Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zamrzání v menu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkafait





Založen: 06. 12. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Plzen, Czech republic

Příspěvek Předmět: Zamrzání v menu Odpovědět s citátem

Ahoj závodníci. Už delší dobu mám problém s tím, že po chvíli pohybování se v menu mi hra zamrzne a nejde nic jiného než PC natvrdo restartovat. Zkusil jsem všechny možný triky co jsem tu četl jako třeba zapnutej fastwrite, agp upravit z osmi na 4x, různý nový ovladače a furt nic. Ten problem vypadá asi takhle: zapnu hru v rychlosti musim v menu vybrat RZ i auto a když to stihnu než to zamrzne tak závodim. Hraju to na vysoké detaily 1024x768 32bitů a hra mi jde v pohodě. Když ale dozávodim a jsem zpátky v menu tak tam udělám pár pohybů a sek! Crying or Very sad Sakra ta hra mě fakt baví ale tohle mě neskutečně sere. Moje konfigurace je taková: mam AMD Athlon XP 1700+, 512 MB RAM, ATI-Radeon 9550, Windows XP profesional SP2, Integrovanou zvukovku...
Nemělo by to snad bejt tim že to PC je pomalejší když hrát to jde v pohodě, jen to zamrzání v menu, nikde jinde. Ve hře nebo v replayi se mi to nikdy neseklo. Snad mi s timhle někdo pomůže, byl bych moc vděčnej.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 06, 2006 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus si půjčit jinou zvukovku (ne integrovanou). V RBR je dost blbý bug, který se projevuje většinou právě v menu (při zvuku aktivace tlačítek) a na různém hardwaru se objevuje různě často... Je to suveréně nejčastější důvod toho, proč RBR padá v menu. Další věc je, že RBR se u někoho moc nekamarádí s ATInama, proto vyzkoušej různý ovladače (možná i starší).
Příspěvek Zaslal: st prosinec 06, 2006 18:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HALADEJ Jan





Založen: 07. 10. 2006
Příspěvky: 133
Bydliště: Považská Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam tu istu konfiguraciu ako ty, len graficku mam GeForce FX 5500 a tiez sa mi to raz stalo, ale po restarte to bezalo v pohode.

_________________
Tuning.sk Rallye Team
TEAM WEB
God save rally and its crews.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 06, 2006 19:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkafait





Založen: 06. 12. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Plzen, Czech republic

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už je to KONEČNĚ v pořádku, chtělo to nastavit v direkt X u zvuků basic acceleration a už to šlape bez problémů. Supr! Cool
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 08, 2006 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slamjam





Založen: 30. 01. 2007
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jirkafait napsal:
Tak už je to KONEČNĚ v pořádku, chtělo to nastavit v direkt X u zvuků basic acceleration a už to šlape bez problémů. Supr! Cool



A kde spustím ten directX , abych tam mohl menit veci ??
Příspěvek Zaslal: út leden 30, 2007 22:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme