Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
344
2.
KORALEWSKI Mateusz
313
3.
BUJACEK Martin
298
4.
STEINER Pavel
295
5.
POLOK Mateusz
254
6.
BURIÁNEK Tomáš
237
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
BURIÁNEK Tomáš
30
Nové soubory
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
27.01.2024:
RZ Dolmen
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Sturec snow - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
Belgium
China
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Nový Zéland
Colombia
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Paraguay
Venezuela
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Georgia
Luxembourg
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Hong Kong
Zimbabwe
Cyprus
Thailand
Singapore
Macedonia
Antigua And Barbuda
Martinique
India
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Montserrat
Lebanon
Uzbekistan
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Další
Jméno
Auto
Čas
1.
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:46.94
2.
GORCZYCA Jan
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:49.62
3.
KLIMAS Adrian
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
05:50.15
4.
BURIÁNEK Tomáš
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
05:52.30
5.
SADOWSKI Adrian
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
05:52.33
6.
ZETAK Dennis
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
05:52.38
7.
BURASHOV Yuri
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:52.45
8.
HAZUKA Artur
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:52.86
9.
LOTJONEN Roni
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
05:52.98
10.
SIMON Xurxo
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
05:54.94
11.
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
05:55.88
12.
TRNKA Victor
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
05:56.16
13.
HOFFMANN Jakub
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:56.29
14.
HOFFMANN Kuba
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:56.41
15.
ERIKSSON Kim
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
05:56.61
16.
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
05:57.14
17.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:57.88
18.
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:57.92
19.
WEZOWSKI Marek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:58.46
20.
MORAVEK Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
05:58.66
21.
DZIOK Bartek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:58.93
22.
Sznajderski Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
05:59.57
23.
VECERA Lukas
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
06:00.03
24.
CEBULSKI Jakub
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
06:00.67
25.
BRUHY Frank
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
06:00.68
26.
MARZOA Juan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
06:01.37
27.
BABAK Ondrej
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
06:01.72
28.
IVANOV Sergey
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
06:01.76
29.
MAJKA Rafal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
06:01.98
30.
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
06:02.03
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Události na serveru
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
09.01.2024:
Nová trať:
Peyre Winter
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3228
9.86%
1 rok
Hlasů: 3721
11.36%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3846
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7244
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.