Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
HRBACEK David
30
Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Vargassence Mirror-Reverse - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
China
Belgium
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Nový Zéland
Colombia
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Paraguay
Venezuela
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Luxembourg
Georgia
Hong Kong
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Cyprus
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Martinique
India
Philippines
Armenia
Uzbekistan
Montserrat
Lebanon
Antarctica
Congo
Greenland
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Další
Jméno
Auto
Čas
1.
GORCZYCA Jan
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
09:08.35
2.
LABUDEK Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
09:10.97
3.
MORAVEK Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
09:11.41
4.
DUBOVAN Mario
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
09:13.51
5.
DOHNAL Michal
Renault Clio 16S Williams GrpA
09:17.59
6.
BEZSTAROSTI Jiri
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
09:18.74
7.
BURIÁNEK Tomáš
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
09:20.57
8.
sledge600
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
09:21.20
9.
Miguel Lopez
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
09:22.41
10.
HABR Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
09:27.16
11.
ARGUELLES Miguel
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
09:27.87
12.
BURIAN Jindrich
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
09:32.30
13.
LOPEZ Gartzen
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
09:32.60
14.
OGRODZKI Marek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
09:32.82
15.
NORIEGA Fernando
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
09:33.96
16.
MOC Lukáš
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
09:35.20
17.
PAVLICEK Michal
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
09:36.43
18.
SIMKO Stanislav
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
09:37.70
19.
KUBA Filip
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
09:41.66
20.
LANIK Dusan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
09:43.13
21.
ADAMEK Ondrej
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
09:44.86
22.
CANALETA David
Audi 200 quattro GrpA
09:45.05
23.
TOMECEK Libor
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
09:49.65
24.
MARYSKO Tony
Peugeot 306 Maxi Kit Car
09:49.66
25.
SABELLI Luciano
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
09:51.12
26.
SOJKA Karel
Peugeot 106 Rallye S20 GrpA
09:53.45
27.
BUJACEK Jakub
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
09:53.56
28.
TOKOLY Vladimir
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
09:54.60
29.
MYDLIAR Jozef
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
09:55.35
30.
JULÍNEK Martin
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
09:56.50
1
2
3
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.97%
6 měsíců
Hlasů: 3230
9.86%
1 rok
Hlasů: 3723
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.92%
3 roky
Hlasů: 3848
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7245
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.