Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pasivní a "aktivní" diferenciályPro10WRCařů vMČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro pasivy pro prvních 10 ve WRC?
Ano
33%
 33%  [ 22 ]
Ne
66%
 66%  [ 43 ]
Celkem hlasů : 65

Autor Zpráva
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro pana Valentu Lukáše:
já nevím, jestli to napsat v hieroglifech, toto není mistrovství světa!!!! Nelze napodobit svěťák ve všem.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 18:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V tom pripade to tak nema bejt protoze MCR nema bejt co nejblize MS jsme cesi jak mi bylo receno takze nepotrebujeme nic z MS vcetne nazvu.Ale MS trate nevadej.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1) stále nechápu proč by to nešlo
2) pokud se teda neblížíme MS ale MČR tak bysme měli jet bez WRC
3) pokud se nemáme blížit ničemu, tak můžou bejt pravidla jakýkoliv a když to chce mít Mirek takhle, tak by to tak mělo bejt
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 18:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to by si mel Mirek ujasnit co chce.A jestli mu to za to stoji a jestli mu to nekdo pak pojede.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 18:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Valenta
Čemu se chceš sakra furt blížit, jezdíme rbr a to je original hra. Samozřejmě chápu, že ke skutečné rally máme blízko a v některých případech lze úspěšně napodobovat, ale toto Mirovo rozhodnutí k nim nepatří. Nelamme tu "realitu" přes koleno. Doufám že už to pochopíš Exclamation

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hele počítej si do deseti,uklidni se a neřvi na na mě jo.Já se chci blížit realitě a myslim že většina lidí tady.Proč se asi měnili fyziky a dělaj se podle skutečnejch aut??Pokud se někdo realitě blížit nechce,může si hrát NFS nebo Colina.

A PÍŠU SEM JEN SVŮJ VLASTNÍ NÁZOR A NEROZHODUJU O TOM JAK TO BUDE!

Takže pokud se někomu pravidla nelíbí, tak by si to měl vyřešit s Mirkem.
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 18:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybych měl řvat tak bys to na textu poznal, to mi věř. A s tebou to tady řešit už opravdu nebudu. Evidentně to nechápeš, ale třeba dorosteš...

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 19:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle, ze ti to stoji za takove rozcilovani Laughing Dej si kalisek a pak jeste jeden za me Wink
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když někoho bude těšit že mě předjede když budu mít horší podmínky než on tak at si poslouží. Nepatřím mezy nejrychlejší jezdce RBR a pravě proto mě na minulem MCR těšílo to když sem předjel třeba Škorpíka nebo Mika ale měli sme stejné podmínky. A dokazal sem to. A v tom to bylo krasné. Vy si to už řict nebudete moci protože vás bude žrat myšlenka že ste měli lepší vuz .Ale říkám když vás to potěší tak si to užijte. Neměly bychom zapomenout na to že by sme se měli hlavně bavit a ne se trapit na trati. MCR muže byt super ale nejlepší turnaj co jsem kdy jel byl OCTAVIA -CUP od Lukaše Utraty a to z mnoha duvodu a tím největším je ten že to jezdila hlavně super parta ktera zavodila na trati a ne mimo ni. Dam ruku do ohně za to že nikdo tam nechtěl nic ojebavat. Jezdili sme RALLY a každy tu mohl ukazat co umí. A to od tvorby setupu po strategii az umění na trati. Ale jak říkam je to v lidech Byla tam zkvěla parta ktere nezaleželo na tom jestli vyhraje ten a nebo ten ale hlavně sme si to užily a o to v RBR jde a to i mimo turnaj. MCR se ubíra myslím si v tomto ohledu španym směrem.A to je mi líto. Crying or Very sad Tod vše.


Naposledy upravil BRUDER Martin dne út listopad 21, 2006 20:00, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Hrouda
Marťas zúčtujeme spolu na Monte Všemina, neboj. Včera mi o tom názvu řekl Bruďas...hmm dokonce rýmuju Smile

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 19:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No jasně, já jsem ještě mladej a blbej.A taky jsem se v něčem zastal Mirka a to vám asi vadí.A i bez tohohle omezení tu stejně nebudou rovný podmínky pro všechny.Ne každej má volant, každej nemá čas se piplat s nastavením atd. Ale já už to tu nebudu řešit, s WRCem nejedu a je mi fuk jak pojedete.
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor pozor ja se Mika taky mockrat zastal ale dovol mi s nim někdy nesouhlasit. To snad mužu? Nebo se to nesmí ?
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně že můžeš, mě se taky některý pravidla nelíbí, ale prostě se přizpůsobim.A z tohohle se podle mě dělá až moc velká věda.Myslim, že pokud je někdo opravdu dobrej (což si myslim že v těch prvních 10 je většina), tak si poradí i s timhle handicapem.V některých okruhových závodech taky dostanou ty nejlepší třeba zátěž navíc.A předevšim si myslim, že se to jezdí pro zábavu.A musíš uznat, že určité zpomalení těch nejlepším by trošlu vyrovnalo síly a bylo by to určitě zajímavější.
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lukáši nevím oč ti jde ,jedeš s Nkem. Já s pravidly jako takovými celkem souhlasím ,ale proč postihovat někoho vpředu - za to že je dobrej ,tak to je hovadina a obvzlášť v případě když ho omezuješ nesprávným způsobem.
A mimo jiné ,v reálu se v rallye neomezuje !!!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 20:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Lukas





Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 60
Bydliště: Litvínov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Jan Bittner:
O co mi jde jsem napsal v příspěvku nad tebou.A myslim že v realu se teda omezuje,jinak si neumim vysvětlit, proč teda má mechanický difi jen někdo.
Příspěvek Zaslal: út listopad 21, 2006 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme