Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Po (turnaj mcmotor) mi padá hra!?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Po (turnaj mcmotor) mi padá hra!? Odpovědět s citátem

(v online PROBLÉM): "cr motor" padá hra
(moje první téma):NIKOLAS v online nováček
Příspěvek Zaslal: so prosinec 30, 2006 23:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Re: Po (turnaj mcmotor) mi padá hra!? Odpovědět s citátem

jj, taky sem se s tim setkal, myslim, ze je problem v popisu nasledujiciho turnaje "Far Far Away Rally - 7 Day (7/20)" kde jsou nejake znaky "procent", nekde sem tu videl, ze procenta mohou v nejake kombinaci tohle delat. Ale treba sem si to blbe spojil. Kazdopadne mi RBR pri vyberu turnaju a najeti na tento taky zbuchne.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 0:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo jo když jedu od spodu tak v poho ale jak mile se dosta nu popořadě "ted jsem zapoměl ja se jmenoval ten turnaj" tak alibe derči! a online mužu spouštět znovu
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 0:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Nejsem "programátor" Odpovědět s citátem

dik že se to nestalo jenom mě"jako vždy!"
Jinak. Chtěl bych poprosit! aby mi někdo poslal na mail (hanesbra@seznam.cz) Fyziky nebo "líp"! celě modely na FocusWrc2006,Xsara2006aŠfabiaWrc2005/06. at zkouším co zkouším (stahuji pouze z "BH") tak samo nic nic nic až po 3týdením soustředění na netu jsem rozjel KRESTOVU EVO IX N4 Užjsem zkusil snad všechny možné kombinace. (mimochodem moja mě asi zabije zase sedím u RBR!!!) Dík moc a BARUM RALLY 2007 taky S2000 zvlášt
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 31, 2006 1:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme