Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Restarty RZ
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Restarty RZ Odpovědět s citátem

No pánove kam se nam ty rally ubírají to je děs je tu mraky turnajku , ale je velice těžké v nich najít NORMALNI rally bez restartu dost mě to mrzí protože se musím pracně probírat harmonogramy všech rally a hledat ty co nemají opakovaní rz. Připadá mi to tu jako turnaje pro honiče rekordů a opravdové rally je tu opravdu pramálo. To už neumíme poskladat hezkou rally bez restartu?!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Naposledy upravil BRUDER Martin dne so listopad 11, 2006 16:50, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: so listopad 11, 2006 16:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli by nestalo za to, zkrouhnout nejak pravomoce, aby nezakladal turnaje, kdo ma do prdele diru. Rolling Eyes

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: so listopad 11, 2006 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Metrik





Založen: 16. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by stačilo rozdělit zahraniční a československé zakladatele turnajů

_________________
Metrik (Janda Petr)
Vltavín-SimRacing-team
Příspěvek Zaslal: so listopad 11, 2006 17:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://rbrczech.rbrmcr.com/forum/viewtopic.php?t=24&start=225 tady je jeden návrh od Jardy a s tím souhlasim, tohle rozdělení by bylo dobrý, protože takhle je v seznamu hafáč turnajů, půlka zamčená a druhá půlka divná Smile myslim, že by nějaký roztřídění vůbec neškodilo

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so listopad 11, 2006 18:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Re: Restarty RZ Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
No pánove kam se nam ty rally ubírají to je děs je tu mraky turnajku , ale je velice těžké v nich najít NORMALNI rally bez restartu dost mě to mrzí protože se musím pracně probírat harmonogramy všech rally a hledat ty co nemají opakovaní rz. Připadá mi to tu jako turnaje pro honiče rekordů a opravdové rally je tu opravdu pramálo. To už neumíme poskladat hezkou rally bez restartu?!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Musím se připojit. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Najít totiž poslední dobou "normální" rally je prakticky nemožné. Tím "normální" myslím: zakázané resety, že nemá jen 1 nebo 2 RZty, má zapnuté poškození (alespoň střední) a není zaheslovaná. A když už se najde, tak ji dokončí tak 5 lidí. A honit se s 5 lidma, kteří jezdí stejně úplně jiné časy, není žádná zábava. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Já už jsem normální turnaje skoro přestal jezdit.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: so listopad 11, 2006 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych taky privital rozdeleni... Sice jsem tech 1RZ dost jezdil, ale proto, ze jsem chtel nacvicit snowmod a jinde nebyl... Takhle se v tom vazne neda prohrabavat...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so listopad 11, 2006 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky se pripojuju. jako starsina pamatuju casy, kdy jsem netrpelive cekal, az se objevi nejaky turnaj, ale od urcite doby se tam uz skoro nedivam. A pak bohuzel treba i prosvihnu registraci do nejakeho zavodu Sad
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak tohle téma je přesně na místě.... Mě ty turnaje s restartam strašně ser*u Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Možná by bylo řešením udělat to, že by se z turnjů s restarty nezapočítávaly časy do rekordů... Tyhle turnaje jsou uplně o hovně a přijde mi to strašně dementní - ja si chci zahrát simulator rally online a ne střelbu na jednu RZ... bez volby opakovni RZ bych se klidně obešel, ale chápu že to je dobra věc na trening) - rozdělit - restarty trening a bez restartu normalni turnaj, kde se započítávají časy a udělují se poháry do statistiky Idea

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 17:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj připojuju se, opravdu je tu čím dál víc "rally". kde není žádné poškození a každou RZ lze opakovat donekonečna (nebo spíš dokud není čas se kterým je ten kdo jede spokojenej) Osobně na jedné RZ testuju nastavení, ale pro to používám šejk. Těžko se hledá něco, co by stálo za opravdové závodění... Tedy mimo velké turnaje a Cupy. Ty se ale v tom množství balastu ztrácí Confused
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajimave ale taky je, ze kdyz pak jedu nejaky turnaj, ktery je 1/ tezky, 2/ dlouhy, 3/ ma malo servisu, 4/ je na real damage, tak ho jede 5 lidi...

Takove zvlastni mi to pripada, ze se sice place po tezkych turnajich, ale ty pak nikdo nejezdi...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 18:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KNESL Pavel





Založen: 20. 07. 2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Karviná

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pradu já osbně nejaději jezdím ty těšké a dlouhé turnaje,ale těch je málo a jezdí jich pár lidí. RBR je sice simulace,ale díky restartům se zněho stává pomalu spíš arkáda Confused Já bych ty restarty zakázal.
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to: Knesl
Já bych ty restarty taky klidně zakázal, vůbec by mi nechyběly. Nebo aspoň takové turnaje znehodnotit, tj. nezapočítávat do statistik - pak by takový turnaj neměl význam, když by v něm nešel ulovit rekord a tudíž by pak nemělo význam jej zakládat... Funkce opakování RZ by byla pak dobrá akorát na týmový trening a na šejk... Tak si myslim, by to mohlo být správně...

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 22:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOVAD Lukas





Založen: 13. 03. 2006
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: restarty Odpovědět s citátem

naprosto s vama souhlasim.... restarty sou o nicem Sad

ale taky bych zaved ze by bylo poviny do popisku RALLY psat o co GOU;) jako restarty, poskozeni, skupiny, atd.... aby stacilo vlitnout do pluginu a vybrat si rally a ne pred tim jeste projizdet stranky a pelive vybirat a zapisovat simena turnaju Confused
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 22:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím jestli je to technicky možné , ale řešení by bylo kdyby plugin dokazal rozdělit turnaje ve hře na dvě časti. Pokud bych chtěl jezdit rally s real poškozením a min 5rz bez restartu a tady by se udělovali pohary ve druhem případě třeba treninky a honba za rekordy tam bych pohary nepřiděloval !!! Nema to s rally nic společného!! Twisted Evil Ale to by muselo byt asi na vyběr už v zadávání turnaje jestli bych ho poslal do RALLY nebo do TRENINKU. prostě by se ve hře oběvilo: Online přihlasím se a pak bych se rozhodl jestli vstoupím do rally nebo do leteckýho dne Laughing ale to je spíše otázka pro adminy Wink Co vy na to? Šlo by to? Jestli mi teda rozumíte jak to myslím. začína v těch turnajích byt opravdu chaos. A pohár za to že jedu 1 rz 20x to tedy opravdu nee!!!
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 23:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych restarty taky zrusil, na testovani si muzes dat "plugin offline shake".
taky pomalu jezdim jenom poharovy rally, i kdyz ted jsem celkem testoval na Euro EVOIX na snehu

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: ne listopad 12, 2006 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme