Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pasivní a "aktivní" diferenciályPro10WRCařů vMČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro pasivy pro prvních 10 ve WRC?
Ano
33%
 33%  [ 22 ]
Ne
66%
 66%  [ 43 ]
Celkem hlasů : 65

Autor Zpráva
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň ten mail je tam, tak rovnou posílám Laughing

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po listopad 27, 2006 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no nevim jestli spicka Nkaru v Euru jezdi pouze povolene nastaveni Sad Sad


Naposledy upravil STEJSKAL Petr dne út listopad 28, 2006 10:56, celkově upraveno 1 krát

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 0:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Stejskal Petr: Smaž prosím to quote jestli to ještě jde - opravdu zbytečné místo.

To Pavel Chrastina: Tvé odpovědi, tak jak už předchozí v tomto fóru mně opravdu dožírají. A znovu říkám, že mne to rozčililo hlavně z toho důvodu, že když jsem tady napsal svoje připomínky, tak jsi mně ty a ostatní snažili hned umlčet a teď se tady najednou beze všeho rozepisujete. Kdybys sis laskavě přečetl co jsem psal, tak jsem byl proti omezení prvních deseti jezdců také. Nebyl jsem ale proti zrušení pasivů celkově.

A příklad Eura jsem dal zejména proto, že jste tady psali, jak veliké omezení to je a na výsledcích v Euru je znát, že to je omezení malé, nebo spíše nulové podle vašich časů. A to předpokládám, že všichni čeští jezdci ve špičce používají legální nastavení. (Tzn. mapy a svornosti předku a zadku default)
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 8:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, sám si na ty odpovědi nabíháš. Pleteš dohromady diferenciály obecně a to nešťastné nastavení pro první desítku a teď ještě do toho enka a euro. Můj postoj už jsem napsal, tak se nebudu opakovat. Very Happy

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 10:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím na jaké odpovědi si sám nabíhám ???

Do fóra součástky jsem již psal můj názor na pasivni x aktivní dif (tzv. aktivní dif. v RBR není ani tak dobrý jako pasiv ve skutečnosti).

Srovnání s Eurem uvádím jak už jsem řekl pouze k ukázání, že by to pro vás zase takové omezení nebylo.
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 11:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Senore, vůbec to nechápeš a porovnáváš neporovnatelné. A víc už k tomu psat nebudu.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 11:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tak opět se ukazuješ. Tvoje odpovědi v diskuzi mluví za vše.
"vůbec to nechápeš a porovnáváš neporovnatelné" ???? Když už si dáš tu práci a vůbec něco píšeš, tak nepiš takovéto nijaké řeči. Já opravdu velice dobře chápu oč jde a porovnávám jen to co se porovnat dá. A opravdu - to je přesně jen tvůj styl, mně tady napadat, že ničemu nerozumím, a že sem vlastně nemám nic psát, protože jsou to kraviny.

Jestli si myslíš, že to co jsi psal celou dobu ty jsou nějaké argumenty, tak se pleteš. Very Happy a jestli mně chceš zase tímto jen vytočit, tak si pleteš fórum s hospodou.

a ještě dodatek - toto vlákno se jmenuje aktivní x pasivní dif. v RBR a ne aktivní x pasivní d. v RBR pro prvních 10.
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 11:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

....aaa teď jsem si to uvědomil, čeče Jardo ty máš prakticky obecně v globálu pravdu. nastotisíckrát se ti omlouvám Laughing Twisted Evil (Japan for president)


Naposledy upravil CHRASTINA Pavel dne út listopad 28, 2006 14:51, celkově upraveno 1 krát

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 12:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když ten název je tak špatně, tak jsem ho upravil, aby bylo už ve všem jasno!Od začátku se mi jednalo jen o nás 10!

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 13:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dufsi, já se omlouvám jestli jsem tady způsobil zmatek tím že sem se začal vyjadřovat k pasivům obecně. Nicméně celá diskuze byla nejenom o znevýhodnění prvních jezdců (i když je fakt otázka nakolik) ale hned od začátku se rozvířila i hlavně kolem toho jak to vlastně s difama je. Proto tyto moje reakce.
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 16:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLECKAR Tomas





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 89
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo tak to tady pročítám a vůbec si nemyslím,že si Chrást plete forum s hospodou.Tam by se tahle debata tak daleko asi nedostala Very Happy

_________________
#47 Schumi

www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBESA Jiri





Založen: 29. 09. 2005
Příspěvky: 10
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Komentáře HSF Odpovědět s citátem

Komentáře HSF mají své neskonalé kouzlo, a proto si přeji další diskuze, abych se mohl bavit vtipnými odpověďmi (viz Chrást, Kolečkár)

Chlapi díky. (Máte správný přístup k RBR bez přehánění a se zdravým nadhledem)
Příspěvek Zaslal: út listopad 28, 2006 22:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to trochu rád tady shrnul:

Všechny dosavadní nastavení difů včetně těch u eNka byly tzv. aktivní. I mapa u eNek dělala dify aktivní.

Pokud se ovšem mapy vymažou a dif se nastavuje pouze svorností a popř ještě předpětím - tzn. konstatní nastavení mapy rychlosti např. na 30%, tak to je potom teprve pasivní diferenciál - špéra. Tady se ukazuje (aspoň jak se mi to zdálo v testech), že se časy výrazněji zhorší. Z tohoto důvodu jsem také proti omezení 10 prvních jezdců.

Nicméně si myslím, že by se toto pasivní nastavení mělo použít ve skupině N4 a S1600.
Příspěvek Zaslal: st listopad 29, 2006 12:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: a kdo mi udělá nastavení? Odpovědět s citátem

Hoši a kdo z Vás, kteří teda přesně vědí jak fungujou ty dify mě udělá pořádný nastavení? ...já bych apeloval na Mirka. Kdysi jsem jel s jeho focusem, to bylo poprvé co jsem s tím autem kdy v životě jel a ještě na momo force (já mám racing) a hned jsem si dal čas 2:30 na cote. Děláš super nastavení a nehledě na to jak to bude, tak věřím, že diferenciálům a takovým věcem jak fungují nebo by měly fungovat určitě rozumíš.

Proč ale někoho omezovat nechápu. Hitler taky čuměl na olympiádě v Berlíně na černochy jak vyhrávaj jednu zlatou za druhou a byl bez sebe, ale aspon jim nechal stejné podmínky jako ostatním.

Já bych řešil spíš vyvážení aut než omezování jednotlivců.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 17, 2006 0:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak s tím prvním odstavcem s tebou zcela souhlasím. Když člověk s Mirkem mluví o fyzikách a nastavení, tak pozná, že tomu opravdu rozumí a pro všechny hráče by bylo velkým přínosem kdyby napsal svoji verzi o nastavení a fyzikách (originál je na vytření z...).

Co se týče omezování, tak nevím na co konkrétně narážíš. Nicméně pasivy u WRC se už myslím zrušily, takže tam už není co řešit. V podstatě jde pouze řešení diferenciálů u N4. A tady si myslím, že by se mělo jasně odlišit, že ty aktivní dify nemají. A tady jde o to, jak to nejlépe udělat.

Co se týče omezení obecně, tak ty omezení jsou spíše k dobru, protože v ideální stavu nedovolí nastavení, které je nelogické. Na druhou stranu, ve skutečnosti taky nelze nastavit cokoliv a podle mně určitá omezení budou pouze přínosem pro souboje. Srovnávat to s Hitlerem je trochu mimo mísu. I každá olympiáda má své pravidla a tedy i omezení, natož v rally a omezení FIA.
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 17, 2006 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme