Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
344
2.
KORALEWSKI Mateusz
313
3.
BUJACEK Martin
298
4.
STEINER Pavel
295
5.
POLOK Mateusz
254
6.
BURIÁNEK Tomáš
237
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
BURIÁNEK Tomáš
30
Nové soubory
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
27.01.2024:
RZ Dolmen
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Kolmenjarvet gravel - Rekordy
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
Belgium
China
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Nový Zéland
Colombia
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Paraguay
Venezuela
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Georgia
Luxembourg
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Hong Kong
Zimbabwe
Cyprus
Thailand
Singapore
Macedonia
Antigua And Barbuda
Martinique
India
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Montserrat
Lebanon
Uzbekistan
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Další
Jméno
Auto
Čas
1.
LONN Joonas
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
03:55.21
2.
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
03:59.37
3.
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
03:59.86
4.
ESTEVEZ Oscar
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:02.06
5.
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:02.30
6.
IVANOV Sergey
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:04.36
7.
KOCHETKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:05.01
8.
MARZOA Juan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:05.85
9.
GORCZYCA Jan
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:06.21
10.
PETER Marek
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:06.69
11.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:07.29
12.
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
04:07.82
13.
WRX STI
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
04:08.20
14.
KOVARICEK Miroslav
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
04:08.41
15.
BURASHOV Yuri
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:09.69
16.
DIACONESCU Remus
Audi 200 quattro GrpA
04:10.75
17.
ZARYCHTA Daniel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:11.09
18.
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:11.69
19.
SADOWSKI Adrian
Subaru Legacy BC RS GrpA
04:11.73
20.
JAKUBCZYK Dariusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:11.77
21.
kalle kronkvist RR
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
04:12.93
22.
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:12.99
23.
ORTEGA Antonio
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:13.22
24.
KERONEN Onni
Audi 200 quattro GrpA
04:13.28
25.
RITTER Rene
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
04:13.56
26.
MARCINIEC Marcin
Subaru Legacy BC RS GrpA
04:13.67
27.
ERMANSONS Lauris
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
04:13.77
28.
Miguel Lopez
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
04:13.87
29.
PETERA Jiri
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
04:14.22
30.
AKERFELT Patrik
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
04:14.52
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Události na serveru
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
09.01.2024:
Nová trať:
Peyre Winter
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3228
9.86%
1 rok
Hlasů: 3721
11.36%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3846
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7245
22.13%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.