Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NÁMITKY A PŘIPOMÍNKY NA VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ MČR
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: NÁMITKY A PŘIPOMÍNKY NA VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ MČR Odpovědět s citátem

Přatele a zaroveň soupeři, mam takovy problem s nazvem naseho teamu, jak jiste kazdy vi jmenujeme se Subaru WRT a podle noveho pravidla se nesmi byt Stejny nazev jako v MS, jak tak predpokladam tak pouze muj team ma nazaev stejny jako jeden z teamu v MS.Ale nas team se jmenuje Subaru Warszawa Rally Team. Tudiz je tu shoda ve skratce Subaru WRT.Proto se vas ptam jaky mate nazor na to ze se musime prejmenovat?


Ne ze bych to bral jako pravdilo lehce osobni diky uvedenemu nahore.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 15:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Re: NÁMITKY A PŘIPOMÍNKY NA VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ MČR Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Přatele a zaroveň soupeři, mam takovy problem s nazvem naseho teamu, jak jiste kazdy vi jmenujeme se Subaru WRT a podle noveho pravidla se nesmi byt Stejny nazev jako v MS, jak tak predpokladam tak pouze muj team ma nazaev stejny jako jeden z teamu v MS.Ale nas team se jmenuje Subaru Warszawa Rally Team. Tudiz je tu shoda ve skratce Subaru WRT.Proto se vas ptam jaky mate nazor na to ze se musime prejmenovat?


Ne ze bych to bral jako pravdilo lehce osobni diky uvedenemu nahore.


Subaru Warszawa Rally Team samozdřejmě akceptuji .. Subaru WRT nebo W.R.T a podobné klony nikoli .. at už si pod tím mázvem představuješ cokoli tak Subaru WRT je název teamu MS ...

a jestli si myslíš že díky tomu že to sem napíšeš po tom co jsem ti celou věc jasně vysvětlil na icq, tak samozdřejmě nečekej že se cokoliv změní, akorát mě zaráží přístup.
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me je jasne ze se vec nezmeni na to jsem po roce uz zvykly ale chci jen vedet co si o tom mysli ostatni.

A uz by ses mohl naucit ne"quote" na posledni prispevek zasiras tim databazi.


Naposledy upravil NEMEC Michal dne po listopad 06, 2006 16:27, celkově upraveno 1 krát

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 15:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

quote bylo správně Smile bylo to adresováno jen a pouze Tobě
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I bez nej by mi to doslo ze to neni nikomu jinemu.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 15:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už mi to nedá a nezbejvá mi než reagovat na to, čeho sem pořád svědkem tady na foru. Připadá mi to, že se tady většina lidí chová jakoby Plugin a všechno kolem něj byla nějaká PLACENÁ a VÝDĚLEČNÁ služba zákazníkům. Ta neúcta s jakou se tady buzerujou lidi jako Mike Olson, mi připadá úplně trapná. Tyhle lidi to dělaj zadarmo, ve svym volnym čase a jediný, co z toho maj sou štiplavý kecy a kritika.

Pokud já někdy budu něco chtít změnit nebo pokud mi o něco pude, tak svůj požadavek napíšu s největší skromností a s největší úctou k lidem, co sou za tohle zodpovědný.

Plugin je podle mě naprosto úžasná věc, která se pořád zlepšuje a má skvělou budoucnost. Je mi jasný, že kritika ze strany jezdců a lidí okolo je důležitá a vede k postupnýmu zlepšování pluginu, ale trochu úcty, empatie a vděku by neškodilo...

P.S. Tohle nebylo myšlený jen na Michala Němce
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 15:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. Kdo je Mike Oslon?

2.Nikde nepisu ze ty penize nechci platit ale jsou to prave penize a ja si je vydelavam tudiz chci vedet do ceho je davam, a co z toho budu mit.To ze se ptam co z toho budu mit je proto ze chci vedet co z toho budu mit a ne proto ze chci nekomu naznacit ze je to drahy nebu neco podobneho.Ja mu rad ty penize dam ale chci vedet jestli pak budem jeste neco platit na sraz nebo ne. To je vse nic min.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Připojuji se k Pavlovi a jsem překvapen těmi dialogy s Mirkem - Michale, proti tobě jsem nikdy nic neměl, ale teď mi připadáš jako husa potrefená. Pokud to nervově nezvládáš, co takhle složit funkci Twisted Evil Ne vážně...nechápu a mrzí mě to. Chtěli jsme v MČR něco extra ? Chtěli jsme to tak, aby atmosféra dávala tu správnou dávku adrenalinu ? Chtěli jsme aby pravidla a organizátoři měli autoritu ? Chtěli jsme to, že když nedojedu závod v MČR, tak mě to bude mrzet ještě druhej den ? Chtěli jsme, aby když někdo podvádí, byl potrestanej podle nějakých daných pravidel ?
Pokud nemáte na tyto otázky odpověď ANO, nevím co tady k čertu prudíte a běžte si na jiný fórum. I já coby 38 letej dědek se podvolím jen proto, že chci prožít něco extra.
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romane ja si myslim, ze Mikeee nam chtel rici asi to, ze kdyz vlozi do neceho 500kc, tak pak nechape proc si nemuze pojmenovat team jak chce. Ale vy to hned vidite jako kritiku. Me je to uplne u prdele, letos nepojedu, ale Mikeeeho fakt chapu. Kdyz dam za neco tolik penez, tak budu preci chtit, aby se to jmenovalo podle me...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 16:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Věřte mi že jsem dlouho přemýšlel o tom jestli to co nyní napíši opravdu uveřejním ale okolnosti viz výše mne k tomu dokopaly, tudíž omluvte, pokud to bude román.

MČR sem v jeho začátcích pojal jako standartní turnájek o delším trvání a dlouhodobější soutěži na bodíky. Díky lidem keří mne nyní obklopují mnozí ani neznáte, ale právě tito lidé jsou podstatou celého projektu, který se stal postupem času jedním z nejprestyžnějších soutěží, které se vůbec na pluginu jedou, a když jsem tyto lidi oslovoval s žádostí o pomoc v realizaci, nikdo z nich neváhal a v rámci svých možností odvádí bezesporu perfektní práci, a rozhodně si nezaslouží vaši kritiku. Pro kritiku jsem zde já jako "vedoucí" projektu a veškeré negativní reakce řeším tak jak přijdou bez toho aby se to zmíněných lidí nějak dotklo, a jsem tomu rád a věřte že psychycky se to někdy nedá unést ale postupem času sem si "nějak" zvykl že ne každý krok který udělám bude populární pro ostatní lidičky ale bez těchto kroků se prostě dál kráčet nedá i když jsou to někdy kroky do tmy, ale takový je holt vývoj.

Pro lidi kteří věnují projektu MČR jsem se rozhodl udělat to nejmenší co mohu a to je poděkování za skvěle odváděnou práci v jejich volném čase prostřednictvím VIP karty. Neptejte se co je VIP karta, protože to zde nepatří.

Ale abych se vrátil k tomu proč platit nebo neplatit licenci, tak nyní písnu jak to vidím já ... je to můj názor a pokud se s ním kdokoliv stotožní tak je to na jeho rozhodnutí.

Zaplatit 3 stovky za 8 měsíců intenzivní zábavy, dlouhodobé soutěže na nestandartních površích s fyzikami vozů jejichš řízení je zábava a ne utrpení, vidina zisku poháru a nějaké té ceny v soutěži která má jasná pravidla pro všechny zůčastněné a jako třešnička na dortíčku vyhlášení výsledků kde bude co jíst a co pít a hlavně předstoupit před všechny ostatní a převzít si vysněnou a tvrdě odpracovanou trofej.... to je si myslím naprosto zanedbatelná částka. A ten kdo má výhrady typu ..je to drahé doopravdy závodit nechtějí, chtějí se pouze občas svézt jen tak bez dlouhodobé perspektivy. Tímto poplatkem se samozdřejmě takoví rádoby závodníci eliminují, nebot jim to za tři stovky prostě nestojí.

A ruku na srdíčko, každý kdo si to minulou sezonu jen skusil nyní k MČR přistupuje jinak než tomu bylo na začátku a zážitky se umocnily právě vyhlášením vítězů, a myslím si že každý kdo tam byl a předstoupil před ostatní pocítil cosi co se nadá jen tak popsat a tento zážitek je nutí k zopakování minimálně stejného výsledku právě proto aby tam před všemi ostatními zase stál s pohárem nad hlavou.

Díky za pozornost
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 16:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ja stim souhlasim vtomhle mas pravdu, ale ty kroky do tmy o kterych mluvis jako o vyvoji je treba taky eliminovat a udelat znich kroky do svetla.Kazdej dela chyby ale to ze ji dokazes priznat ci dokoknce opravit je mohem lepsi nez si stat za svym spatny nazorem.

Jako ja si vazim prace kterou delas a jsem ti vdecnej za tuhle soutez.A dekuji za odpoved ohledne penez tohle jsem chtel presne slyset.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 16:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady ale přece nejde o kritiku jako takovou. Bavíme se o stylu tý kritiky. Podle mě je to kolikrát zbytečně vostrý
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 16:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ostrá kritika přijde vždy když se píchne do "živého"
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 16:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOHOUT Pavel





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a chci se zeptat. Lidi, co si zaplatěj získaj jiný fyziky, povrchy, tratě atd. nebo de jen o to, že si zaplatěj za možnost utkat se v MČR.

Já osobně bych byl pro, aby byl plugin pro všechny stejnej i s fyzikama a všim. Bylo by lepší to sjednotit (už kvůli tréninku atd.) a peníze vybrat jenom čistě jako zápisný do MČR.
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 16:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vše co je vyvíjeno pro MČR RESPEKTIVE MODIFIKACE TRATÍ A POVRCHŮ se použijí pouze v online na pluginu a nikdo jiný zatím nebude moct tyto modifikace použít ( kromě offline užití u rz které budou mít stejné pozice jako originální rz) Pokud se jedná o rz které budou nad rámec originálních značení pojedou pouze online na pluginu, nebo offline v shakedownu pluginu.

S fyzikami vozů je to jednodušší, protože budou při tvorbě turnaje v jednom balíku MČR a bude je moct používat kdokoliv, kdo je zařadí do svého turnaje.

Jestli se sjednotí či nikoli záleží pouze na Wallym ale podle toho co vím tak dříve jak skončí Euro by k tomu dojít nemělo .. tudíž výše popsaný postup zůstane až do konce MČR a poté by k sjednocení mohlo přistoupit.

Ale východisko vidím v tom že se prostě organizátoři jednotlivých turnajů prostě domluví na používání fyzik at už globálních nebo jiného balíku.

Balík MČR bude obsahovat veškeré fyziky všech vozů, které jsou v downloadu.
Příspěvek Zaslal: po listopad 06, 2006 16:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme