Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Spojení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: Od začátku!.... Odpovědět s citátem

Jen pro info: INI soubor jsem měl upravený cca již před dvěma roky i když jsem zjistil, že díky pomalému přopojení online jezdit nemohu. Teprve "nedávno" když jsem začal jezdit pravidelně jsem ho vlastně začal používat naplno. Přesto jsem se od odjetí TR a následujícího turnaje nemohl připojit a naskočilo to až dnes večer, když zde začala houstnout atmosféra. Mám RBR na compu a noťasu, na každém jinou verzi a na různých discích, přesto to hlýsilo stejnou chybu. A kolegy Sajtara se musím zastat, ověřoval jsem si jeho INI soubor, ale já v textu chybu nenašel, přesto mu to ještě teď neběží. Takže i mne by ta "záhada" docela zajímala. Někde přece chyba nebo změna být musela, jinak by se to neprojevilo tak masově.

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 1:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SAJTAR Jiri





Založen: 07. 03. 2009
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže už to jde,po kompletní reinstalaci hry to stejně nešlo se připojit.Po stažení nově pluginu odsut to jede zatím,za další nikoho jsem tady nebvinoval že je to uděláno ůmyslně tak se uklidněte nazdar.
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 8:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolím si připomínku: Jirko...je fajn, že se to tu řešilo před dvěma roky a že to Wally v nějakém vláknu psal...ale co má dělat člověk, který na pluginu jezdí rok..jak to má vědět že si to tam má dopsat, když celý rok vše běží normálně...a navíc to nikde, ani v pokynech jak začít napsáno není??

Tak se nedivím, že jsou někteří naštvaní..i když u některých jedinců je forma značně neěťastná.....

Možná by tedy stálo za to, aby se to někam napsalo, aby i nováčci, nebo služebně mladší uživatelé pluginu neměli problémy.......

PS: A nerozčilujte se...praskne vám cévka a bude po ježdění.... Very Happy
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 8:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Jirka: Samožřejmě, že to s tím vypnutím pluginu bylo přehnané, ale to chce klid Laughing
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 11:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme