Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FYZIKY S1600
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: FYZIKY S1600 Odpovědět s citátem

TESTUJTE A PIŠTE Smile

Každý vůz má specifické vlastnosti podvozku a ovládání, srovnán je motor provšechny vozy podle standardu techn. předpisů.
Vydány jsou:
Fiat Punto S1600
Ford Fiesta S1600
Citroen Saxo S1600
Renault Clio S1600
VW Polo S1600
Peugeot 206 S1600


Naposledy upravil OLSA Mirek dne st listopad 01, 2006 9:09, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po říjen 30, 2006 20:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už jdu na to.... Zatím zhodnotím Fiestu S1600. Tak ta se povedla jak model tak fyzika, na asfaltu paráda, šotolina po drobném zásahu do setu taky super. Takže zatím chválím Smile

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: po říjen 30, 2006 20:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JUNGER Tom





Založen: 26. 01. 2006
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem Punto i Clio a narozdíl od předchozí fyziky se dá v pohodě jezdit na standartní nastavení s daleko lepšími časy než s nastaveným setapem na předchozí fyziku. Předchozí fyzika podle mého názoru vyžadovala víc hraní a nastavení auta.
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 11:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem Fiestu, ta nemá chybu. Fyziku jsem vyzkoušel i na současnou Fábku a na default nastavení na asfaltu osobák, na šotolinu bude potřebovat lehkej zásah do setupu, ale jinak skvělá práce. Díky
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 13:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže jsem testoval:) Tři povrchy dva průjezdy nastavení default, aby to bylo trochu objektivní.

Francie:
Fiesta - asfalt šel naprosto bez problémů, dlouhé rychlé rovinky auto zvládalo v klidu, konečně se i já ve vysokejch rychlostech nerosil a mohl sem být v klidu opřen o opěrák Smile
Clio - podobně jako fiesta
Punto - to samé
shrnutí - celkově jedou šestnáctky na asfaltu dost rychle, ovládání je v pohodě a auto se ve směru celkem reálně ovládá, konečně je tu pocit že to auto vedu já a né že ono vede mne


Anglie:
Fiesta a Punto - no to bude chtít nastavení, v zatáčkách sem HODNĚ klouzal a celkově se dost špatně udržel na trati
Clio - tady to naopak jelo velice slušně i na default, auto drželo a neklouzalo tolik, horizonty na chirdonheadu byly v klidu
shrnutí - tak na šotolině mi to sice nic moc nejde, ale tady teda bude fiesta i punto potřebovat nastavení poladit, s cliem to bylo o dost lepší a dalo se ject v klidu


Finsko:
Tak tady je to u všech aut celkem srovnatelný +/- dalo se ject stejně rychle, snad možná doladit brzdy aby se nesnažil zadek předject předek, ale jinak je to oká, auto nehrabe 10 vteřin než se rozjede


Celkově se fyziky myslim podle mého názoru velice povedly. Hodně se zlepšila ovladatelnost a celkově mám z jízdy lepší a bezpečnější pocit. Na default nastavení se to dalo uřídit vcelku bez problémů až na šotolinu, kde ale já stejně nejsem moc dobrej, na asvaltu se nechá ject rychlá čistá stopa naprosto v pohodě, auta jsou rychlí a drží v zatáčkách.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 16:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked wow, tak to je nářez! Nikdy sem sice moc S1600ky nejezdil, ale ted sem neodolal a stáhnul sem si P206ku a Clio... Jezdil jsem jen Francii, ale byla to nádhera...Mam podobný pocity jako Lucifer- Clio na default na asfaltu opravdu špica... Vesnicí na Cote se dá projet na vytočenou šestku bez ubrání plynu a auto se ani nehne, jen si drží skvělou stopu Shocked paráda Cool předokolky mě začínaj bavit Twisted Evil Laughing

_________________
Image
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 16:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ šestnáctky sou super, ale ne jen v rbr, já je prostě miluju ňuňuňu. Bavily mne dřív a teď taky fyzika na tom nic nemění, akorát teď se s tím už dá ject.

Ještě jsem teď zkusil 206

Francie: No prostě na asfaltu to šestnáctkám jede parádně.

Anglie: Tady to bylo lepší než s fiatem a fordem, ale stejně nic moc, řekl bych že tady je to hodně vyrovnaný mezi auty, akorát clio tady jede na default mnohem lépe

Finsko: Tak tady se mi jelo zatim s 206 asi nejlépe, trošku sem jí škrtil na plynu, ale jelo se bez chyb a bez zbytečného protáčení kol.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 16:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já budu moct otestovat předohrabky až o víkendu, to asi nevydržím. Po tom, co tady čtu, su už teď jak na jehlách Very Happy Já totiž es šestnáctky taky ňuňuňu Very Happy

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem taky malinko testnul zatim jen Fiestu a super Smile

Btw. Kluci supersvestkari, jak je to s Pazoutem 206? Ktery model mam pouzit, uz jede novy?

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Byť nejsem vodič dětských hraček tak jsme neodolal fiestě a šel ji zkusit .Nikdy jsem je předtím nezkoušel krom orig. GM a klobouk dolu Olsone ,fyzika na asfaltu je super (ostatní jsme nezkoušel).
Myslím ,že kluci s S 1600 budou mít hezké závody.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 18:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak psali již ostatní na asfaltu sedí jak prdel na hrnec Laughing to teda Shocked šotolina trošku hrabe. Jinak nápad jedné fyziky na všechny auta(1600) je gut,koho by to stále bavilo vše přepisovat,že Laughing Jelikož jezdím hlavně S1600 tak si teprve teď budu závody užívat. Teď to byl spíše boj Crying or Very sad Všem co se na tom podíleli DÍKY Exclamation Exclamation Cool Sqělá práce Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 21:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Haze Jirka: Taky je na každý auto jiná fyzika, jak jsi přišel na to, že je jedna fyzika s1600, která se bude používat na všechny modely? Proti tomu tady právě bojujeme, viz. jiné vlákno o fyzikách. To že použil někdo fyziku z fiesty na model s1600 sice nechápu, ale pokud jí chtěl jen vyzkoušet, nu co? Ale každý auto bude mít svou specifickou fyziku. Proč sem to tady kousek vejš asi rozepisoval u každého auta? jak se se kterou jede na default.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav: Aha, tak to jsem to špatně pochopil, ale ta fyzika je stejně super. Tak to budu hold měnit i s fyzikou,už jsem v tom docela vycvičený Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út říjen 31, 2006 22:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JA testoval jen Fiestu a ta je na asfalt super soto o neco horsi ale to se poda. Smile Co me ale zarazilo je ze u Fiesty pri predelavani prevodovek se neprehazuje graf kratka stredni dlouha a podle me i v rychlosti se to nemeni.Jednoduse se me zda ze je tam furt stejna skrin. Crying or Very sad Jinak OK.To to zpravit a budu spokojenej. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To s tím grafem se stává u více fyzik, vím, že se mi to dříve stával u dvou aut, mam za to že i u punta, zkus vyzkoušet tu převodovku neěkde na trati, jestli se mění nebo ne, já testoval pouze default nastavení, takže nevim jestli je chyba ve fyzice nebo jen u tebe. Mne to sice graf neměnilo, ale převodovka se měnila, alespoň se mi to zdálo, že se změnila Laughing

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 16:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme