Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Replaye
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste taky pro?
ANO
100%
 100%  [ 11 ]
NE
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsi mel rici, ja nahraju nejakej replay. No ja ti poslu ten co jsem poslal Bobovi, ten s oktavkou a jeste s imprezou. Ale ted nevim, jestli to neni SOL05, ale to nejak udelam. Jasne a ulozim i Ghosta. Ted si delam takovej system, ze pokud zajedu rekord, tak si ulozim replay a ducha, abych si pak vzpomnel, jak se to ma jezdit....
NO ale pokud chces jet ciste po ceste, tak to zejedes tak za 1:17. Ale otazka je co povazujes za rezat??? Na tom neni nic spatnyho. Vzdyt to vidis i ve skutecne rally, ze to riznou. Klidne nejede vubec po ceste, jede uplne mimo. To je proste normalni.
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 22:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je problem ze slava ti nemuze stoupnout do hlavy proto, proto ze to slava neni. Tady vyhrajes jenom turnaj a nikdo o tom ani nevi. Ja se tim teda ve skole chlubim, abych jim tam dal najevo, ze me bavi vic RBR, nez skola, ale to je neco jinyho. Ne tam dycky toci, kdyz mi nedo rekne ze sem blbej jenom kvuli nejake znamce. Tomu se smeju, je to jenom skola a kdyz se budu ucit, tak budu mit same jednicky, to je vyzkouseny, ale co z toho??? Radeji budu delat to come bavi. Slava je to kdyz budes opravdu jezdit WRC a budes ten nejlespi, tam se ukaze, jaky jsi. Tady ne, vzdyt jsem z Vas vlastne nikoho ani nevidel...
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 23:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosto souhlasim s tvim nazorem na skolu, sice jsem jenom na stredni ale to je stejny, to ze tady vahrajes opravdu nic neznamena protoze tady kazdy zna trate na zapment a ve WRC ji jedes 2x max 4 a to je trosku rozdil.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 23:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Tak to jsi mel rici, ja nahraju nejakej replay. No ja ti poslu ten co jsem poslal Bobovi, ten s oktavkou a jeste s imprezou..

Jsem se ostychal Very Happy
Skorpion napsal:
NO ale pokud chces jet ciste po ceste, tak to zejedes tak za 1:17.

No to se mi taky jednou nejakym omylem povedlo (asi jsem risknul brody) ale ted se stestim zmaknu tak 1:18
Skorpion napsal:
Ale otazka je co povazujes za rezat??? Na tom neni nic spatnyho. Vzdyt to vidis i ve skutecne rally, ze to riznou. Klidne nejede vubec po ceste, jede uplne mimo. To je proste normalni.

Cece kluci, rad bych VEDEL. kde je muj problem. Tuseni mi nestaci (nereknu Vam ho, protoze by mi Skorpik zase vynadal, jako minule, kdyz jsem se zeptal Smile ). Ted jsem treba zvedave zkousel nastaveni co pouzivam na asfalt aplikovat na fsechny auta a jel jsem Cote D'Arbroz nekolikrat po sobe. Zjistil jsem ze ty auta jsou temer srovnatelny, nicmene opakovanym jezdenim jsem si dvakrat zlepsil rekord. Ale vsechny jizdy byly celkem podobne a mam 2:38. To se nevejde tady ani do prvnich 30, kde vede Skorpion s 02:29. Tady uz nejde o zadne zkracovani. A ze se "zkracuje" i v reale vim. Asi pred dvema lety jeli nekteri jezdci tusim na Zelandu uplne mimo cestu snad kilometr a i jinde to Peter dost rezal taky mimo. Samozrejme zalezi na okolnostech. (Drzim mu palce na pristi vikend)
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 23:19
Návrat nahoru
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra uz zase. Prihlasim se a najednou jsem pryc. Asi to nepodporuje pomalejsi jezdce Smile
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim ze hrouda Smile napsal:
Asi pred dvema lety jeli nekteri jezdci tusim na Zelandu uplne mimo cestu snad kilometr a i jinde to Peter dost rezal taky mimo. Samozrejme zalezi na okolnostech. (Drzim mu palce na pristi vikend)


Jo to si pamatuju tusim ze to byl McRae a potom rikal ze sim musel prohlidnout telemetrii z GPS aby sjistil jestli to bylo rychlejsi, a peter snad to uz da.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou jel Solberg na Australii nekdo po poli, to bylo komicky, jakoby se vyritil z lesa Smile a na nejakem asfaltu bylo esicko a on to jel rovne, uplne mimo asfalt, ale to je proste jasny, tak to jezdi vsichni. Z tech jezdcu mi byl nejvic sympatickej Richard a Peter. U mikinena se mi libilo jak ridil, jako by sedel u zprav a jedl tlacenku, uplne kamenny vyraz Laughing
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 23:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikeee napsal:
Myslim ze hrouda Smile napsal:
Asi pred dvema lety jeli nekteri jezdci tusim na Zelandu uplne mimo cestu snad kilometr a i jinde to Peter dost rezal taky mimo. Samozrejme zalezi na okolnostech. (Drzim mu palce na pristi vikend)


Jo to si pamatuju tusim ze to byl McRae a potom rikal ze sim musel prohlidnout telemetrii z GPS aby sjistil jestli to bylo rychlejsi, a peter snad to uz da.


No on to byl hodne dlouhy usek a potom nejaky rygol. A ti co se pred rygolem vratili na cestu, tak to meli rychlejsi, nez ti na ceste. Ale kdosi to vzal i pres rygol. Jo uz je to davno a spatne si to vybavuju. Smile
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 23:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Tady je problem ze slava ti nemuze stoupnout do hlavy proto, proto ze to slava neni. Tady vyhrajes jenom turnaj a nikdo o tom ani nevi. Ja se tim teda ve skole chlubim, abych jim tam dal najevo, ze me bavi vic RBR, nez skola, ale to je neco jinyho. Ne tam dycky toci, kdyz mi nedo rekne ze sem blbej jenom kvuli nejake znamce. Tomu se smeju, je to jenom skola a kdyz se budu ucit, tak budu mit same jednicky, to je vyzkouseny, ale co z toho??? Radeji budu delat to come bavi. Slava je to kdyz budes opravdu jezdit WRC a budes ten nejlespi, tam se ukaze, jaky jsi. Tady ne, vzdyt jsem z Vas vlastne nikoho ani nevidel...

Ale nebud zbytecne zkromny. Spousta mladych chlapcu k tobe zhlizi a az budou velci, chteli by byt jako ty Very Happy A ze vyhrajes turnaj a nikdo o tom nevi neni pravda. Jen tady ve foru je uz pres 400 registraci a ja to reknu ve ctvrtek v hospode kamaradum. I v praci se zminim. Se skolou mas pravdu, ze az ji DODELAS, tak je skoro jedno jak, pokud nepases po cervenym diplomu nebo lepsim stypku. Dulezity je si myslim opravdu delat co cloveka bavi protoze to leti nejak rychle a nektere veci uz se nedaji dohnat Sad A s tim videnim to doufam nekdy napravime na lan party. Snad se nejaka pro me dostupna povede.
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 23:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Z tech jezdcu mi byl nejvic sympatickej Richard a Peter. U mikinena se mi libilo jak ridil, jako by sedel u zprav a jedl tlacenku, uplne kamenny vyraz Laughing

Tommi je legenda a co dokazal s tema velkejma Misakama. Bez nej by asi nebyli tak dobri.
Příspěvek Zaslal: ne červenec 10, 2005 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Skorpion napsal:
Z tech jezdcu mi byl nejvic sympatickej Richard a Peter. U mikinena se mi libilo jak ridil, jako by sedel u zprav a jedl tlacenku, uplne kamenny vyraz Laughing

Tommi je legenda a co dokazal s tema velkejma Misakama. Bez nej by asi nebyli tak dobri.


Nejlepsi vyraz ma Sainz tam mu vidis ve tvari "a kurva ted to poslu do stromu", McRae to je takovy "Uz bude konec moc me to neba",Duval "mam zizen tak muisim pit pot", Panizzi "To je ale rychlost", peter "nic, nic, cil JOOOOO kua sem stastnej jooooo", loed "ted to dam takhle tamhle to dam pres rucku tady to dam naplno, cil jo vyhral jsem cau lidi, solberg mi rozbyl sklo hajz Smile"
Jinak nejsimpatyctejsi je Solberg,Sainz,Burns,Galli,Grönholm.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po červenec 11, 2005 0:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote='Hrouda']Ale nebud zbytecne zkromny. Spousta mladych chlapcu k tobe zhlizi a az budou velci, chteli by byt jako ty A ze vyhrajes turnaj a nikdo o tom nevi neni pravda. Jen tady ve foru je uz pres 400 registraci a ja to reknu ve ctvrtek v hospode kamaradum. I v praci se zminim.[/quote]
Tohle ale neni televize, to te neudela slavny, to ze o tobe par lidi vi, tak to jeste neni slava. Kdyz me potkas na ulici, tak me ani nepozdravis, protoze me nikdo nezna Smile Ale to mi zase tak nevadi, taky jsem nic neodkazal, je to jenom hra.. Skoda, ze to neni skutecnost, to bych byl asi vetsi maser Smile

[quote='Hrouda']A s tim videnim to doufam nekdy napravime na lan party. Snad se nejaka pro me dostupna povede.
[/quote]
Kurva delas pocitacovy site, tak se nedelej, ze by byl pro tebe problem dojet nekam si pocekecat jendou za rok!!! A s timhle me nestvi, nebo si udelam cestu do brna! Pri ty prilezitosti bych jeste omlatil MVVS ten jejich pitomej motor o hlavu....
Příspěvek Zaslal: po červenec 11, 2005 1:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz chces pouzit prikaz quote tak tam musis mit " takhle
dement napsal:
Ja jsem dement


Naposledy upravil NEMEC Michal dne po červenec 11, 2005 1:06, celkově upraveno 1 krát

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po červenec 11, 2005 1:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mikeee napsal:
Hrouda napsal:
Skorpion napsal:
Z tech jezdcu mi byl nejvic sympatickej Richard a Peter. U mikinena se mi libilo jak ridil, jako by sedel u zprav a jedl tlacenku, uplne kamenny vyraz Laughing

Tommi je legenda a co dokazal s tema velkejma Misakama. Bez nej by asi nebyli tak dobri.


Nejlepsi vyraz ma Sainz tam mu vidis ve tvari "a kurva ted to poslu do stromu", McRae to je takovy "Uz bude konec moc me to neba",Duval "mam zizen tak muisim pit pot", Panizzi "To je ale rychlost", peter "nic, nic, cil JOOOOO kua sem stastnej jooooo", loed "ted to dam takhle tamhle to dam pres rucku tady to dam naplno, cil jo vyhral jsem cau lidi, solberg mi rozbyl sklo hajz Smile"
Jinak nejsimpatyctejsi je Solberg,Sainz,Burns,Galli,Grönholm.


Solberg nekdy rozbil Loebovi sklo?? Nebo jsis to jemom vymyslel? Jinak ty komentare byli dobry.

Makinnen a Manisenmaki uprosted Oulinpoji : Tak co jsi delal vcera Tommi? Ale nic moc, byli jsme kalit. A co ty? Manzelka stoji za hovno, nic moc... Tommi, tamhle nekde bude asi zatacka, tak si dej pozor Smile
Příspěvek Zaslal: po červenec 11, 2005 1:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
mikeee napsal:
Hrouda napsal:
Skorpion napsal:
Z tech jezdcu mi byl nejvic sympatickej Richard a Peter. U mikinena se mi libilo jak ridil, jako by sedel u zprav a jedl tlacenku, uplne kamenny vyraz Laughing

Tommi je legenda a co dokazal s tema velkejma Misakama. Bez nej by asi nebyli tak dobri.


Nejlepsi vyraz ma Sainz tam mu vidis ve tvari "a kurva ted to poslu do stromu", McRae to je takovy "Uz bude konec moc me to neba",Duval "mam zizen tak muisim pit pot", Panizzi "To je ale rychlost", peter "nic, nic, cil JOOOOO kua sem stastnej jooooo", loed "ted to dam takhle tamhle to dam pres rucku tady to dam naplno, cil jo vyhral jsem cau lidi, solberg mi rozbyl sklo hajz Smile"
Jinak nejsimpatyctejsi je Solberg,Sainz,Burns,Galli,Grönholm.


Solberg nekdy rozbil Loebovi sklo?? Nebo jsis to jemom vymyslel? Jinak ty komentare byli dobry.

Makinnen a Manisenmaki uprosted Oulinpoji : Tak co jsi delal vcera Tommi? Ale nic moc, byli jsme kalit. A co ty? Manzelka stoji za hovno, nic moc... Tommi, tamhle nekde bude asi zatacka, tak si dej pozor Smile


tedka na ty posledni rally.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po červenec 11, 2005 1:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme