Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

LICENCE MČR 06/07
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VASICEK Petr napsal:
...když viděj slušný ceny a mají pro co házet, v tomhle případě jezdit ta učast se pak prudce zvyšuje....
To nemuzes srovnavat. Sipky se jednou koupi a uz s nema neni potreba nic delat. Tady by ty penize z velke casti, ne-li vsechny meli jit organizatorum, kteri travi hodiny (presneji tydny a mesice) vylepsovanim RBR. To je nezkutecne mnozstvi straveneho casu pro nasi zabavu a uz snad vic jak pred rokem se zacalo psat o nejake forme odmeny Wallymu za to vsechno. Ted uz je tech lidi vic, kteri si zaslouzi nejake podekovani.
A nejaka mateiralni cena pro viteze si myslim neni motivace. Notabene je na ni stejne jen par adeptu a my ostatni jedem pro radost a prijemne ztraveny cas.
Příspěvek Zaslal: st listopad 08, 2006 16:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petře, Hrouda odpověděl v podstatě přesně co já měl na jazyku. Nelze srovnávat a myslím, že s motivací nebude u druhého ročníku MČR žádný problém. A parta lidí co se o nás stará, dostane aspoň něco, i když si nemyslím, že adekvátně k úsilí, co tomu věnují.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: st listopad 08, 2006 17:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také zastávám stejný názor, tedy že plně akceptuji navržené částky a navrhuji se už o cenách nebavit, maximálně ve smyslu "fans for tvůrci plug RBR" Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st listopad 08, 2006 17:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BUJACEK Martin





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já taky se vším souhlasím, ale taky by mě zajímal bod cis. 18 jestli to omezene nastaveni si budu muset hlidat a nebo jestli to bude kontrolovat plugin dik za odpoved! Uz se moc tesim Very Happy
Příspěvek Zaslal: st listopad 08, 2006 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin: Bude pry volne stazitelny program na kontrolu setupu. Kazdy si to bude potom muset hlidat sam, stejne jako v realu.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st listopad 08, 2006 20:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPURNY Honza





Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno / Vsetin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry den,

rad bych rekl, ze v podstate s pravidly nemam problem, ale dovolil bych si drobnou kritiku:

1.) platba za licenci teamu. vsichni v teamu uz plati osobni licence na MCR tak proc by se meli skladat jeste na teamovou licenci, to podle me moc nedava smysl a jsem proti tomu. kdo chce jet MCR, at si koupi odpovidajici licenci, to jo, ale at uz se lidi libovolne do teamu sdruzuji a rozdruzuji a prechazeji a podobne bez nejakych financnich vyrovnani a tak... Nebo klidne at je osobni licence o 50 kc drahzsi a at uz se neplati teamova. nemam predstavu, jak bychom se v teamu vyrovnavali - jsme team, ktery se v podstate vubec nezna a nevim, jak bychom si posilali 80 Kc (podil za teamovy poplatek) - samozrejme to realne je, ale je to fakt podle me nesmysl a zbytecna komplikace

2.) licence na jedno auto. s tim bych taky nesouhlasil. je to paradox, protoze me se toto omezeni v podstate netyka (nebot vsecko chci jezdit s focusem), ale i pres to proti tomuto "protestuji". Mike napsal, ze se snazi zmrazit pohyb jezdcu mezi ruznymi variantami vozu, ale to mi moc nedava smysl proc. Miku, porc? Proc by si nekdo nemohl jezdit kazdy zavod s jinym autem? Ja myslim, ze jde o to, aby nedochazelo k podvodum s fyzikami, ale pokud budu pouzivat povolene fyziky auta, tak proc bych jendou nemohl jet s focues, jednou s 307kou a jednou s imprezou? Moc nechapu a mozna bych privital nejake vysvetleni. Navic jestli je licence vazana jak na rally tak na sprint, tak uz to je postavene na hlavu uplne: proc by jezdec nemohl jet v rally s focusem a ve sprintu s accentem ? Mozna k tomu nejaky duvod je, ja nevim, ale v tom pripade prosim (klidne strucne ) o vysvetleni.

Predem dekuji za odpoved a vsem ucastnikum preji v MCR spoustu km bez nehod. Smile

Honza S.
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NESVADBA Ales





Založen: 01. 01. 2006
Příspěvky: 151

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo presne na tohle jsem se chtel taky zeptat
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 17:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Sporak: k tomu bodu 2) myslim ze se nekde psalo ted uz nevim kde, ze auto se bude mozna moct vymenit zase za neaky poplatek snad sem to napsal dobře, a doufám že si nevymýšlím.

a k bodu 1) to s tebou souhlasím

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 18:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SPURNY Honza





Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno / Vsetin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VITA Tomas napsal:
to Sporak: k tomu bodu 2) myslim ze se nekde psalo ted uz nevim kde, ze auto se bude mozna moct vymenit zase za neaky poplatek snad sem to napsal dobře, a doufám že si nevymýšlím.


No to jo, ale to mi prijde fakt nesmyslne. Teoreticky priklad: Co kdyz budu chtit jezdit rally s focusem a sprinty s imprezou? to si budu muset kazdy tyden zazadat o zmenu auta a budu kazdy tyden platit 50 penez? no ja nevim, prijde mi to ustrelene vazat licenci na auto, stejna chobotina jako vazat povinne ruceni na auto, to taky vymysleli nejaci inzenyri (tim se nechci sebemin dotknout Mirka Wink )

Opravdu bych prosil (uctive a s pokorou) odpovedne lidi, tedy Mirka, jestli by mi to mohl vysvetlit, proc je to tak (z meho pohledu) blbe. Prosim prosim.
Příspěvek Zaslal: st listopad 22, 2006 9:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Gregory





Založen: 11. 03. 2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Baška (Frýdek-Místek)

Příspěvek Předmět: Kde koupit licenci. Odpovědět s citátem

Ahoj Lidi. PLS poraďte mi . Kde se dá koupit ta LICENCE B ? Jestli je na to nějaká stránka nebo co pls ? . A ještě jedna otázka. Jak se můžu přihlásit na nějaký ten závod nebo si mam koupit nějakou licenci na MCR ? Jde to vůbec ještě? Jezdím už dlouho ale až ted mám konečně net . Předem Díky

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 19, 2006 14:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nova sezona jeste nezacala.Informace o licencihc apod se dozvis na www.rbrmcr.com

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út prosinec 19, 2006 15:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Re: Kde koupit licenci. Odpovědět s citátem

Gregory napsal:
Ahoj Lidi. PLS poraďte mi . Kde se dá koupit ta LICENCE B ? Jestli je na to nějaká stránka nebo co pls ? . A ještě jedna otázka. Jak se můžu přihlásit na nějaký ten závod nebo si mam koupit nějakou licenci na MCR ? Jde to vůbec ještě? Jezdím už dlouho ale až ted mám konečně net . Předem Díky

Pokud jsi úplný nováček na netu vítej mezi námi a zak začít jezdit se dozvíš tady
http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?act=al&p=howtostart

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 19, 2006 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gregory





Založen: 11. 03. 2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Baška (Frýdek-Místek)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to jsem díky moc.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 19, 2006 20:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Gregory





Založen: 11. 03. 2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Baška (Frýdek-Místek)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a ještě kluci. Jak to dělate když jsou zavody když je tam napsane Monte Carlo,Swedish atd to jako jezdite jak bo v Burnsovi takové tratě nejsou ne ?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 19, 2006 20:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Názvy jsou dle reálu a tratě přiřazené ze hry (jen přejmenované Laughing )

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 19, 2006 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme