Evil or Very Mad A navic nevím o tom že by Carlsbad nebo Eden či SADAC byly tovarnímy tymy Laughing To je pro mě novinka. Kvuli hádkám ohledně Subaru ktere mi dost otravili zbytek sezony Crying or Very sad sem radeji přezkočil na P 307. ale ono to asi bude jedno. Ty rychlí budou vždy terčem kritiky. Honzo proč nejezdíš Octavia Cup. Viděl by si třeba že Chrast, Dufs a další zajedou s Oktavkou casy ktere se vyrovnají časum co jezdi i s tkvz. rychlejšími vozy. Tak že to není jen setupem a diferaky. Misto toho abychom Mika zatěžovali takovími p..... bych raději viděl diskuzi na tema licence a přihlašky. Wink Proč ve všem hledat problem chceme si přece zahrat a pobavit se ne hledat kličky jak ty rychlejší zpomalit.
Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: ne září 10, 2006 12:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě je jedno že jedni jsou rychlejší a jiní pomalejší.To tak má taky být.Mě osobně by ani nebavylo pořád vyhrávat a tak mě ani nevadí že bojuju trochu níž. Laughing Jen nechápu proč dělat čachry s fyzikama.Nebylo by sakra jednoduší aby byly fyziky podle reálu a hotovo.Až by bylo časem víc nových aut tak by pomalu a jistě přibývali i ostatní s pasivníma.Pořád si budu stát za tým že Subo06 má jen pasivní diferáky.Proč v tom dělat bordel. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne září 10, 2006 13:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Mě je jedno že jedni jsou rychlejší a jiní pomalejší.To tak má taky být.Mě osobně by ani nebavylo pořád vyhrávat a tak mě ani nevadí že bojuju trochu níž. Laughing Jen nechápu proč dělat čachry s fyzikama.Nebylo by sakra jednoduší aby byly fyziky podle reálu a hotovo.Až by bylo časem víc nových aut tak by pomalu a jistě přibývali i ostatní s pasivníma.Pořád si budu stát za tým že Subo06 má jen pasivní diferáky.Proč v tom dělat bordel. Evil or Very Mad Evil or Very Mad


přesně tak proč v tom dělat nepořádek když RBR nemá pasivní diferáky ošetřeny a sami nevíme jak se chová taková fyzika v enginu RBR.
Příspěvek Zaslal: ne září 10, 2006 13:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přeně tak proč vůbec někdo do RBR se snažil udělat fyziku s pasivníma diferákama.A když už teda jo tak proč se to děje i naopak.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne září 10, 2006 16:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Brůďáčku,
do diskuze jsem se pustil kvůli realitě o které tu neustále všichni mluvíme. Současná realita jsou pasivní diferáky .
Ale zbytečné to dál řešit ,včera jsem psal s Olsonem a pokecali o tom co je a proč to je - dál není třeba to řešit.
Jen bych doporučil Mikovi to co jsem řek už včera hoď to do diskuze dřív než vzniknou dohady.
Dál bych si dovolil to nekomentovat - je to tak jak to je a neřeším to.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne září 10, 2006 16:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Přeně tak proč vůbec někdo do RBR se snažil udělat fyziku s pasivníma diferákama.A když už teda jo tak proč se to děje i naopak.


dělalo se to v dobré víře ale jak se později ukázalo že je to velmi velký problém
Příspěvek Zaslal: ne září 10, 2006 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mirku jeden dotaz k S 1600. Budou v novém ročníku nebo ne? Na stránce MČR máš u všech S1600tek pozn. že fyzoka není schválena pro MČR, ale v úpravě pravidel se s nimi počítá. Jak to bude? Můžeš alespoň naznačit? Díky
Příspěvek Zaslal: ne září 10, 2006 19:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
Mirku jeden dotaz k S 1600. Budou v novém ročníku nebo ne? Na stránce MČR máš u všech S1600tek pozn. že fyzoka není schválena pro MČR, ale v úpravě pravidel se s nimi počítá. Jak to bude? Můžeš alespoň naznačit? Díky
Kdyz uz sme u tech s16tek, tak ja bych navrhnul aby pro novou seznou se zacala jezdit i nová 206ka vč. fyziky Smile
Příspěvek Zaslal: út září 12, 2006 22:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Fyzika 06/07 Odpovědět s citátem

Tak jsem si zajel teď konečně s novými fyzikami a tady píšu poznatky.

1. Myslím si, že by se fyzika a setupy měly testovat i klávesnicí. Např. na asfaltu se klávesnicí snadno udělá chybička (rozkývání auta ve směru) a potom se pozná, co to auto udělá.

Testnul jsem Xsaru a Focuse

Xsara: Pouze na Chirdonheadu. Velmi lehké ovládání, řekl bych zcela neutrální. Trochu horší udržet přímý směr, lepší v zatáčkách. Celkem dost dobrá.

Focus: Naprostá katastrofa. Na šotolině se už dá dobře brzdit. Nicméně je to příšerně nedotáčivé a pro změnu směru je potřeba hodně zatočit, potom to najednou zatočí hodně.
Na asfaltu se auto chová strašně nestabilně, lehké přibrzdění v zatáčce a auto jde do smyku, na rovince a do zatáčky opět - hrozně rychlá ztráta trakce. Myslím, že původní fyzika (setup) byly na asfaltu daleko stabilnější.

Fabia WRC - oboje defaultní setupy a fyzika naprosto v pohodě, s jejím defaultem se dá jezdit skoro cokoliv výborně.
Příspěvek Zaslal: st září 13, 2006 22:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: fyzika Xsara Odpovědět s citátem

no myslim, ze fyzika Xsary se ted nemenila, byl zmeneny pouze model Wink

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: čt září 14, 2006 9:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdypak bude další new fyzika na test?

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 17:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mně osobně prostě hodně mrzí, že podle mne ten Focus je opravdu hodně špatně řiditelný. Já vím, že normální člověk řídí volantem a ne klávesnicí, ale přece jen je to škoda.
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

neže bych tady vyvolával zase nějaký konflikt, těch už je tady nějak kolem RBR hodně. Já bych byl prostě tvrdý a ten kdo má klávesnici a ne volant, tak ať si poradí sám. Co je simulace ?? Klávesnice nebo volant ? To mě příde, jak kdyby v real WRC volantem řídili jen ti, kdo na to mají a ostaní řídili kombinačkama nebo co... Evil or Very Mad Uvědom si, jaký poznatek pro tvůrce fyziky má tvůj příspěvek.
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pyrosi když nechceš vyvolávat konflikty, tak nic nepiš tak jak jsi to napsal.Bohužel jsi mě zkazil náladu a od tebe bych to nečekal.Zajímalo by mě co Jarda napsal tak strašnýho, že tak brbleš.(tvůj smajlík mluví za vše)Každý nemůže mět volant, ani já už další mět nebudu i když ten co mám je šmejd.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno to je v pohodě. Já teda k tomu mám to, že RBR bylo tvůrcem uděláno tak, aby se to i klávesnicí dalo řídit. No a já jen poukazuju na to, že ostatní auta se řídit dají velmi slušně a detaily si poladím setupem. Nicméně Focus z toho jak na potvoru velmi vybočuje a proto na to reaguji. Navíc jak jsem říkal - měl jsem dojem, že na asfaltu se s ním původně jezdilo lépe.

A asi su blbý, ale nevím co můj příspěvek znamená pro vývojáře fyziky - rád se nechám poučit.
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
Strana 3 z 16

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme