Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vylepšení do verze 0.8
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Vylepšení do verze 0.8 Odpovědět s citátem

Waly se k tomu nemel, tak jsem si dovolil Smile

1. Mit moznost napsat poznamku (komentar) i kdyz nedojedu do cile.
2. Pokud je k dispozici hodne turnaju, tak ty spodni se prekryvaji, nebo nejsou videt, jestli by s tim neco slo udelat.
3. Uz na obrazovce, kde si vybiram turnaj mit v informacich obtiznost (treba z prvni RZ)
4. Aby mi to nepadalo do oken Smile Si delam legraci, ale porad me to trapi Sad
Příspěvek Zaslal: pá květen 20, 2005 22:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. bod jde staci kdyz das ranu dat odstoupit a potom muzes napsat co se stalo

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: so květen 21, 2005 9:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. už jde, ovšem ne v offline turnaji (to opravim)
2. Jo jasně, skrólování by to chtělo Smile
3. Tam na tu obrazovku nemůžu narvat všechno, takže na zybatek věcí se budete muset kouknout předem na web(snad to neni taková práce)
4. To padání řešim, nejhorší je, že to nepadá mě. Ale zjistil jsem, že to nejspíš dělá jenom v online turnajích a lidem, co nemají nainstalovaný SP2, takže bych potřeboval někoho, kdo by se obětoval a nainstaloval si SP2
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 18:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

do sp 2 me nikdo nedostane zkousel jsem to nekolikrat a zkoncilo to tim ze jsem musel formatovat disk

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 18:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já už jsem zase SP2 instaloval několikrát a vždycky bez problémů. Nechápu, že pořád někdo proti SP2 něco má - všechny nechtěný věci jdou snadno vypnout...
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 18:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Já už jsem zase SP2 instaloval několikrát a vždycky bez problémů. Nechápu, že pořád někdo proti SP2 něco má - všechny nechtěný věci jdou snadno vypnout...

SP2 mam nainstalovaný, stejně tak skoro všechny aktualizace systému a stejně mi to padá. Dnes jsem skusil přes RBR Car Tune zapnout softvare audio a projel jsem turnaj se 14RZ a nepadlo mi to Surprised.
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 20:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally napsal:
3. Tam na tu obrazovku nemůžu narvat všechno, takže na zybatek věcí se budete muset kouknout předem na web(snad to neni taková práce)
4. To padání řešim, nejhorší je, že to nepadá mě. Ale zjistil jsem, že to nejspíš dělá jenom v online turnajích a lidem, co nemají nainstalovaný SP2, takže bych potřeboval někoho, kdo by se obětoval a nainstaloval si SP2


3. No kouknout na Web neni uplne sikovny. Mam doma jen jeden pocitac a pokazde ukoncit RBR, podivat se na web a zase spoustet RBR se mi nechce. Samozrejme se muzu prihlasit do turnaje, a tam uz vidim to poskozeni a tak se zase vratim, ale to mi pak dost stoupne procento nedojetych turnaju. Samozrejme pri vyberu nemuze byt videt vsechno, ale toto je jedna informace navic, tak to jeste zvaz Very Happy

4. Me to pada a SP2 nemam. Uz jsem to taky dostkrat instaloval a uz jsem nekolikrat zazil, ze po restartu uz pocitac nenabehnul a ani po nekolika hodinach laborovani jsem to nespravil a musel jsem instalovat znovu. Blby je, ze momentalne nemam moc casu, ale mohl bych udelat image ghoustem a potom to zkusit.
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 14:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Tak to ja... Odpovědět s citátem

Tak ja bych treba docela uvital moznost jakehosi ulozeni v prubehu turnaje. Neco v tom smyslu, ze kdyz mi treba hra spadne, tak bych mohl pokracovat od posledni dojete RZty. Ja mel ted rozjetej docela dobre ten Tarmac tour a v predposledni RZte mi hra spadla do oken. Ted asi budu muset zase zadat at muzu jet znova. To je celkem skoda.
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 16:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZITEK Dalibor





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Zubří

Příspěvek Předmět: Re: Tak to ja... Odpovědět s citátem

geofre napsal:
Tak ja bych treba docela uvital moznost jakehosi ulozeni v prubehu turnaje. Neco v tom smyslu, ze kdyz mi treba hra spadne, tak bych mohl pokracovat od posledni dojete RZty. Ja mel ted rozjetej docela dobre ten Tarmac tour a v predposledni RZte mi hra spadla do oken. Ted asi budu muset zase zadat at muzu jet znova. To je celkem skoda.


Ale v tom je problem ze to nedokaze rozlisit proc jsi prerusil turnaj(jestli je to vinou nabourani a nebo jestli ti to fakt spadlo do oken) Ale kdyby se to nejak vychytalo tak by to bylo supr protoze me se taky nekdy stane ze mi hra spadne do oken a problem je ze kdyz ji chci dat spatky mam cernou obrazovku

_________________
Jezdim na klavesnici :-/ RT--WRC--
http://rtwrc.ddaja.net
http://ddaja.net
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 17:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to by bylo zlatý pánové....
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 17:29
Návrat nahoru
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Re: Tak to ja... Odpovědět s citátem

ddaja napsal:
geofre napsal:
Tak ja bych treba docela uvital moznost jakehosi ulozeni v prubehu turnaje. Neco v tom smyslu, ze kdyz mi treba hra spadne, tak bych mohl pokracovat od posledni dojete RZty. Ja mel ted rozjetej docela dobre ten Tarmac tour a v predposledni RZte mi hra spadla do oken. Ted asi budu muset zase zadat at muzu jet znova. To je celkem skoda.


Ale v tom je problem ze to nedokaze rozlisit proc jsi prerusil turnaj(jestli je to vinou nabourani a nebo jestli ti to fakt spadlo do oken) Ale kdyby se to nejak vychytalo tak by to bylo supr protoze me se taky nekdy stane ze mi hra spadne do oken a problem je ze kdyz ji chci dat spatky mam cernou obrazovku

Když mi RBR spadnou do oken (a nekrachne mi při tom celý system) vy tvoří se mi v adresáři RBR soubor DMP, jehož název se skládá ze jména compu (název počítače ve vlastnostech systému) a času a datumu kdy RBR spadly. Nedalo by se tohoto využít?
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 17:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vím,že je to blbé mě to také někdy spadne sice málokdy,ale párkrát se mi to stalo,ale na druhou stranu vždycky se najde někdo kdo toho zneužije a myslím,že by bylo dost těžké vychytat kdy opravdu spadne nebo kdy úmyslně.Nevím možná je to i neřešitelný problém,nejsem nějaký odborník,ale možností jak umyslně nechat spadnout hru je spoustu.Tímto se omlouvám všem co nepodvádí,ale jak jsem říkal lidi jsou různí
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 17:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ono by možná stačilo, kdyby se do nedokončeného turnaje dalo, třeba jen jednou, znovu přihlásit Question a jet znovu od začátku (zatím mi to nikdy nespadlo 2X v jednom turnaji).
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 18:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLICEK Petr





Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 123
Bydliště: Tvorovice, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě problem "data eror" nebo tak nějak. Když se plugin nedokáže po RZ spojit se serverem znamená to konec turnaje. Co kdyby se online turnaj dal dojet ofline, výsledky se uložily do souboru a při dalším spojení se automaticky odeslaly. (V pátek 2X)
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 18:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Právě. Nikdy nebudu schopen rozpoznat, jestli hra spadla nebo jestli jí někdo úmyslně sestřelil pomocí Alt-F4 nebo čeho všeho. Ale spíš by bylo lepší nějak aspoň z poloviny zautamatizovat žádosti o navrácení do turnaje... Toho DMP souboru by se využít dalo, ale zase nikdo nezaručí, že ho někdo nepodvrhne. Ta struktura DMP souboru je popsaná.
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
Strana 1 z 13

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme