Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FYZIKY S1600
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No Mirku ja jezim celou rally na jeden setup takze mi to skutecne nevadi a jelikoz Jsem Managerem Subaru WRT tudiz tovarni team tak nejsem vazan rozpoctem, ne ted vazne:U N4 bych to chapal ale u Acek?No mozna jeste nevime celou vec jak si rikal ze tady nebudes davat nesmyslne poloinformace takze pockam na vysledny produkt.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tovární teamy v MČR nejedou Idea to musíš jinam Smile

PS: rozhodnutí o stálých převodech a vůbec o technických předpisech jsou konečné Smile


Naposledy upravil OLSA Mirek dne st listopad 01, 2006 20:09, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobra zkratim zpravu aby si ji pochopil.

...U N4 bych to chapal ale u Acek?...

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jde o zásadní věc .. zvláště u "áček" skrátka nehledě na to jestli fyzika má 3 stálé převody, jestli se dá nastavit tlak v pneu na 100 nebo 300, jestli se stabilizátory dají nastavit na 0 nebo 50 ...atd

Každý jezdec se musí vlézt do hodnot předepsaných technickými předpisy.

Nic světoborného Idea , prostě pokud nebudou hodnoty setupu v rozmezí povolených hodnot, znamená to vyloučení z rally. Smile

Pro kontrolu těchto hodnot vyvíjíme program který automaticky tyto hodnoty vypíše a nepovolené hodnoty odhalí. Program bude volně dostupný, takže si každý bude moct skontrolovat jestli prošel či nikoli. Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha takze vlastne nebudem ridit WRC ale ČRC.


Aha ten program ocenuji.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ovšem je to off protože toto téma bylo vytvořeno pro fyziky S1600 tak debatu o globálním využití předpisů přesuneme tam kam patří Idea

http://rbrczech.rbrmcr.com/forum/viewtopic.php?t=799
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FAZEKAS Petr





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Vetrni

Příspěvek Předmět: Testy Clio S1600 Odpovědět s citátem

Tak podle me je podvozek clia solidni, ale tak jak psali dalsi, neni treba si tolik vyhravat s nastavenim (jede to castecne "samo"). Ale moc se mi nelibi motor . Je hrozne takovej rozvlacnej (otacky dlouho stoupaj a dlouho klesaj) a ma az moc velkej kroutak z nizkych otacek. Ve vracaku rozjede auto suverenne i na dvojku. Myslim ze se chova jak dvoulitr. Ve vyssich tockach uz je to celkem OK. Taky to jede jenom 172km/h, ale to mi az tak nevadi. Tak to je vsechno...[/b]
Příspěvek Zaslal: so listopad 04, 2006 23:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nechapu, ze se lidem bude narizovat pevny staly prevod. Chapal bych, kdyby jej neslo v prubehu rally menit, ale ne predem diktovat. Jinak ocenuju, ze se konecne NECO deje....

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so listopad 11, 2006 20:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JUNGER Tom





Založen: 26. 01. 2006
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl jsem dělat unáhlené závěry, ale po měsíci zkoušení všech aut (S1600) musím konstatovat, že nové fyziky jsou spíše krokem k arkádám než k realitě. Na default se dá v poho jezdit bez havárií se skvělými časy. Moc mě mrzí, že tímto z této hry vymizí to kouzlo, že nastavením auta se člověk dostával vpřed. Podle mě je teď zbytečné trávit čas nastavením auta, stačí se jen dokonale naučit rychlostní zkoušky, držet plyn na podlaze a jet co to dá. Každopádně chci tvůrci fyzik poděkovat za to, že u toho musel trávit mnoho času. Ale můj osobní dojem je spíše negativní. Jen pro pořádek - tím samozřejmě nechci říct, že o MČR nemám zájem.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 11:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a co tedy navrhuješ ?
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 12:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no v něčem je asi pravda ,defaulty jsou hodně dobrý .
Já bych navrhnul ,dojebat defaulty tak aby jsi byl nucen auto si nastavit Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 13:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci klid, ja zkousel Fiestu a i kdz je ten default celkem fajn, tak jsem ho stejne predelal tak, jak je memu rozevlatemu stylu blizsi. Treba to neni rychlejsi, ale me to vic bavi. Nemyslim, ze bych byl jediny, kdo to tak udela Wink

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Defaulty jsem udělal dobré z jediného důvodu .. pokud je pád hry a hodí ti ti to default setup tak by si měl možnost jet relativně v klidu dál bez výraznější ztráty.

Nevím co bude lepší ale spíš bych se přiklonil k variantě dobrého setupu z výše zmíněného důvodu než potom nadávat že jsem díky default setupu naboural Wink
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 13:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JUNGER Tom





Založen: 26. 01. 2006
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že mi nepřísluší podávat návrhy na změny, když ani nevím, jak se do hry fyziky vytvářejí. Chtěl jsem tím hlavně říct, že RBR ztratila to, co tuto hru dělalo naprosto výmečnou. Aby mi default setap odpustil tolik chyb nevidím jako dobrý krok už k tolik zmiňované realitě, ba právě velký krok od ní. A pokud je to z důvodu pádu hry, tak s tímto nesouhlasím. Taky mi občas hra spadne a musím jet s defaultem. Ale já radši pojedu tak, než mít bezhlavě sešlánoutý plyn.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co by si teda chtěl aby to auto dělalo?? jestli třeba míň drželo nebo bylo přetáčivé nebo nedotáčivé .. ? řekni jak by sis default představoval?
(to není ve zlém, ale dotaz)

Default setupy upravit můžu .. v tom problém nevidím ..ale opravdu pochybuju že je dobře rozdrbat setupy tak aby byly nějaké špatné.

Napiš vlastnosti a skusím s tím něco udělat ale nečekej že to bude nějak moc špatný .. to by to auto bylo nepoužitelný
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 14:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme