Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
HRBACEK David
30
Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Bruchsal-Unteroewisheim - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
China
Belgium
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Colombia
Nový Zéland
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Venezuela
Paraguay
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Georgia
Luxembourg
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Hong Kong
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Cyprus
India
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Martinique
Lebanon
Uzbekistan
Montserrat
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Další
Jméno
Auto
Čas
1.
Sznajderski Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:31.96
2.
JAKUBCZYK Dariusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:35.14
3.
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:36.07
4.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:36.58
5.
ZETAK Dennis
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
04:36.94
6.
HOFFMANN Jakub
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:37.53
7.
DECKER Max
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:38.37
8.
GORCZYCA Jan
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:38.38
9.
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:38.58
10.
DIACONESCU Remus
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:38.99
11.
BENITEZ echedei
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:39.00
12.
JACKO Kristian
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
04:39.46
13.
MAKINEN Tommi
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:39.89
14.
MORAVEK Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:39.93
15.
WEZOWSKI Marek
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:40.14
16.
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
04:40.87
17.
LOTJONEN Roni
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:40.95
18.
UHER Tomas
Subaru Legacy BC RS GrpA
04:41.52
19.
KARIMAA Joona
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:41.59
20.
Miguel Lopez
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:41.99
21.
SIMON Xurxo
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:42.01
22.
DZIOK Bartek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:42.03
23.
MARZOA Juan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:43.36
24.
KANDLER Jan
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
04:43.92
25.
MATTES Ondrej
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:44.15
26.
Tomas Perez
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:44.33
27.
DEJ Krzysztof
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:44.40
28.
VECERA Lukas
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:44.57
29.
DEMUTH Mathias
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:45.21
30.
Penny_Menny
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
04:45.70
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3230
9.86%
1 rok
Hlasů: 3722
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3847
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7245
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.