Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vítězství v turnaji
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Vítězství v turnaji Odpovědět s citátem

Co dostanu za vytezstvi v turnaji? Smile Ja bych chtel ksiltovku s napisem RBR, nebo triko s napisem RBR, ale ne ted ma napadlo ze by to mohla byt ksiltovka a tricko s napisem RBR Smile
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dostaneš závodnickou licenci "A" Smile Ale tu dostane i dalších 9 míst v poháru. Na příští pohár máme slíbené nějaké maličkosti, tak uvidíme...
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 22:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jinak, ja to teda ozelim, dostanu licenci B, ale tim ze dostanu B misto A se to vykompenzuje tou ksiltovkou Smile

A s tim dalsim turnajem bych moc nepospichal, bude zkouskovy tak bych si rad oddychnul (je tedy fakt, ze kvuli tomuhle turnaji v RBR nedostanu z niceho zapocty takze zkouskove bude volnejsi Sad )
Příspěvek Zaslal: ne květen 22, 2005 23:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přestávka asi bude, ale maximáně jeden víkend:) A možná ani to ne, protože zatim vytvořím pohár 1600, kde nebude záležet na licenci (bude moct jet každý)
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 9:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Tak jinak, ja to teda ozelim, dostanu licenci B, ale tim ze dostanu B misto A se to vykompenzuje tou ksiltovkou Smile

A s tim dalsim turnajem bych moc nepospichal, bude zkouskovy tak bych si rad oddychnul (je tedy fakt, ze kvuli tomuhle turnaji v RBR nedostanu z niceho zapocty takze zkouskove bude volnejsi Sad )



Hele nebrblej. Licenci A bude mit jen deset lidi na svete a byt lidrem teto skupiny mi pripada velice prestizni zalezitost Very Happy Jo kdyby slo o cervenou ksiltovku s napisem Wally, tak tomu bych rozumel, ale nejasna zkratka RBR.

A s tim dalsim sampionatem necekejte. Spis naopak, dokud Skorpion nemuze, tak musime nahnat co nejvic bodu Very Happy
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 13:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hroudo ty me chces asi znicit!!! Tobe nezalezi na tom abych dodelal skolu?! Ale tebe si dam i se zavrenejma ocima Smile

Jo a to ze jsem lidr je mi naprd kdyz nemam ksitlovku RBR. Jinak napis bude Richard Burns Rally a bude v barvach helmy richrada, tak jsem to myslel. No a nebo modrou ksitovku s napisem Subaru.
Jak se rika posledni plati pivo, tak by jsi mi ty (nerikam ze jsi posledni) mohl usit tu ksiltovku! Smile

Petr
Příspěvek Zaslal: po květen 23, 2005 18:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Hroudo ty me chces asi znicit!!! Tobe nezalezi na tom abych dodelal skolu?!

Zcela vazne, skolu dodelej !!! Pozdeji bys toho mohl litovat
Skorpion napsal:
Ale tebe si dam i se zavrenejma ocima Smile

Diky za pochvalu, to potesi Smile
Skorpion napsal:
Jo a to ze jsem lidr je mi naprd kdyz nemam ksitlovku RBR. Jinak napis bude Richard Burns Rally a bude v barvach helmy richrada, tak jsem to myslel. No a nebo modrou ksitovku s napisem Subaru.
Jak se rika posledni plati pivo, tak by jsi mi ty (nerikam ze jsi posledni) mohl usit tu ksiltovku! Smile
Petr

Subaru mam jen tricko, mikinu a zimni cepici, ale ksiltovku ne Sad tu mam jen od fordu a s tim sitim, to bys asi nevzal na hlavu. Nejsem moc dobry šič, tak to ještě zvaž.
Příspěvek Zaslal: út květen 24, 2005 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzdy kdyz ctu odpovedi od Tebe, tak se smichy neudrzim nazidli Smile
A ty veci od Subaru jsi nekde dostal, nebo koupil?? Koukam, ze ses zasobenej, tak ten pristi sampionat budeme o tvoje veci! OK? Smile
Příspěvek Zaslal: út květen 24, 2005 18:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a posledni dostane slipy a ponozky.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: út květen 24, 2005 18:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to by ti slo. Jednou nahodou vyhrajes pohar a hned jsou ti ostatni pro smich. Ty haderky si kupuju na soutezich, nejcasteji na prazskych sprintech. Jo a ty ponozky uz mam nachystany. Lezi mi v koute kam "odkladam" pouzite obleceni.
Příspěvek Zaslal: út květen 24, 2005 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Od Tebe beru vsechno! Jsou doufam ty ponozky jsou Subaru? Kdyz tak nad tim uvazuju, tak Ty chodis asi i v trenkach Subaru, co? Smile
Příspěvek Zaslal: út květen 24, 2005 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Od Tebe beru vsechno! Jsou doufam ty ponozky jsou Subaru? Kdyz tak nad tim uvazuju, tak Ty chodis asi i v trenkach Subaru, co? Smile


Asi te dost zklamu, ale ty ponozky patri k tricku a mikine Xsara WRC Confused Ale byl jsem nedavno v obchode Subaru a maji tam hezky katalog obleceni. Zrovna bych potreboval pyzamo, abych mohl snit o viteztvi treba nad ... , ale ty ceny jsou hrozny. Triko s kratkym rukavem 900,-

Jeste ze to tu nema moderatora, ten by nas hnal za off-topic Very Happy
Příspěvek Zaslal: út květen 24, 2005 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHENICEK Jarda





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevim ale zacinam mit trochu pocit ze se to tu diky dalsim vylepsenim ve verzi 0.7 zvrtava k naprehlednym turnajovym orgiim. Wally to samo mysli dobre ze pridava dalsi moznosti nastaveni ale jak narusta mnozstvi lidi tak v tom je cim dal tim vetsi chaos.
Dneska bylo zalozeno 13 turnaju, z toho 6 zamcenejch kde si tvurci neco zkousi a dalsich cca 4 s uplne nesmyslnyma nastavenima. Jet se rozumne daji tak max 2-3 a najit je je docela des. Opravdu bezva jsou ty kde se laboruje s fyzikama, napriklad uzasnej je ten posledni, kde tvurce nepovolil zadny modifikace, ale zakazal vsechny originalni auta - asi chce zavodit pesky. No a kdyz nekdo zada v popisu turnaje trikrat za sebou o smazani ale pritom da platnost turnaje nekolik dni, tak to je uz na chocholouska.
Navic se zacina objevovat bezvadna vec, ze nekdo jezdi pod vice jmenama, takze kdyz se mu nepovede turnaj tak si ho proste da znova pod jinym jmenem. Fakt nechapu co z toho ten dotycnej potom ma.
Jinak sry za tak dlouhej vylev, Wally odvadi super praci a dik mu za to.
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 0:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Asi te dost zklamu, ale ty ponozky patri k tricku a mikine Xsara WRC Confused Ale byl jsem nedavno v obchode Subaru a maji tam hezky katalog obleceni. Zrovna bych potreboval pyzamo, abych mohl snit o viteztvi treba nad ... , ale ty ceny jsou hrozny. Triko s kratkym rukavem 900,-


No to si delas srandu!?, za triko s kratkym rukavem 900??? Myslim, ze od nich by byly cenove nedostupne i ty ponozky na 1. misto Smile Je videt, ze ses ve vate Smile

to JACH:
S tema turnajema je fakt znatek, clovek nevi na co koukat, a o tech fyzikach jsme to uz psali, jsou tam asi 2 turn. ktere nejde odejt Smile

Sem koukal, ze nejkdo opravdu jel sampionat 2x, ani nevim jak se umistil, ale nebudu se hadat, myslim ze to moc lidi nedela, vetsinou jsou tam porad jedny a ty sami jezdci.
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 0:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty, co jsou nastavený na h*** jdu hned smazat:) Snad dam dneska dohromady popis...

Jo jo, je to trochu bordel, ale já to nestíham dávat dohromady. Chtělo by to moderátora a jelikož se na mě Hrouda vy*** Smile , tak hledám vážného zájemce, který už o tomto fóru nějaej pátek ví a byl by ochotný dělat moderátora. Pište to sem.
Příspěvek Zaslal: st květen 25, 2005 8:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme