Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pohar2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally:Díky. Very Happy Razz
Příspěvek Zaslal: pá červen 17, 2005 18:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musim bohuzel minimalne na nekolik tydnu prerusit zavodni karieru Crying or Very sad , takze z prave probihajiciho poharu2 uz pravdepodobne nestihnu odjet ani jeden zavod.
Takze v zajmu dostatecnyho poctu startujicich v "A-cku" davam k dispozici svoji A-licenci. WALLY, je teda na tobe jestli ji nekomu pridelis.
Jinak doufam ze se casem budu moct k tyhle droze vratit.
Příspěvek Zaslal: po červen 20, 2005 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co se ti stalo?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po červen 20, 2005 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikeee napsal:
Co se ti stalo?


Problemy s ocima Crying or Very sad . Nedela mi dobre rychle se pohybujici grafika na monitoru (hlavne ve hrach). A jelikoz se to posledni dobou dost zhorsilo (hlavne diky RBR protoze nic jinyho ani nehraju), tak sem v pondeli dostal od doktorky durazne doporucenou pauzu od poc. her a celodenniho cumeni do monitoru, zatim na 4 tydny. Prej by to mohlo dojit az k epileptickejm zachvatum, coz bych fakt nerad.
Za 4 tydny jdu zase na vysetreni a pak se uvidi, ale kazdopadne i pak budu muset hodne zkratit cas travenej v kuse u compu.
Příspěvek Zaslal: čt červen 23, 2005 13:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: povolená auta Odpovědět s citátem

dneska jsem chtěl ject 3 turnaje,ale nakonec jsem ani jedne nejel protožě tam prostě nebyla Xsara 2005,což mě už začíná pěkně štvát půlku turnajů se prostě nedá ject.Kurnik to autorům dělá tolik práce povolit všechny auta?fakt to nechápu a dneska mě to už pěkně nasra..,vždyt přece je jedno s jakým autem se jede,pochopim když je povolený třeba jenom jedno,aby to bylo pro všechny stejný,ale todle je fak už na .....Já radši končim stím psaním nebo tady napíšu román,ale ----- TVŮRCI TURNAJŮ - POVOLUJTE PROSÍM VŠECHNY AUTA !!!!!!!!!!!!!!!!!! a nebo jenom jedno,ale na takovýdle paskvily se vybodněte
Příspěvek Zaslal: čt červen 23, 2005 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: povolená auta Odpovědět s citátem

nijanek napsal:
dneska jsem chtěl ject 3 turnaje,ale nakonec jsem ani jedne nejel protožě tam prostě nebyla Xsara 2005,což mě už začíná pěkně štvát půlku turnajů se prostě nedá ject.Kurnik to autorům dělá tolik práce povolit všechny auta?fakt to nechápu a dneska mě to už pěkně nasra..,vždyt přece je jedno s jakým autem se jede,pochopim když je povolený třeba jenom jedno,aby to bylo pro všechny stejný,ale todle je fak už na .....Já radši končim stím psaním nebo tady napíšu román,ale ----- TVŮRCI TURNAJŮ - POVOLUJTE PROSÍM VŠECHNY AUTA !!!!!!!!!!!!!!!!!! a nebo jenom jedno,ale na takovýdle paskvily se vybodněte

Plně s tvým rozhořčením souhlasím jelikož jezdím octávu a spoustu nemohu jet jen kvůli lenosti a možná i blbosti některých jedinců ,kteří ještě nepochopili jak udělat turnaj a přitom Wally udělal návod i pro tupce . Ale současně si myslím jestli by nebylo záhodno mít povolená všechna auta a případně na přání tvořitele turnaje nějaká auta zakazovat . Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: pá červen 24, 2005 0:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Re: povolená auta Odpovědět s citátem

to je dobrej nápad to by bylo uplně nejlepší a bylo by po problémech, aby se dal udělat turnaj budto se všemi auty a nebo jenom jedným.
Příspěvek Zaslal: pá červen 24, 2005 14:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to JACH: No je to skoda, ale treba by slo jenom odjet to co je potreba + trening a nic vic uz na RBR a pocitaci nedelat?!? To nam uz budou chybet cesi Sad
Příspěvek Zaslal: pá červen 24, 2005 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: povolená auta Odpovědět s citátem

Wally, co vsechno kontrolujes, ze je potreba povolovat nektera auta. Chapu skodovku, ktera zasahuje i do fiziky, ale proc treba subaru05? to je jen jiny tvar a textury, ale chovani je stejne jako 03. misc.rbz ani physics.rbz se nemeni? Stejne v tom nastavovani nemam jasno. Myslel jsem si, ze kdyz jsou zakazany Miselinky, tak pojedu se Subaru, ale ono me to do turnaje vubec nepustilo.
Příspěvek Zaslal: st červen 29, 2005 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
to JACH: No je to skoda, ale treba by slo jenom odjet to co je potreba + trening a nic vic uz na RBR a pocitaci nedelat?!? To nam uz budou chybet cesi Sad

Jo sotva se nam podarilo vystrnadit ceske rychliky do "A", tak prisli jini s ruskejma vlajeckama Smile
JACHu, drzim palce a oci radeji setri, jsou moc dulezity !
Příspěvek Zaslal: st červen 29, 2005 10:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOROTKA Martin





Založen: 15. 08. 2005
Příspěvky: 137
Bydliště: Okres Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: POHAR 2 Odpovědět s citátem

WALLY ,Chtel bych se zeptat jestli bude probihat nejakej dalsi sampik pro vsetky, myslim ze by bylo tak 200 prihlasenejch a byl by to peknej rezec.... Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2005 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VASICEK Michal





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Libichov

Příspěvek Předmět: Ford Focus WRC 2001 Odpovědět s citátem

scháním nastavení auta aspon na sfalt a sotolinu dík a ozvetese
Příspěvek Zaslal: ne říjen 30, 2005 20:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme