Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

"Preruseni ztraceno" toto je moje nocni mura!!!!CT

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: "Preruseni ztraceno" toto je moje nocni mura!!!!CT Odpovědět s citátem

Mozna se vam zdam jako uplnej idot,ale to urcite nehrozi...
Nechapu proc ale dneska mi zaclo RBR psat nesmyslne "spojeni ztraceno" hned po 1Rz v pluginu, v jakemkoliv turnaji... Reknete si,no a co,dam "ano" coz znamena ze se pkusim pripojit znova,ale me se to vrati do nabidky(seznamu) turnaju v Pluginu,a turnaj ktery jsem jel,je proste pryc,jako bych ho nedojel.... To me dost stve protoze,nemuzu odjet zadny turnaj,a ted to hodne potrebuju... A jeste neco kdyz mi to udela ja vypnu celou hru tak se mi vytvori nova slozka jmenem "!rt_dataerror"
A jeste chci podotknout ze Internet bezi normalne,proste internetem to neni... nejspis Confused Diky za pripadne odpovedi,nebo rady....
Příspěvek Zaslal: pá září 29, 2006 22:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, mne to dalo dvě volby, když naběhla tahle hláška jedna byla zkusit znovu a tu druhou si nepamatuji Embarassed no každopádně, když sem dal zkusit znovu tak se to zkoušelo připojit, někdy sem to musel zkoušet i 20x a možná i víckrát, když měl net své slabší chvilky. Od té doby co sem posílil připojení se mi to ale už nestalo Smile Pokud máš wifi, tak to klidně může bejt netem, ostatně na 90% si myslim že to je připojením.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne říjen 01, 2006 6:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky je blby, ze server ceka jen pet minut na odezvu a pak te vyboura, takze to muzes zkouset treba 20x a je to prd platny. Ale po poslednim presunu webu jsem zadny problemy nemel. Driv to byvaly vetsinou problemy s MySQL

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 02, 2006 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KNESL Pavel





Založen: 20. 07. 2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Karviná

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam podobdny problem nikdy se mi to nestalo, až tento týden a to dvakrát.Dneska jsem odjel dva turnaje v pohodě a ten třetí bum ho.Píše mi to hlášku"DOBA PRO PŘIPOJENÍ VYPRŠELA SKUSIT ZNOVU".Když dám ano tak mě to vyhodí, až do nastavení v RBR.Nejvíc mě naštvalo že jsem byl první a to pokaždé. Je to noční můra! Nevíte jestli mam něco blbě já nebo to je na netu.Poraďte prosím.
Příspěvek Zaslal: so listopad 11, 2006 19:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že se to tento týden projevuje čím dál častěji, tak to nebude u tebe. Více v tématu http://rbrczech.rbrmcr.com/forum/viewtopic.php?t=866

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so listopad 11, 2006 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vcera nekolikrat nejely ani stranky, respektive spojeni na SQL
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 16:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, taky mám podobný problém
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam wifi a je to des.Myslim si ze mi to vypadavani a chyby ve spojeni prispelo nejmin 5%ty k nedojetym turnajum.Hold me nebavi cekat. Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: so únor 10, 2007 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme