Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RBR Sun Force cup

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JANASEK Robin





Založen: 21. 07. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Velké Opatovice

Příspěvek Předmět: RBR Sun Force cup Odpovědět s citátem

Ve spolupráci s Race to Live a jejich adminovacím systémem jsme pro vás připravili turnaj v Richard Burns rally. Pojede se 7 podniků, start turnaje je 2. října. Příští týden bude jasné, jestli budou i ceny za první tři místa. Veškeré informace naleznete na adrese http://www.racetolive.com/index.php?page=champ&ch_id=18

_________________
Vltavín-RBR-team team
My website
Příspěvek Zaslal: st září 13, 2006 17:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANASEK Robin





Založen: 21. 07. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Velké Opatovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pravidla zde: http://www.racetolive.com/index.php?page=champ&champ_page=champ_rules&action=browse&ch_id=18

_________________
Vltavín-RBR-team team
My website
Příspěvek Zaslal: pá září 15, 2006 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak 2.10.06 začíná pohár Sun Force Cup a hned oblýbeným podnikem Rally Šumava .Tak snad to bude stát zato - střídání povrchů a tak. To bude masakr Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt září 28, 2006 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANASEK Robin





Založen: 21. 07. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Velké Opatovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Znovu připomínám, že registrace bude možná i v průběhu poháru, ale sníží se vám tak šance na umístění...a to bude mít možná nějakou cenu Smile

_________________
Vltavín-RBR-team team
My website
Příspěvek Zaslal: čt září 28, 2006 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HMM ,zajímavé čakal jsem větší zaájem o tento cup ,obvzlášt když se stihne odjet před začátkem MČR.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá září 29, 2006 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, já ne - je tady poněkud "přecupováno" Wink
Příspěvek Zaslal: pá září 29, 2006 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím proč ,ale u tebe jsem to trochu čekal -nemáme Forda ve skupině N4 Laughing . Ale každopádně je to škoda. Crying or Very sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá září 29, 2006 20:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mel bych prozbu ted koukam že už sem prošvihl první rally ale mam dost malo času na to jet rally na 3x po 5 rz. Neuvažuješ o tom jet to na jeden zatah ale nechat rally celí tyden? Určitě si najdu čas na 12 rz najednou nežli 3x za tyden po 5 rz . Moc mě mrzí že sem to prošvihl Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st říjen 04, 2006 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Mel bych prozbu ted koukam že už sem prošvihl první rally ale mam dost malo času na to jet rally na 3x po 5 rz. Neuvažuješ o tom jet to na jeden zatah ale nechat rally celí tyden? Určitě si najdu čas na 12 rz najednou nežli 3x za tyden po 5 rz . Moc mě mrzí že sem to prošvihl Crying or Very sad

To je právě kvůli tomu, abys to musel hlídat, alespon nám vítězství nevemeš Mr. Green

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: čt říjen 05, 2006 7:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se zdá taky nynější způsob lepší...Takže já bych to takhle nechal i do dalších podniků...Dalo by se uvažovat možná jen o dvou etapách, ale jak říkam, tenhle 3-etapovej systém mi nevadí no...

EDIT: když nás jezdí takhle málo, nebylo by lepší změnit bodování?? Tim myslim, že by bodovalo pouze např. nejlepších 10, popřípadě 8 jezdců...Co vy na to?? Je to pouze muj názor, takže nekamenovat pls Wink

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: čt říjen 05, 2006 8:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HARAZIM Jan napsal:
Mě se zdá taky nynější způsob lepší...Takže já bych to takhle nechal i do dalších podniků...Dalo by se uvažovat možná jen o dvou etapách, ale jak říkam, tenhle 3-etapovej systém mi nevadí no...

EDIT: když nás jezdí takhle málo, nebylo by lepší změnit bodování?? Tim myslim, že by bodovalo pouze např. nejlepších 10, popřípadě 8 jezdců...Co vy na to?? Je to pouze muj názor, takže nekamenovat pls Wink


Můj názor je, čím víc bodů tam dole, tím větší motivace i tam dole, vzpomínám, kdy jsme jezdili na simracingu F1 s bodováním, jako v realu 10,6,4,3,2,1 a byl problém ukořistit alespon bodík, takhle je to atraktivnější, i když pro ruční sčítání asi složitější

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: čt říjen 05, 2006 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jako je fakt, že v tom s tebou asi souhlasim..může to být demotivující, to je pravda no, ale... Já tu furt vidim to "ale" Laughing momentálně stačí někomu odjet jen pár km z eRZety a přesto mu to bude zajišťovat solidní počet bodů... Nicméně uvidíme... příště třeba bude počet jezdců větší...snad! Confused Very Happy

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: čt říjen 05, 2006 16:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme