Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Carlsbad Pohár
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Carlsbad Pohár Odpovědět s citátem

Tome ten turnaj co jsi dělal nejde odjet je tam asi nějaká chyba vždycky mi to spadne při načítaní 1 rz. Jinak co se týká poháru představoval bych si od tak zvučného týmu jakým mistrovsky Carlsbad je trochu těžší turnaj. A to alespon 6 rz třeba jen obyč Anglie, Japonsko atd s real poškozením bez superally. Jinak co se tyká cen myslel jsem že mate větší týmový rozpočet když si mužete dovolit platit taková esa jako jsou Radek M. a Lukas U. ale neva. Jako šef tymu SADAC sem se rozhodl zasponzorovat tento turnaj cenou a to tím co máte ve znaku tedy pojedem o láhev Becherova nápoje Wink kterou zašlu vítězi turnaje. Zbytek již nechám na pořadatelích jestli tedy chcete turnaj pořádat. Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: ne říjen 22, 2006 22:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to napravím hned zítra, turnaj smažu a vytvořím nový, a neboj tohle je jen jako zahřívací kolo. Wink Po týdnu už to bude pořádná rally Smile

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: ne říjen 22, 2006 22:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hohohó, tak to vypadá slibně. JJ a sem taky pro 6RZ na real. Aby se neopakovaly tratě.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne říjen 22, 2006 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sorry za spoždění ale turnaj odstartuje až příští týden, honza už má nějaký plány tak to dohodnem, stránky budou taky Wink a podle toho jak to chce jet tak to bude maso... Twisted Evil tak se omlouvám, info upřesním do 2 dnů Smile

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: po říjen 23, 2006 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se taky hlaaaasim - pokud me nevyradi problemy s technikou jako obvykle Very Happy

A cim vic poskozeni, vody a RZ tim lip Laughing

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po říjen 23, 2006 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nějaký nástřel mám v hlavě ,ale mělo by to být spíše maso ,něco brutálního přibližující se Turecku .V něčem i počasím a v něčem náročností. Jelo by se jednou za měsíc na dvě etapy po cca 10 až 12 RZ a jen v krátkém časovém rozpětí (plus minus dva dny etapa) ,servis po 4 RZ a 60 min. bez možnosti přezouvat mezi RZ a měnit setup (samozřejmě nechám stejný povrchy).

Snad by mě zajímalo zda by byl o takovou brutalitu vůbec zájem a zda povolit všechny skupiny nebo jen N4 ,JWRC a A8 nebo zda i WRC.
To by se šiklo kdyby se pravděpodobní účastníci vyjádřili.

Pro upřesnění ,vše bude pod taktovkou Becherovky a blízkého okolí KV. Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po říjen 23, 2006 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak já vždycky uvítám totální brutalitu, jak počasí, tak realitu. Je to aspoň zajímavější a nezáleží jen zcela na tom, kdo je jak rychlý (taková situace se spíše podobá okruhům)
Příspěvek Zaslal: po říjen 23, 2006 22:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jako posledni dobou uz jen prilezitostny ucastnik turnaju bych se rad zucastnil a byl bych proto, aby byl jednou taky jeden takovy pohar bez WRC, at je to zajimavejsi Wink Jinak brutalitu beru, cim vetsi tim lepsi, mokro sice nesnasim, ale treba takovy servis az po sesti RZ to zni zajimave, ne? Smile
Příspěvek Zaslal: po říjen 23, 2006 22:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě bych byl pravděpodobný účastník a tady je moje vyjádření...
K tý brutalitě - s tím nemám žádný problém, aspoň to bude sranda. Ale nerad bych tam viděl něco jako sliky na šotolině apd. prasárny, jinak sem z brutalitou Smile
Ke skupinám - nemám nic proti tomu aby jeli i WRC, ale myslim, ze čím míň skupin, tím budou boje zajímavější... Protože jestli to bude brutalita, tak těch co dojede nebude zrovna moc, a jestli ještě budou rozděleny do čtyřech skupin, mohli by se z turnaje vytratit souboje a to by nebylo moc dobré... Tak se tedy přikláním jen k N4 a JWRC....
Toť můj názor Wink
Příspěvek Zaslal: po říjen 23, 2006 22:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s Jirkovo vyjádřením. Taky bych to tak vyděl, Akorát bych nepřeháněl moc počet RZ v etapě, je dost pravděpodobný, že by to mohlo hodně padat.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po říjen 23, 2006 23:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No když nebude brutal Turecko každý závod tak ok. To mám za to rejpání vid? Ty víš že mokro nesnáším. No a co bych doporučil turnaj moc nerozmělnovat do hodně skupin. Někdy je i méně více a ku prospěchu věci. Navíc flašu věnuji jen jednu. Pro vítěze ostatních skupin by musel šef Carlsbad týmu sáhnout do své pokladničky Laughing A jednou za měsíc se mi zda příliš málo Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: po říjen 23, 2006 23:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Bittner: Ja jsem pro jakoukoli brutalitu, cim vetsi, tim lepsi. Zvlast kdyz je to takovy sranda pohar Very Happy

Co takhle povolit A8? S tema se moc nejezdi...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po říjen 23, 2006 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Martin : v současné době je pohárů a šampionátů tři prdelky a mě nebaví dělat (s odpuštěním ,Marťas to neni na tebe)) tuctové závody. Já bych viděl konec životnosti se začátkem MČR. Jinak v KV letos pršelo nejmíň za celou dobu co tu jsem ,tak se nemusiíte bát ,že budete potřebovat kajaky.

To Fric : A8 se mě osobně taky líbí ,jen jsou to jen dvě auta a tak jsme na vážkách.

Jinak prosím o chvilku strpení ,pořešíme ještě s teamem jak nominovat ,jak počítat a tak.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 24, 2006 6:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Bittner: Jasny, ja Vas do niceho nenutim. Udelejte si to, jak uznate za vhodne Wink

Prepoharovano je, a to poradne. Me prave laka, ze by to nebylo moc casto, ale o to tezsi. Krom Eura totiz prave proto zadny jiny pohar nejezdim.

Kazdopadne za jakoukoli snahu o zpestreni diky Very Happy

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út říjen 24, 2006 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No skupiny necham na tobe Honzo, jen bych dodal, že ty cca 2dny na jednu etapu je docela malo.Víc by bylo lepši. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út říjen 24, 2006 16:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další
Strana 1 z 25

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme