Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Jak hrát online hru s Váma??

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SpeedyS4





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: Jak hrát online hru s Váma?? Odpovědět s citátem

Stahnul jsme si ruzne pluginy atd ale nikde nevidim online hru a uz vubec ne zadny server, poradite mi prosim?

_________________
Audi S4 Quattro - 195kw/400Nm - jen to chce opatrně, protože v reálu nejde restart jako v RBR Smile
Příspěvek Zaslal: so listopad 04, 2006 13:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Re: Jak hrát online hru s Váma?? Odpovědět s citátem

Speedy t.c.t. napsal:
Stahnul jsme si ruzne pluginy atd ale nikde nevidim online hru a uz vubec ne zadny server, poradite mi prosim?
To muže bejt hodne veci. Nainstaloval sis plugin? Popr. Nastaveni/Plugins/RBR Turnaj (nebo tak nejak, ja uz tam skacu tak rychle ze to nectu Laughing )
Příspěvek Zaslal: so listopad 04, 2006 13:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

do online hry se leze z úvodní obrazovky "nastavení - plugins - rbr turnaj - online turnaje" no a dál už jen vybíráš co chceš jet. Někde ti to může napsat hlášku, že namáš správnou fyziku, případně vhodné auto, ale to je jiná kapitola. Odpovědi najdeš na foru, nebo na úvodní stránce tohohle serveru pod linkem "jak začít"
Příspěvek Zaslal: so listopad 04, 2006 14:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SpeedyS4





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak se online prihlasim ale pise mi to at pouziju originalni fyziku z patche 1.02 a nebo nejakeou pro danou turnaj...nevim co mam nahrat, ayb mi slo vsechno kam kliknu?

_________________
Audi S4 Quattro - 195kw/400Nm - jen to chce opatrně, protože v reálu nejde restart jako v RBR Smile
Příspěvek Zaslal: so listopad 04, 2006 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je to co jsem ti psal výše. Nemáš nainstalovanou správnou fyziku pro auto, se kterým chceš jet. Při instalaci auta musíš dodržet vše - model i fyziku - jinak to nefunguje
PS ... ani to, že nemáš češtinu není konečné, vše se dá napravit, když pochopíš jak Laughing, hledej na tomto foru (českej rozpis hledej pod "pacenotes")
Příspěvek Zaslal: so listopad 04, 2006 18:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SpeedyS4





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hru jsem si stahnul primo ceskou verzi, i kdyz uz neni bohuzel originalni, ale originalku tu mam ale pouze od top cd.

auta mam klasicke standartni tak proc ty fyziky nejsou, nic jsem nemenil

_________________
Audi S4 Quattro - 195kw/400Nm - jen to chce opatrně, protože v reálu nejde restart jako v RBR Smile
Příspěvek Zaslal: so listopad 04, 2006 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

fyziky ti nejdou, protože pro plugin jsou jiné. Tak jak šel vývoj, vyvýjely se i fyziky zkus si nainstalovat nějaké nové auto odsud
http://www.rbrmcr.com/?p=download
a nainstalovat ho včetně fyziky, nebo nainstalovat fyziku odsud http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?act=download&cat=15
pro auto, třídu, kterou jezdíš, nebo ten "originál 1.02

PS a máš všechna auta a tratě "přístupná"? Buď se k nim musíš prohrát, nebo je odemknout prográmkem "unlock"
Příspěvek Zaslal: so listopad 04, 2006 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme