Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pasivní a "aktivní" diferenciályPro10WRCařů vMČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro pasivy pro prvních 10 ve WRC?
Ano
33%
 33%  [ 22 ]
Ne
66%
 66%  [ 43 ]
Celkem hlasů : 65

Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle klíííd Smile jestli si nepostřehl tak sem to pravidlo zrušil Smile

Honza to psal už výše Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: so listopad 25, 2006 14:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
Tak k tomuto už není co říct...někoho tak sebestředného jak jsi ty, jsem ještě nepotkal. Vyrob si pravidla na míru a jezdi třeba ve všech kategoriích. Přeju ti hojnou účast. A víc už tu nebudu otravovat, forum na to vlastně není.. Sad


aha, takže podle příspěvku si píši pravidla pro sebe ... no jo už je to tady (i když vůbec netuším jestli bude čas na nějaké ježdění)

to je fakt super názor .

Opravdu je vidět že nic není dost dobrý ať se člověk snaží sebevíc Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so listopad 25, 2006 14:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No některé zde čtené dialogy a potažmo i "trialogy" by se hodily možná tak sem http://poohandfriends.wz.cz/ ne ? Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so listopad 25, 2006 14:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A co to pravidlo o názvech týmu. Nad tím se taky ještě zamysli, je to totiž úplnej nesmysl - takový pravidlo neexistuje nikde v ničem, takže vůbec nevím jak tě mohlo něco takového napadnout.
Navíc každý se asi bude radši honit s týmem Subaru WRT, než s nějakým TRW urabuS.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: so listopad 25, 2006 14:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mirek Olsa: Diky za zruseni pravidla o pasivech.

Martin Kozisek: Martine, prosim, kdyz se konecne povedlo zmenit zasadni problem s nerovnymi podminkami. Nerozdmychavej dalsi problemy. Toho, o cem by se dalo dal dohadovat je dost, ale uz to je ve vsech pripadech stejne pro vsechny startujici. Je smutne, ze jste se museli prejmenovat, ale na Vasich moznostech ukazat to vsem na trati se tim nastesti nic nezmenilo. Zkus to, prosim, nejak zkousnout Wink

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so listopad 25, 2006 15:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přemýšlím, jestli tato komunita RBR (myslím povšechně) je připravena na tak "přísně daný" závod jako MČR2 bude.
Za sebe můžu říct, že sem. Pravidla jsou od toho aby se uznala nebo ne. Určování pravidel asi nebude demokracie. nebo snad Ústavu ČR jsme odhlasovali všichni ? Smile Ne to už je moc Smile
Přemýšlejte kvůli čemu tady všichni píšete, že nepojedete ? Jsou v tom ty prachy ? Nebo já to nechápu - na jednu stranu píšete, že to je jen hra a na druhou, když je možnost zkusit něco většího, tak na tom hledáte špatný věci. Neříkám, že se vším souhlasím, ale pro mě většina pravidel je OK


Naposledy upravil BARTA Roman dne ne listopad 26, 2006 9:57, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: so listopad 25, 2006 15:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Roman: Myslim, ze se tu lidem zcela po pravu nelibilo to, ze uz pred startem nemeli vsichni rovne podminky. S jakymikoli dalsimi pravidly takovy problem nebyl a opravdu slo rict bud ano nebo ne.

Je fajn udelat prisny turnaj. Ano beru. Ale k cemu je super dokonala organizace a kontrola v turnaji, kteremu ale hrozi ze zajem o nej bude minimalni? Porad je to jenom hra a nema smysl z ni delat cokoli jineho. A pokladam za nestastne trvat na pravidlech, ktera se nelibi drtive vetsine tymu. Pripadny ustup prece nijak nesnizuje kvality ani autoritu poradatele.

Asi jsem idealista, ale nemyslim si, ze by diskuze mohla cemukoli skodit. Spise naopak. Diky diskuzi lze prece udelat turnaj atraktivnejsi. O co jineho preci jde? Zruseni pravidla o pasivnich diferencialech prece nijak nesnizuje kvalitu MCR.

Proto jsem velmi rad, ze tohle kontroverzni pravidlo bylo zruseno, i pres to, ze me osobne se netykalo. A i kdyz vim, ze lide, kterych se tykalo, me porazi i s traktorem, tak mam lepsi pocit ze zavodeni, kdyz jim zadne klacky pod nohy hazet nebudu. Chapes? Wink

Jsem rad, ze se vse s timto pravidlem vyresilo.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so listopad 25, 2006 15:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj souhlasím s pyrosem. Buď chci jet (a to já JO) a přizpůsobím se požadavkům pořadatele, který přípravě věnuje nemálo času, Nebo si najdu jiný turnaj, který je stavěn dle mých představ. Když mi ani jedno nevyhovuje, tak vytvořím vlastní Cup a za chvíli poznám, že na to nemám... a vrátím se na začátek.
PS nerad bych se dožil toho, že se přestane jezdit jen proto, že se všichni budou jen a jen hádat, každej bude mít svojí pravdu a nikdo se nebude chtít přizpůsobit Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so listopad 25, 2006 15:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kdy bude start prvniho podniku??

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 2:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mirek Olša: Díky za rozumné rozhodnutí

Co se názvů týče, je mě to jedno. Klidně bych jezdil i s originálními názvy. Aspoň bude jezdec vědět, co ho čeká a podle toho nastavit auto. V reálu jezdci taky nejedou naslepo. Ví jeké RZ je v sekci čekají.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 11:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Šenk : no tak to mám jinej názor ,v realu tu trat vidí poprvé den předem .U nás ty tratě máme nalítaný dokola - zůstal bych u maskovaných názvů ,ale přiklonil bych se k českým názvům.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 13:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
To Šenk : no tak to mám jinej názor ,v realu tu trat vidí poprvé den předem .U nás ty tratě máme nalítaný dokola - zůstal bych u maskovaných názvů ,ale přiklonil bych se k českým názvům.



JSEM PRO...

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne listopad 26, 2006 17:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle téma jsem založil a rozpoutal debatu tak bych si dovolil tohle téma ukončit.
Všichni jsme si přečetli jak to vlastně je a kdo má a nemá pravdu, názorů tu bylo strašně moc a každý věděl jak je to správně, ale v podstatě šlo o to, že jeden člověk vymyslel pravidlo a druhý s ním nesouhlasil a místo odpovědi jsme se tady hádali všichni. Je dobře, že se vše vyřešilo, ale pro příště je jasné, zásadní rozhodnutí dělat po konzultaci s Těmi kterých se to týká a nebo dát hlasovat, diskutovat atd!!!

A hlavně! Udělal jsem si nový obrázek o lidech s kterými se tady denodenně potkávám...a Vy o mně....

Všichni tu jezdíme pro radost..... Idea

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po listopad 27, 2006 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ač se ti to Tome líbí nebo ne, nedá mi to něco si přisadit a platí to zejména pro Pavla Chrastinu a vůbec to nebude pěkné co sem napíšu

Podotýkám, že se fórum jmenuje hlasování o aktivních a pasivních diferenciálech a NE o pasivních pro prvních deset.


Vypadá to, že jsou tady někteří lidi kam vítr tam plášť. Mně by opravdu velice zajímalo, co vás všechny najednou vedlo k tomu, že jste tuto debatu založili a takto plamenně debatovali 8 dlouhých stran ????? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Když se asi před dvěma týdny rozproudila debata na téma "Ustanovení MČR", tak se všichni chytli pravidla pěti v týmech. Já jsem jediný poukázal na chybu v nastavení. Začalo to ve fóru "Připomínky k MČR". Během pár stránek jsem byl jistými lidmi odkázán do patřičných věcí, doslova zjebán za drobné a logické připomínky, s tím, že mám respektovat tyto podmínky a nechat Mirka aby to nastavil sám.

A titíž lidé se tady na DLOUHÝCH 8 stran hádají proti těmto nastavením a to troufám si říct bez rozebrání skutečností, zkoušení ve hře atd.

Ač toto není v názvu fóra přímo, tak jsem proti omezení prvních 10 jezdců. Nicméně nejsem obecně proti tzv. pasivním diferenciálům v MČR. Zejména u skupiny N4 se již toto používá nyní a nikdo proti tomu neprotestuje. A výsledky Nkařů v EURU jsou velmi dobré, často ve špičce WRC. To by mě zajímalo co by k tomu Chrást řekl. Tzv. pasivní diferenciály by se měly použít pouze u nových aut - Subaru 06 a dále Focus 06, Citroen C4.
Další příspěvky viz SOUČÁSTKY

K dispozici jsem na ICQ 313 125 206 a mailu j.pancocha@tiscali.cz
Příspěvek Zaslal: po listopad 27, 2006 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroušku, prosím tě neplantej sem enka a euro, to je nebe a dudy, tam jsou podmínky rovné a o tu rovnost mi celou dobu šlo Exclamation A jestli chceš setup na enko tak dej mail (na icq s tebou debatit opravdu nemíním) a já ti ho pošlu, nemusíš tak oklikou Very Happy

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po listopad 27, 2006 23:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 8 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme