Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Kontrola skracovania trate

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Aky mate nazor na kontrolu skracovania trate pluginom ?
Myslim si ze funguje dobre a mal by sa pouzivat.
80%
 80%  [ 17 ]
Myslim si ze nefunguje dobre a nemal by sa pouzivat.
9%
 9%  [ 2 ]
Je mi to jedno.
9%
 9%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 21

Autor Zpráva
KUDLA Maros





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 249
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Kontrola skracovania trate Odpovědět s citátem

No dopredu sa ospravedlnujem ze to tu zas taham lebo tato tema tu uz bola, ale.... zaujimal by ma nazor ostatnych jazdcov co si o tom myslia pretoze ja si myslim ze ochrana na kontrolu skracovania trate robi viac zla ako uzitku. Je totiz rozdiel skratit si trat a rezat zakrutu... a myslim ze aj v skutocnej rally sa penalizacie za "rezanie" trate nedavaju....a je to dost znechucujuce ked sa clovek snazi ma dobry den vychadza mu rally a taka nespravodliva penalizacia velmy nepotesi, ja viem ze je to myslene dobre a v ziadnom pripade na nic nenadavam ani nekritizujem len som chcel vediet ci to len ja tak vidim. Dakujem.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st říjen 11, 2006 16:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jak je to se zkracováním v reálu a jeho penalizování, ale setkal sem se s tím, že když je na rovince udělanej retardér, tak jím musí každej prokličkovat a ne ho project rovně, ty machři co si tak usnadnili průjezd pak dostali penále, akorát nevim už kolik to bylo. Ale fakt je, že občas mi auto ulítne a já nekontrolovatelně letím trávou a pak sem celej šťastnej, že to skončilo jen panalizací, která byla ale stejně udělena neprávem. Pak jen zbejvá odeslat replej a nechat posoudit komisní kontrolu jak je to s penalizací. Zase takovej problém to není a aspoň nikdo nejezdí pole, louky, les, ale drží se na silnici.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st říjen 11, 2006 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj souhlasím s Vaškem. Kontrola není sice ideální, ale je lepší než nic. Jsou místa, kde se nechá "zkrátit" nejeden vracák pokud je člověk dost rozjetej, a auto to ani nepozná. Je to vlastní zkušenost a divil jsem se jak divizna, kde jsem se po nekontrolovaném smyku vlastně octnul. Byla za to penalizace - pokud by nebyla, tak výsledný čas byl o to kratší. Která trať to je radši nepíšu. určitě by se našel někdo, kdo by kontrolu nějak o...
Příspěvek Zaslal: st říjen 11, 2006 18:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chybí Ti tam odpověd nefunguje 100%, ale měl by se používat.
Aj by ses divil jak moc se dá zkracovat v RBR,už jsme ty loviče ranků párkrát nachytali na švestkách!!! Jedna ta samá rz,ale jednou bez kontroly a podruhé S a měl jsi vidět ty rozdílný časy!!!
O tom,že dostaneš neoprávněnou penalizaci ve vracaku na Chirdonu,Bissane a Mineshaftu a Mustselce se ví a má se to opravit. Čas kdy to bude nevím....
Prostě s kontrolou zkracování souhlasím a sám bych ji dal automaticky, ale to bohužel nejde

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: st říjen 11, 2006 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUDLA Maros





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 249
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKL Tomas napsal:
Chybí Ti tam odpověd nefunguje 100%, ale měl by se používat.
Aj by ses divil jak moc se dá zkracovat v RBR,už jsme ty loviče ranků párkrát nachytali na švestkách!!! Jedna ta samá rz,ale jednou bez kontroly a podruhé S a měl jsi vidět ty rozdílný časy!!!
O tom,že dostaneš neoprávněnou penalizaci ve vracaku na Chirdonu,Bissane a Mineshaftu a Mustselce se ví a má se to opravit. Čas kdy to bude nevím....
Prostě s kontrolou zkracování souhlasím a sám bych ji dal automaticky, ale to bohužel nejde



nj ja viem ze sa to da dost skracovat ked je ta kontrola vypnuta lenze ja som narazal na tie chyby v tom plugine ze to proste niekedy hodi penale za nic, dnes sa mi to stalo v turnaji na kazdej trati som dostal asi 3 penale a na rovinkach.... este nikdy sa mi to nestalo bol to turnaj SUPER HEAVY RALLY NORTHERN BOHEMIA bolo tam 24 trati ... mozno ze to bol len nejak zle spraveny turnaj ja neviem...lebo nakonec mi to uplne padlo po neviem ktorej trati...islo to nejak podivne... ja tiez niesom nejak proti tej ochrane skracovania viem ze sa da skracovat len skoda tych chyb no... chapem ze sa to neda tak dokonale spravit, aby to fungovalo na 100% Rolling Eyes aj tak mozem len dakovat za toto tu vsetko je to super... Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st říjen 11, 2006 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kontorla... Mela by byt, a to jednoznacne. Bohuzel funguje velmi spatne. Kdyz dostavam obcas penalty i na rovine (treba na prvnim brodu na skole...), tak je neco spatne. U novych trati to jde vyresit i bez ni, proste se tam soupnou divaci nebo kupa klad. U tech soucasnych to je horsi. Chapu, ze to jde vyresit pomerne tezko a problemy budou i nadale. Kupodivu me zatim nesmyslne penalty nepotkaly v zadnem dulezitem zavode, tak ani nevim, jak funguje odvolani...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st říjen 11, 2006 23:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš než kupu klád, bych tam viděl radši diváky, protože tady si diváci dokážou vždycky stoupnout tak dobře, aby jsi mohl řezat dost málo Smile A kde nejsou diváci, tak je deset modrejch vest Very Happy

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne říjen 15, 2006 8:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedavno se mi stalo, že jsem dostal na Cote penalizaci(upřímně nevim za co, ale to je teď jedno)20sec, ale k výslednýmu času mě to připočetlo jenom 10sec! zkrátka u času svítila penalta 20sec,ale nepřičetla se celá.... stalo se to už taky někomu??

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 15, 2006 10:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevim, ale nemůže to být nastavením turnaje? vím že tam je ve volbách kontroli zkracování několik možností, asi tři.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne říjen 15, 2006 11:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2 Vašek: aha..hmm tak to opravdu nevím, ale možné to je...zkrátka mě to zarazilo no Confused

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: ne říjen 15, 2006 16:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To že to někde dává penalizace na rovinách je hlavně způsobeno tím, že používájí kontrolu "Test", aniž by věděli k čemu je. A k čemu je? No přeci k testování... Cool
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2006 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUDLA Maros





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 249
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
To že to někde dává penalizace na rovinách je hlavně způsobeno tím, že používájí kontrolu "Test", aniž by věděli k čemu je. A k čemu je? No přeci k testování... Cool



ahaa... no a hned som o nieco mudrejsi...tak zrejme to aj bolo koli tomu Smile Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 17, 2006 21:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme